Burçlar Nuray Sayari 22 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

22 Şubat 2020 Cumartesi Terazi Burcu Yorumu –

Geçmişte yaşanılan bazı kötü olaylar bugün tekrar su yüzüne çıkabilir. Özellikle sizin unuttuğunu bu olayları size hatırlatacak olan kişinin size zarar vermek istediğini fark edebilirsiniz. Bu kişiyi hayatınızdan çıkarmak bugün için yaptığınız en doğru hareket olacak. Gün sonuna doğru alacağınız güzel bir haber, gün içerisinde yaşadığınız bu kötü durum akışını düzelterek günü mutlu bir son ile kapatacaktır.

22 Şubat 2020 Cumartesi Akrep Burcu Yorumu –

Akrep burcu sahipleri için bugün oldukça eğlenceli bir gün olacak. Gün boyu eğlenen akrep burcu, arkadaşlarının kıymetini daha iyi anlayacaktır. Özellikle son günlerde yakın çevresi ile pek çok vakit geçiremeyen akrep burcu, bugün arayı kapatarak arkadaşlık ilişkilerini güçlendirecektir. Günün sonuna kadar sürekli bir tempo içerisinde hareket eden akrep burcu gün sonunda enerji kaybı yaşayabilir. Fakat yaşadığı günün mutluluğu enerjinin sürekli olarak tazelenmesini sağlayacak ve bu günü tekrarlamak isteyecektir.

22 Şubat 2020 Cumartesi Yay Burcu Yorumu –

Bugün yay burcu için arkadaşlık ilişkilerinin sınandığı bir gün olabilir. Günün başında bir arkadaşlık tartışması yaşaması diğer arkadaşlarına karşı da bir cephe almasına neden olabilir. Özellikle yay burcuna sahip olan kişilerin son günlerde yaşadığı bazı sıkıntılara karşı tek başına mücadele vermesi arkadaşlarının yetersiz olduğu düşüncesine kapılmasına neden olabilir. Bugün bazı arkadaşları hakkında yanlış düşüncelere kapılarak onlarla tartışma yaşayacak olan yay burcu ilerideki günlerde arayı düzelterek tekrar güzel arkadaşlık ilişkisine devam edecektir.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.