Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 23 Aralık 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 23 Aralık 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji


YENGEÇ BURCU 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınız çok uzun bir süredir biraz karışık. Sorun ise kabullenmek istemesiniz de sizden kaynaklanıyor. Sizin her konuda inatçı davranmanız ve gereksiz yere yaptığınız kıskançlıklar tartışmaları meydana getiriyor. Doğal olarak da ilişkiniz içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Tartışmalardan sonra her seferinde pişman olduğunuzu ve bir daha yapmayacağınızı söyleseniz de tekrar yapıyorsunuz. Bu nedenle biraz kendi kendinize kalmalı ve partnerinize karşı olan davranışlarınızı değerlendirmelisiniz. Dengesizlikler ilişkiyi yoracaktır. Bu karışıklığın içerisinde ailenize zaman ayırmayı çok uzun zamandan beri unuttunuz. Bugün onlarla zaman geçirmek size iyi gelecektir. 


ASLAN BURCU 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yine çok küçük bir sorunu büyütecek ve partnerinizle bir tartışma yaşayacaksınız. Fakat bunu tam tersine çevirmek yine sizin elinizde. Ufak olan sorunu çözmek ya da ona karşı daha anlayışlı yaklaşmak tartışmanın çıkmamasına yol açacaktır. Hatta bugüne aşkla da başlayabilirsiniz. Maddi olarak ise hiçbir şekilde harcamalarınıza dikkat etmiyorsunuz. İş işten geçmiş bile diyebiliriz bir an önce harcamalarınızı ne kadar zor da olsa kontrol altına almalısınız. Ne yaparsanız yapın sevdiklerinizin sizi affedeceğini unutmamalısınız. Bunu bilirseniz her şey sizin için daha da kolay bir hale gelecektir. 


BAŞAK BURCU 23 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygularınızı şu sıralar çokta kontrol altına alamıyorsunuz ve bu durum sosyal hayatınızı daha da zor bir hale getiriyor. Uzun zamandır bunun farkında olmasanız da artık farkına varmalı ve duygularınızı daha kontrollü yaşamaya alışmalısınız. Size çok sık olmasada ara ara olan bir sorununuz bugün gün yüzüne çıkabilir. O sorun ise geçmişe duyulan özlem. Eski günleri tekrar yaşamak isteyebilir ya da o günlere geri dönmek isteyebilirsiniz. Çalışma hayatınızda ise iş yerinizden oldukça sıkıldınız ve farklı bir iş arayışına girebilirsiniz. Bu kararın çok riskli olduğunu unutmamalısınız. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img