Burçlar Nuray Sayari 22 Temmuz 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara sıkıntılarınızı başınızdan atacaksınız. Tek bir isteğiniz var huzurlu ve rahat bir yaşam tarzı bu yaşam tarzını benimsediğiniz de işte o zaman kendinize iyi hissedeceksiniz. Hayatınız boyunca hiç yapmadığınız bir şeyi yapmak istiyorsunuz farklı bir aktivite farklı düzenlemeler ve sizin için çok iyi olabilir. O ailenize bir konuda yalan söylediniz fakat aileniz anlamadı ama siz kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Çevrenizle ilgili yaşadığınız bazı ufak tartışmalar, gelecekte önünüze engel çıkartabilir bu yüzden yapmanız gereken tek şey daha sakin kalıp tartışmayı uzatmamanız.


BOĞA BURCU 22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sakin ve sabırlı olduğunuz sürece kaybedeceğiniz hiçbir şey olmayacak. Sizinle uğraşan insanlar var fakat buna izin vermemelisiniz, bunuda güzellikle deneyeceksiniz olmayınca siz onların seviyesine düşeceksiniz bir an önce kendinizi o seviyeden kurtarmalısınız. Sizin gözünüze çok eğlenceli gelen samimi, sıcak gelen bir insan var bu insana kör kütük aşık olmuşsunuz, aşık olmak çok güzel bir şey bunun tadına varın. Alacağınız projeler üzerine bayağı bir yoğunlaşacaksınız, aileniz bile onları aramadığınızdan şikayetçi olacak. Aldığınız projelerde bu zamana kadar hep başarılı olduğunuz inşallah bunda da başarılı olursunuz, çalışma isteğiniz çok içten geliyor bunu söndürmeyin. 

İKİZLER BURCU 22 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu ara kendinizi çok uykusuz ve yorgun hissediyorsunuz bunu düzeltmenin en iyi yolu akşamları geç yatmayıp sabahları da erken kalkıp kendinizi zinde hissetmek ve bütün gün size kalıyor, yapamadığınız her aktiviteyi yapabilmenize imkan doğuyor. Alacağınız iş teklifleri üzerinde yoğunlaşacaksınız, artık seçilen değil seçen olacaksınız, o kadar iş teklifi gelecek ki siz şartlarına ve imkanlarına göre hareket edeceksiniz. Bir konuda kafanıza takılan bazı şeyler var ailenize danışacaksınız aileniz size bu konuda bayağı yardımcı olacak, ailenizin desteğini uzun zamandan sonra burada göreceksiniz.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.