Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 22 Kasım 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 22 Kasım 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 22 KASIM 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yakın çevrenizdeki insanlarla aranızdaki iletişim ve etkileşimin sizi tatmin edecek noktalara taşınmasını isteyebilir; bu doğrultuda hareket edebilirsiniz. İçinizde bulunan gücü ortaya çıkarmak için kendinizle iç savaş verebilirsiniz. Geleceğiniz adına yapacağınız bazı girişimler olabilir. Göstereceğiniz çaba belli bir süre karşılığını verememiş olsa da yakın gelecekte sizi tatmin edecektir. İç dünyanızı ifade etmek istediğiniz takdirde kullanacağınız üslubunuzun anlaşılabilir olmasına özen göstermeniz gerekebilir. Küçük detaylara derinlemesine takıldığınız takdirde kendinize zarar verdiğinizi unutmamalısınız. Yalnız yaşantısı olan terazi burçlarının aşk hayatı şu dönemde bazı hareketlenmelere dahil olabilir, beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirler.


AKREP BURCU 22 KASIM 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Umutsuzluk ve çaresizlik almış başını gidiyor olabilir. Hayatınızda bir şeyleri düzene alabilmek adına bir takım girişim veya müdahale edecek gücünüz olsa da nereden başlayacağınız konusunda pek fazla fikriniz olmayabilir. Serbest bir iş hayatınız var ise bu aralar işlerinizde bazı duraksamalar gözlemlenebilir. Ticaretle uğraşan akrep burçlarını da bu durgunluklar etkileyebilir. Maddi konularda ise giderleriniz gelirlerinizi geçmeye başladıysa kendinizi sorgulamanızda fayda olacaktır. Mümkün olduğunca gereksiz harcamalardan uzak durmalı, kendinize çeki düzen vermelisiniz. Yanlış tercihler, yaşamış olduğunuz özgüven kırıklıklarını onarabilecek gibi gözükse de yakın gelecekte bunun zararlarıyla uğraşmanız gerekebilir.


YAY BURCU 22 KASIM 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi konularda alacağınız yardımlar olmasına rağmen bütçe sıkıntınız hala devam edebilir. Bu yüzden finansal güç gerektiren konulardaki atılımlarınızı ertelemeniz, beklemeye geçmeniz gerekebilir. İçgüdülerinize güvenerek hareket edebilen birisiniz ve aynı tutumu bugün de sergileyebilirsiniz. Fakat her zaman doğruya ulaşamayacağınızı da bilmenizde fayda var. Gün içerisinde alacağınız bazı kararlar yakın geleceğinizi de etkileyecektir. Günün sonlarına doğru zamanınızın belli bir kısmını kendinize ayırmak isteyebilir ve değerlendirmeniz gereken konular olabilir. Eğriyi doğruyu ayırt edebilmeniz için objektif tutum içerisinde olmalısınız. Toplum içerisinde bireyselliği daha ağır basan davranışlarınızla üstünüze tepkileri toplayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img