Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 22 Ocak Cumartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 22 Ocak Cumartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

22 Ocak 2022 Cumartesi Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün iş hayatınızdaki yoğunluktan biraz dert yanabilirsiniz. Fakat bu dönemde sabırlı olmalısınız. Bazı özelliklerinizle diğer çalışanların önüne geçmek istiyorsunuz. Her ne konu olursa olsun, aşırı tepki vermek bugün sizin için iyi değil. Bu yüzden sakin ve aklı başında olmaya gayret edin. Sabrınız sınanabilir. Yoğunluktan dolayı kendinizi ifade etme şansı bulamıyorsunuz. Biraz daha beklemelisiniz. Bu sıkıntılı dönem geçtiğinde istediğiniz fırsatı yakalayacaksınız. Sadece biraz sabır. Aşk hayatınızda ise partnerinizin bazı davranışlarına anlam veremiyor olabilirsiniz. Onu yeniden keşfetme şansı yakalayacaksınız. Bu keşif iyi mi yoksa kötü bir sonuca ulaşacak o tamamen karşınızdaki kişiye kalmış. Fakat ilişkiniz bundan sonra tamamen değişecek diyebiliriz. Maddi olarak arafta kalacağınız bazı haberler alabilirsiniz. Karlı çıkmak için detaylıca düşünün.

Arası çok iyi: Aslan, Yay

İyi: Boğa, İkizler, Kova, Balık

Kötü: Yengeç, Terazi, Oğlak

Ne iyi ne kötü: Başak, Akrep

22 Ocak 2022 Cumartesi Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

Çalışma hayatınızda yaşanan bir sıkıntı sizin için çok güzel bir gelişmeye neden olacak desek inanır mısınız? İşyerinizde yeni bir ortama girerek çözüm getirmeniz gereken sorunlar ortaya çıkacak. Bugün uzaktaki gruplardan veya insanlardan alacağınız destek çok sevindirici olabilir. Varsa böyle bir durum siz de bu konuda arayıp sorun onları.Girdiğiniz yeni ortamda birisi ile tanışacak ve karşılıklı etkileşim yaşayacaksınız. Bu sayede de uzun zamandır şikayet ettiğiniz aşksız hayatınız son bulacak. İçinizi yeni bir heyecan kaplayacak. İlk adımı atmak için çok geç kalmamanızı öneririz. Şu sıralar duygularınız biraz dengesiz seyrediyor olabilir. Bu aşk belki de sizin iyileşmenize neden olacaktır. Maddi olarak biraz açılmışsınız daha dikkatli olmanızda fayda var. 

Arası çok iyi: Başak, Oğlak
İyi: İkizler, Yengeç, Balık, Koç
Kötü: Kova, Aslan, Akrep
Ne iyi ne kötü: Terazi, Yay

22 Ocak 2022 Cumartesi ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Şu sıralar uzaklara dalıp gidiyorsunuz ve duygularınız sizi adeta ele geçiriyor. O kadar dalmışsınız ki sürekli aynı şeyleri düşünmekten anı yaşayamıyor hatta kaçırıyorsunuz. Bugün meslek değiştirsem mi acaba diye düşünürken küçük, ev tabanlı bir iş kurmak fikri size cazip gelebilir ve bunun için çalışabilirsiniz.Çevrenizde neler oluyor, neler bitiyor olayın içerisinde olsanızda farketmiyor, sonradan öğreniyorsunuz. Kendinize çeki düzen vermenizin zamanı çoktan geldi de geçiyor bile. Bu şekilde hayatınızı sürdürürseniz çoğu şeyi kaçıracaksınız. Bu durum hakkında yardım almak isterseniz de en yakınlarınız size seve seve yardımcı olacaktır. Hemen onlarla konuşmalı ve yardım almalısınız. Yatırım yapmak için adeta fırsat kolluyorsunuz. Uygun zamanı ve koşulları bulduğunuzda düşünmeden hemen harekete geçin. 

Arası çok iyi: Terazi, Kova
İyi: Yengeç, Aslan, Koç, Boğa
Kötü: Başak, Yay
Ne iyi ne kötü: Akrep, Oğlak, Balık

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img