Burçlar Nuray Sayari 22 Ocak 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu ,Boğa Burcu ,İkizler Burcu,Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları. Nuray sayarı ve Hande Kazanova günlük burç yorumlarında Astrologlar arasında en iyileri.

Burçlar Nuray Sayari 22 Ocak 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji
21 Ocak 2021 - 19:56
Nuray Sayarı ve Hande Kazanova en iyi astrologlar ve hergün burç yorumları yayınlıyorlar, bunlar da bizim burç yorumlarımız.

KOÇ BURCU 22 OCAK 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hareket almak istemeniz gayet güzel ama dikkatli adım atmanız gerekecek, bir anda düşünmeden adım atmamanız gereken zamanlar. Gökyüzü fazla keskin ve patlamaya hazır bir bomba gibi, pimini siz çekmek istemezsiniz. Aynı zamanda kazalara ve sakarlıklara da açık bir haftadasınız. Sert sporlardan, hızdan ve kesici, parlayıcı aletlerden uzak durmanızda fayda var.
Hafta sonuna doğru ise daha azimli olduğunuzu göreceksiniz, kendinize daha güvenli ve inançlı hissedeceksiniz. Bu anlamda önümüzdeki günlerde yapacaklarınızı, özellikle yeni başlangıçlarınızı planlamak için güzel günler vaat ediyor. Maddi, manevi değişim, atılım planları için hafta sonunu beklemeniz çok daha anlamlı.

Önümüzdeki bir kaç gün içinde kariyer anlamında çok köklü değişiklikler  ile karşı karşıya kalacaksınız. Özellikle yeni bir iş arayışı içindeyseniz, sona yaklaşmış bulunmaktasınız. Bir kaç gün içinde hayalinizdeki işe kavuşacak ve yüksek bir maaş ile işe başlayacaksınız. Eğer zaten mevcut bir işte çalışıyorsanız, rütbe veya kalıcı kadroya geçme şansınız çok yüksek oranlardadır. Fakat bu süreçlerde işlerinizi aksatmamanız ve işinize dört elle sarılıp üstlerinizin gözüne bir şekilde girmelisiniz. Gerisi zaten hayal edemeyeceğiniz şekilde çorap söküğü gibi gelecektir. Kariyer anlamındaki bu olumlu gelişmeler sizin sosyal yaşantınız da doğrudan oldukça olumlu bir şekilde etkileyecektir.BOĞA BURCU 22 OCAK 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

 

Olayları abartma eğiliminde olmanız muhtemel. Bir anda ufacık bir meseleyi kişiselleştirip yel değirmenleri ile savaşırken bile kendinizi bulabilirsiniz.

Bu anlamda sorunu doğru analiz edip üstüne gitmeniz gerekmekte. Ne olursa olsun sükunetle hareket etmeyi tercih etmeniz sizin için çok daha doğru görünüyor.

Hafta sonuna doğru ise çok daha fazla sosyalleşme ihtiyacı duyabilirsiniz. Eğer mümkünse aktivitelerde bulunun, bunun sizi çok daha fazla yenilediğini göreceksiniz. Ama özellikle bu hafta hızlı ve hareketli eylemlerde bulunurken adale zedelenmelerini, kaza riskini de göz ardı etmeyin.
İçinde bulunduğunuz karmaşık ve stresli durumlardan uzaklaşmak için karşınızda oldukça büyük bir fırsat vardır. Bu fırsatı çok iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz. Bu fırsat sayesinde bir tatile çıkabilir veya etkinliklere katılabilirsiniz. Yani kısaca kendinize vakit ayırabilirsiniz. Kendinize vakit ayırdığınız andan itibaren kendinizi daha yakından tanıyacak ve üzerinizdeki büyün iş stresini ve diğer tüm kötü ruh hallerinizi atacaksınız. Bu sayede önünüzdeki bir sonraki döneme hem bedensel hem de ruhsal açıdan oldukça güçlü bir şekilde başlamış olacaksınız. Bu süreç içinde karşınıza çıkan tüm fırsatları değerlendirerek birbirinden heyecanlı bir çok yeni maceraya atılabilirsiniz.İKİZLER BURCU 22 OCAK 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

