Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 23 Ağustos 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 23 Ağustos 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,

KOÇ BURCU 23 Ağustos 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özellikle bugünlerde gururlu yapınız ön plana çıkıyor. İş hayatınızda da bu yapıda olmanızdan dolayı sizden daha tecrübeli kişilerden yardım istemek konusunda çekingen davranmaktasınız. Fakat bu sorunu mutlaka kendi içinizde çözmek için çaba göstermelisiniz. Bugün sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir gün yaşıyorsunuz. Değişken bir ruh hali içine girmeniz sorunlar yaşamanıza neden olabilir en önemlisi kendinizi etrafınızdaki kişilere yanlış tanıtabilirsiniz. İmajınızda değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Bugün güçlü yapınızın ön planda olduğu bir gün yaşıyorsunuz. Enerjinizi farklı alanlara bölmeden, hedefiniz doğrultusunda ilerlemeli ve kendinizden taviz vermemelisiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Çarşamba günü Aslan burcunda meydana gelen Yeni Ay enerjisine yönetici gezegeniniz Mars Koç burcundan coşku ve aksiyon katarak önemli bir destek verecek. Bu sayede sosyal ilişkilerinizde yeni heyecanlar yaşayıp, içinizi kıpır kıpır edecek kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Hobi ve yeteneklerinizi ortaya cömertçe koyacaksınız. Egonuzu “ben bilirim” tavrından uzak tutarsanız, zor olsa da hedeflerinize ulaşacak bir dönemde olduğunuzu sakın unutmayın. Şans ve talih oyunları aniden yüzünüzü güldürebilir. Ama harcamalarınıza da çok dikkat etmeniz gerekiyor. Perşembe gününden itibaren gerek Ay gerekse Merkür Başak burcuna geçerek sizi daha temkinli olmaya davet edecek. Gündelik işlerinizdeki detayları bu sayede hızlı ve pratik bir biçimde çözeceksiniz. Hafta sonu Güneş de Başak burcuna geçince, mükemmeliyetçilik duygusuyla, diyet ve spor yapmak, sağlıklı yaşamak konularına karşı daha ilgili olursunuz.


BOĞA BURCU 23 Ağustos 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizi siz yapan özelliklerin başında adil olmanız ve herkese eşit muamelelerde bulunmanız geliyor. Özellikle iş hayatınızda bu özelliğinizle ön plana çıkıyorsunuz. Bugün oldukça yardımsever olduğunuz bir gündesiniz. Sezgilerinizin ön plana çıktığı ve mutlaka sezgileriniz doğrultusunda hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. Bugün karşılaştığınız her konu sizin için ve geleceğiniz için önem arz ediyor. Toplumsal çalışmalarınızın hızlandığı ve sizin planlarınızla ön plana çıktığınız bir dönem yaşıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kadın arkadaşlarınızın fikirlerinden çok çabuk etkileniyorsunuz. Bu konularda özellikle kendi fikirlerinize ve sezgilerinize güvenmelisiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Çarşamba günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’ın etkisiyle özel hayatınızda yepyeni bir düzene geçiş yapıyorsunuz. Yeni yatırımlar, mirasla ilgili paylaşımlar, farklı bir eve taşınma gibi yaşamınızı temelden etkileyecek olaylar hakkında bu hafta kesin kararlar alabilirsiniz. Perşembe gününden sonra gökyüzüne hakim olacak Başak burcunun etkisiyle, kafanızdaki planları daha kolay somutlaştırma fırsatı elde edersiniz. Aşk hayatınızda gerçekçi bakış açısıyla yapıcı kararlar alırsınız. Çocuk sahibi olmak isteyenler için uygun bir dönem. Ayrıca çocuğunuzla kaliteli vakit geçirmek için bu dönemde aktif bir program yapabilirsiniz. Spekülatif yatırımlar veya komisyonla ilgili yeni iş fırsatları yüzünüzü güldürür. Yaratıcılığınızı ön plana alacağınız eğitimlere katılmak size fayda sağlar. Pazar günü Akrep burcuna geçen Ay’ın etkisiyle partnerinizle duygusal açıdan zorlandığınız konuları karşılıklı konuşarak, çözüme kavuşturmak arzusu duyarsınız.

İKİZLER BURCU 23 Ağustos 2020 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınız ile ilgili konularda karışıklıklar yaşayabilir ve kendinizi partnerinize ifade etme hususlarında sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün iletişim konusunda zorlandığınız bir gün olabilir. İş hayatınızda ise tam tersi dengeleri oturttuğunuz bir gündesiniz. Bugünlerde duygusal anlamda sık sık iniş ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Bundan dolayı bazı konularda kendinizi ispatlamada problem yaşayabilirsiniz. Özellikle bugün duygusal anlamda sizi zorlayan konuların ön plana çıkması ile birlikte derin düşüncelere kapılabilir, bazı şeyleri sorgulamaya başlayabilirsiniz. Fakat karşılaştığınız sorunları gözünüzde fazla büyütmeyin. Hiçbiri sizin çözemeyeceğiniz kadar karmaşık ve zor değil.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Bu hafta yetenekleriniz sayesinde yakın çevrenizde yıldız gibi parlayabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlere vakit ayırıp, yaz aylarında kültürel değerlerinizi geliştirmek için sayısız fırsatlar önünüze çıkabilir. Kısa yolculuklarda karşınıza çıkan kişi, gerek fiziği gerekse kişiliğiyle bir anda ilginizi çekmeyi başarır. Bu dönemde araba yenilemek, küçük bir iş yerine yatırım yapmak, kardeşle birlikte yeni projeler geliştirmek için istek duyarsınız. Haftanın ikinci yarısında Başak burcunda hizalanan birden çok gezegen evinizde yarım kalan işleri size tamamlatmak için yüksek bir enerji verecektir. Tadilat, tamirat, boya ve dekorasyon işleri için oldukça hareketli ve verimli bir dönemden geçtiğinizi sakın unutmayın. Haftanın son iş günü Terazi burcuna geçen Ay’ın enerjisiyle aşk hayatınızda, ahenk, huzur, ve karşılıklı anlayışa önem verseniz de Koç burcunda seyahat eden Mars’ın etkisiyle partnerinizin sinirli, olaylar karşısında çabuk parlayan yapısı sizi zorlayabilir. Arkadaş grupları arasında da gerginlik yaşayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img