Burçlar Nuray Sayari 22 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

22 Şubat 2020 Cumartesi Oğlak Burcu Yorumu –

İş hayatında hareketli bir gün geçirecek olan oğlak burcu, gün içerisinde kendisine vakit ayırmada sıkıntı yaşayabilir. Özellikle toplantıların, iş görüşmelerinin ve projelerin yoğun bir şekilde ilerleyeceği bugün oğlak burcu için zorlu geçebilir. Gün sonunda kendine vakit ayırmak için sinema ya da tiyatroya gitmek isteyen oğlak burcu, günü ailesi ile birlikte güzel bir şekilde kapatabilir. Aynı zamanda bugün, gün arasında karşısına çıkacak olan bir kişi ilerideki zamanlarda kendisini heyecanlandırabilir.

22 Şubat 2020 Cumartesi Kova Burcu Yorumu –

Kova burcunun son günlerde yaşadığı maddi sıkıntılar bugünde baş gösterecektir. Gereksiz yaptığı harcamaların üzerine istemsiz çıkan sorunlar da kova burcu sahiplerini mutsuz edebilir. Stresli ve sinirli bir gün geçirmeleri bu kişilerin yakın çevresine de yansıyacaktır. Yaşadığı bu maddi sıkıntılar dolayısıyla aile ve arkadaş çevresini yıpratacak olan kova burcu için bugün daha dikkatli adımlar atmanın vakti geldi. Sorunları bugün çözmeye başlayan kova burcu için diğer günlerde daha büyük problemlerin yaşanması da önlenecektir.

22 Şubat 2020 Cumartesi Balık Burcu Yorumu –

Geçmişte yaşadığı ciddi bir ilişkisi bugün tekrar hatırlatılacak olan balık burcu için duygusal anlamda yoğun bir gün yaşanabilir. Bu duygusallığın esas nedeninin o kişiyi unutamaması da yakın çevresi tarafından tekrarlanabilir. Arkadaşları ile vakit geçirecek olan balık burcu bu eski ilişkisi hakkında da güvendiği kişilerden destek alması için bir fırsat olacak. Özellikle ailesindeki bir kişi ile uzun konuşma gerçekleştirecek olan kova burcu bu ilişkisi hakkında en doğru kararı da bu kişiyle birlikte verebilir. Genel anlamda kendi içine kapanık olan balık burcu bugün açılarak duygularını ifade edebilir.

Astrolojiye meraklı ve günlük burç yorumlarını takip eden çoğu kişi gezegenlerin hareketleri ile yaşanılan ruhsal ve duygusal değişimleri de merak etmektedir. Burçlar arasında son günlerde en yoğun duyguları yaşayanları ve hayatında en zor günleri geçiren burç kimler bunların yorumları günlük burç yorumlarında yer almaktadır.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.