 

Açıkçası bu hafta her konuda hayatın size öğrettiği ile iç dünyanızda yaşadığınız arasında farkları yaşamanız olası. Uykunuza dikkat etmeniz bu hafta çok daha önem kazanmakta. Rüyalarınıza dikkat edin, psikolojiniz için enteresan ipuçları yakalayabilirsiniz.

Hafta sonuna doğru ise özellikle büyük kurum ve kuruluşlardan, belki devletle ilgili bir alandan, miras, sigorta veya hayatınızda olan birilerinin geliri hakkında hoş gelişmelere şahit olabilirsiniz. Ve elbette kolay harcama yapabilme riski altında olduğunuzdan bütçenize dikkat etmenizde fayda var.
Söz konusu aşk ise sizi biraz sıkıntılı zamanlar bekliyor. Özellikle romantik ilişkilerinze oldukça önem vermeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde her şeyi akışına bırakmak yerine ipleri biraz elinize almanzı gerekiyor. Çünkü her şeyi yokuşa sürmeden oldukça sakin bir şekilde karşılamanız ve duruma el attıktan sonra alnınızın akıyla çıkmanız gerekiyor. Aşk hayatınız bu yüzden biraz çalkantılı geçecektir. Fakat siz mantıklı kararlar verdiğiniz ve duygularınızı yönetebildiğiniz sürece her türlü sorunun üstesinden çok kolay bir şekilde gelebileceksiniz. Fakat şunu da unutmamakta fayda var, tüm odağınızı sadece bu sorunlara vermemeniz, kendi hayatınıza da bakmanız gerekmektedir.YENGEÇ BURCU 22 OCAK 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

 

O nedenle bu hafta özellikle eşinizin parası, miraslar, nafaka, cinsellik, ameliyatlar ve resmi işler gibi konular ve sosyal hayatınızı, dernekleri, organizasyonları, kalabalık mekanları ve kariyerden gelen para mevzularında çok daha mücadeleci olabilirsiniz, bu ve buna benzer konularda gerçeklerle yüzleşme olasılığınız yüksek.

Hafta sonuna doğru ise evlilik, ortaklık, uzun soluklu ilişkiler konusunda çok daha hoş zamanlar sizi bekliyor. Bu konuda eğer konuşulacak bir şeyler varsa konuşun veya ilişkinizi tazelemek adına adım atmak için gayet iyi durmakta.
Özellikle kredi, vergi, faiz ve borç gibi konularda refaha ereceğiniz bir dönemin içindesiniz. Bu dönemde yalnız kalmak ve kendi bedensel ve zihinsel gelişiminize odaklanabilirsiniz. Maddi yönden oldukça rahat geçecek bu dönemde kendinize yatırım yapmak en mantıklısı olacaktır. Yeni kitaplar okuyabilir, yeni yerleri gezebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Kısaca kendinizi daha yakından tanımak ve kendinizi daha fazla geliştirmek için her türlü yolu tercih etmekte özgürsünüzdür. Oldukça sosyal olacağınız bir döneme giriş yaparken hızlı samimi olmamak ve dedikodulardan uzak durmak sizin için en sağlıklısı olacaktır.ASLAN BURCU 22 OCAK 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU
 

Gökyüzü bu hafta; mücadele gezegenin ani, sürpriz gelişmelerle olumlu olumsuz bizi şaşırtan Uranüs ile kavuşumunun zorlayıcı olacağı için, özellikle kariyer ve ilişkiler konusunda bitirmek ve başlamak adına harekete geçmeden iyi düşünmeniz gerektiğini söylemekte. Radikal kararlar almak adına ani hareketlerden uzak kalmanız gereken bir haftadasınız.

