Home Astroloji Burçlar Nuray Sayari 22 Kasım 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 22 Kasım 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

İLETİŞİM İN! / İLİŞKİLER OUT!  23 - 29 Kasım Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova ile Astroloji


KOÇ BURCU 22 KASIM 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Çevrenizdeki kişilere karşı güven kırıklığının olabileceği bir gün. Özellikle iş hayatınızdaki arkadaşlarınızla çözüme kavuşturamadığınız konular kendilerine karşı olan güven probleminizi tetikleyecektir. Geçmişinizden gelen bazı sorumluluklarınız üstünüzde yük olabilir. Aslında sorumluluklarına önem veren biri olsanız da geride bıraktığınız veya gözden kaçırdığınız konular da olabilir. Kafanızın içerisinde kurgulamış olduğunuz fikirleriniz bazı yorumlara ve eleştirilere tabi tutulabilir. Her ne kadar olumsuz gibi görünen bir durum olsa da olumlu etkisini ilerleyen zamanlarda hissedeceksiniz. Başarısızlığa uğradığınız her konuda başkasında suç aramak yerine kendinizi de gözden geçirmeniz iyi olabilir.

KOÇ BURCU AYLIK YORUM

  Sevgili Koçlar, Aralık ayı kaliteli arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir ay olacak. Geçmişte tanıştığınız insanlar sizi mutlu etmiyordu ama bu sefer başka sizi tatmin edecek. Sizi biraz agresif görsem de çok yakıştığını da söylemeden edemeyeceğim. Ama sinirlerinize hakim olmalısınız ki bu ay da fırsatları kaçırmayasınız. Özellikle de Aralık ayının ilk haftası sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Uzun vade de sizi mutlu edeceğine eminim.
 Aralık’ın 15 inden sonra enerjiniz hat safhada olacak, içinizi daraltan meseleleri çözmeye bakın artık o tarihlerin tadını çıkarın! Bu ay halletmeniz gereken bir konu da dengesizliğiniz ve çevrenizdeki fesat tipler. Bunları da hallederseniz sizden iyisi yok. Şimdilik Hoşça kalın.. 


BOĞA BURCU 22 KASIM 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yaşamınızda sizi pek tatmin etmeyen konular karşısında neler yapacağınıza dair pek fazla fikriniz olmayabilir. Bu durumda olaylara duygusal yaklaşmaktan ziyade mantıklı davranışlarda bulunmanız gerekebilir. İş hayatınızda yaşadığınız bazı aksamalar nedeniyle işiniz konusunda kendinizi tedirgin hissedebilir, bu yüzden de işinizi garanti altına almak isteyebilirsiniz. Ön gördüğünüz durumlar dışında gelişecek olan olaylara kendinizin de şaşıracağı şekilde çıkışlarda bulunabilirsiniz. Eğlenmenize ve keyfinize önem vereceğiniz, bu yolda hareket edeceğiniz bir gün olabilir. Aşk hayatınızı bir bakıma düzene almak isteyecek, daha istikrarlı bir ilişki olabilmesi için belli başlı bir takım çabalar göstereceksiniz.


İKİZLER BURCU 22 KASIM 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İlgi alanınıza girmiş olan konulara karşı yaklaşım ve tutumlarınızı en doğru biçimde olabilmesi adına sakinlikle belirlemelisiniz. Karşınızdaki kişiye anlatmak istediğiniz, tanımını yapmak istediğiniz şeylerde etkili olabilmek adına net olmanız gerekecektir. İletişim konusundaki hassasiyetiniz sayesinde başarılı iletişimler kurabileceğiniz bir gün. Karşılaşacağınız sorunlarla mümkün olduğunca dikkatli yaklaşımlarda bulunmanız gerekebilir. Zaman konusunda sıkıntıya girdiğiniz durumlarda zaman kazanabilmek adına yeni girişim ve atılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Maddi konularda da yeni girişimler gündeme gelebilir, ticari konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Durumunuzu kontrol etmeden ve finansal gücünüze güvenmeden hareket ettiğiniz takdirde dibe çok yakın olabilirsiniz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version