Hafta sonuna doğru ise sağlık ve gündelik hayatın koşturmalarında çok daha kendinizi hafiflemiş hissedebilirsiniz. Gökyüzü sizin için, hafta içindeki gerilimi bertaraf etmek adına güzel etkileri hafta sonuna saklıyor gibi.
Önümüzdeki günlerde haberleşme, iletişim ve kısa seyahatler gündeminizi yoğun bir şekilde meşgul edebilir. Bu günlerde kendinizi daha çok özenmek, bakım yaptırmak, güzelleşmek ve dış görünüşünüz ile ilgili ufak değişikliliklerde buulunmak gibi durumların içinde bulabilirsiniz. Kendinizi. Çok sosyal bir dönem geçireceğiniz için, yakınlarınız ve akrabalarınız aracılığı ile yeni insanlarla tanışmanız da oldukça mümkündür. Fakat bu tanışmalarda çok kısa sürede samimi olmamak çok daha doğru olacaktır. Çünkü her insanın içinden geçirdiği hisleri ve düşünceleri bilemeyiz. Tüm bunların yanında akrabalarınız veya kardeşleriniz ile ufak seyahatlere çıkabilirsiniz.BAŞAK BURCU 22 OCAK 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

 

Bu anlamda özellikle günlük koşuşturma içinde kendinizi yorgun hissetmeniz muhtemel. Ve bunun yanında ufak tefek kazalara açık bir haftadasınız. Hızlı hareket ederek aceleyle iş yapmamanız sizin hayrınıza olacaktır.

Ve ayrıca, bu hafta sonuna doğru ise aşk hayatınız, çocuklarınız veya zaman geçirdiğiniz konular üzerinde güzel gelişmeler sizi bulabilir. Eşiniz veya uzun süreli birliktelik kurduğunuz kişi ile çok özel zamanlar yaşamanız olası, bunu iyi değerlendirmeniz için gökyüzü size yardım edecek.
Bu haftadan itibaren arkadaşlarınız ile dugularınızı paylaştığınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu dönemde dertlerinizi yakın arkadaşlarınız ile paylaşacaksınız. Arkadaşlarınız ile buluşmalar ve kısa gezintiler gerçekleştirebilirsiniz. Hatta birilerine karşı beslediğiniz romantik hisleri o kişi ile paylaşabilir ve kalbinizi o insana karşı çok samimi ve masum bir şekilde açabilirsiniz. Yani anlaşılacağı üzere duygusal bir döneme giriş yapıyorsunuz. Burada önemli olan tek şey kendiniz ile ilgili çok fazla detay ve bilgi vermemek olacaktır. Özellile yeni tanışacağınız insanlara karşı. Eğer çok içli dışlı olduğunuz çok samimi arkadaşlarınız var ise onlara her şeyi anlatabilir ve güvenebilirsiniz.TERAZİ BURCU 22 OCAK 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

 

Sevgili Teraziler, hafta başı uykunuza dikkat etmeniz özellikle önem kazanıyor ve aynı zamanda kriz yönetimi ve aşk hayatınızla ilgili olarak da kendinizi gereksiz yere sorguluyor olabilirsiniz, bu konuları kafanızda büyütmeyin derim. Ve fakat hafta sonuna doğru bu konularda kendinizi çok daha iyi hissetmeniz söz konusu. Daha sakin konuları ele alın.

Ve ayrıca bu hafta devletle, büyük kurum kuruluşlarla, resmi yazışma veya sözlü bir iletişim söz konusu olabilir. Sinirlerinize hâkim olmanızda fayda var. Çok çabuk esip gürlemeniz mümkün ne olursa olsun duygularınızla değil aklınızla hareket alın.
Özellikle uluslararası gelişmeler gündeminizi birkaç hafta boyunca meşgul edebilir. Bu akademik bir eğitim, bir iş seyahati, akraba - yakın arkadaş ziyareti veya bir tur ile yurt dışı gezisi olabilir. Sadece yurt dışı değil aynı zamanda yurt içinde de ufak gezintiler ve seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Bu aynı şekilde bir iş gezisi olabilir veya sadece aileniz veya arkadaşlarınız ile bir seyahat olabilir. Buradan anlaşılacağı üzere ailenize veya arkadaşlarını yani kısaca sevdikleriniz ile oldukça sıcak ve samimi vakitler geçirmek için oldukça uygun bir dönemin içindesiniz. Bu dönemde akrabalık ilişkilerinizi ilerletebilir veya arkadaş gruplarınıza yeni insanları katabilirsiniz.
 

AKREP BURCU 22 OCAK 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU
 

O nedenle kangren olmuş konular, insanlar varsa hayatınızda iletişiminizin kopma noktasına gelmesi söz konusu olabilir. Hem siz konuşmalarınıza hem de sizi temsil eden kişilerin sizin hakkınızdaki konuşmalarına her açıdan dikkat etmenizde çok fayda var.

 Hafta sonuna doğru ise bu zorlayan hava biraz daha dağılır gibi olacak ve çok daha uyumlu iletişime çok daha açık zamanlar sizinle olacak gibi görünüyor. O nedenle hafta başındaki olabilecek iletişim kazalarını hafta sonu telafi etmeniz mümkün görünmekte.

Aile, ev, taşınma, gayrimenkul, ülke veya şehir değişikliliği gibi konular gündeminizi meşgul edebilir. Aynı zamanda işe bağlı taşınmalar, aile bireyleri ile yakından ilgilenme, yatırım ve ev değiştirme gibi konular daha ön planda olacaktır. Bu dönemde aileniz, arkadaşlarınız, akrabalarınız ile ayrıca kariyer konularında özgüvenli bir şekilde davranabilir ve daha aktif olabilirsiniz. Kariyer anlamında özellikle yeni iş fikirleri oluşturabilir ve kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Hatta iş konularında terfi alabilir, yeni kazanç kapıları açılabilir ve kariyer konusunda kendinizi hiç beklemediğiniz yerlerde bulabilirsiniz. Sürpriz  iş fikirleri ile karşınıza bir çok kişi bile çıkabilir. Fakat bu dönem içinde kesinlikle stres yapmamaya özen gösterin.

YAY BURCU 22 OCAK 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

 

Hafta sonuna doğru ise maddi konularda önünüz açılacak gibi duruyor bu anlamda eğer bir yatırım ve işe başlamayı düşünüyorsanız hafta sonunu tercih etmenizi, planlarınızı buna göre gerçekleştirmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır.

 Maddi konularda yeni başlangıçlar için güzel ve fakat harcamalar konusunda aşırıya kaçma riskiniz var. Sanal mağazalara dalarak, kredi kartı önünüzde dağıtmayın kendinizi. Sonra “Eyvah ben ne yaptım!” demek istemezsiniz, haberiniz olsun.
Bu hafta içinde veya içinde bulunduğunuz ayda beklediğiniz bir yerden yüklü miktarlarda para gelebilir, terfi alabili veya maaşınıza zam söz konusu olabilir. Uzaklardan gelen fakat sizi mutlu ede nve geleceğinizi etkileyen haberleri alabilirsiniz. Ayrıca birden fazla olacak şekilde yeni iş teklifleri alabilir ve bu sayede alternatifler arasından size en uygun olanını seçebilirsiniz. Hatta kendinizi çok daha iyi ifade edebileceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu dönem içinde sosyal ve kariyer ilişkileriniz ilerletebilir aynı zamanda aileniz ile daha fazla vakit geçirebilirsiniz.

OĞLAK BURCU 22 OCAK 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

 Hafta sonuna doğru ise işler biraz daha yumuşayacak gibi görünmekte. Bu anlamda yine arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle kuracağınız olumlu diyaloglar sizi daha güçlü ve iyi hissettirecektir. O nedenle işi işte bırakıp, hafta sonunu sizi sevenlere ayırmanızda kesinlikle fayda var. Ruh sağlığınızı korumanız gereken bir haftadan geçecek olduğunuzu söylemek durumundayım.

Bu hafta kendinize biraz dikkat etmenizde fayda vardır. Çünkü içinde bulunduğunuz dönemde sizde gurur ve kibir biraz ağır basabilir. Bu dönem içinde çevrenizdeki insanları çok anlayışla karşılamalısınız ve kimsenin kalbini kırmadan savunduğunuz fikirleri dile getirmelisiniz. Sosyal ilişkilerinizi yıkmamak adına empati kurmalı ve partnerlerinize çok daha dikkatli bir şekilde davranmalısınız. Özgüveninizin artacağı bu dönemde atacağınız adımları önceden hesaplamalı ve yeniliklere açık olmalısınız. Bu sizin için size her ne kadar stresli bir dönem gibi gelse de üstesinden çok kolay bir şekilde gelebileceksiniz.

KOVA BURCU 22 OCAK 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

O nedenle yakın çevrenizle söz konusu bu meselelerde restleşmeniz de söz konusu olabilir. Daha dikkatli ve akıllıca davranmanız gerekecek. Eğer yaşam çizginizi değiştirecek önemli kararlar almak durumunda kalırsanız, bunu biraz daha ilerleyen tarihlere ertelemenizde fayda var. Huzursuzluğunuzu çevrenize çok yansıtmayın.
Uzun süredir birlikde oltuğunuz ve romantik hisler beslediğiniz kişiler ile ciddi bir gelecek düşünüyorsanız önümüzdeki bir kaç gün içinde sizi aşk konusunda oldukça büyük gelişmeler bekliyor demektir. Bu dönemde yeni insanlarla tanışmayı bir kenara bırakıp, mevcut ilişkilerinizi daha da ilerletmelisiniz. Eğer size karşı aynı hisleri besleyen kişiler ile aynı ortamda bulunursanız kendinizi kasmamanız gerekiyor. Oldukça doğal davranın. Çünkü emin olun ki herkes sizin doğal halinizi çok seviyor. Kendiniz olun ve kendinizi olduğunuzdan daha fazla göstermeyin. Bu sayede çok mutlu olacağınız bir geleceği inşa etmeye şimdiden başlayabilirsiniz bile.

BALIK BURCU 22 OCAK 2021 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU
 

Hakkınızda konuşulanlara her ne kadar çok da umursamaz tavırda yaklaşsanız da, alınganlığınız sizi bu noktada etkileyebilir. Olabildiğince soğuk kanlılığınızı korumanızda fayda var. Çünkü yaşadıklarınızı bu hafta biraz büyütmek gibi bir ruh haline girebilirsiniz.

Hafta sonuna doğru ise özgüveninizin bir kere daha tazelenmiş olduğunu göreceksiniz. Bu tazelenme için sosyalliğiniz çerçevesinde kendinize işler çıkarmanız hem kafanızı dağıtmaya hem de yeni arkadaşlıklar kurmanıza neden olacaktır.

Bu dönemde uzak seyahatler, büyük projeler yabancı dil, uçak yolculukları ve yabancı ilişkiler gündeminizi bir süre boyunca rahatsız edebilir. Fakat her ne kadar rahatsız etse de sizi hem maddi hem de ilişikiler yönünden çok daha farklı bir konuma getirecektir bu durum. Bu süreçte  dış görünüşünüze, güzelliğinize, bakış açınıza ve ikili ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Çünkü hemen hemen sahip olduğunuz her alanda sizi birçok yeni gelişme beklemektedir. Şehir hatta ülke değiştirebilir, yeni bir işe girebilir, ortaklık kurabilir hatta yeni insanlar ile tanışın çok sıkı dostluklar kurabilirsiniz.


Bu haber 2327 defa okunmuştur.