Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 22 Kasım 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 22 Kasım 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji


YENGEÇ BURCU 22 KASIM 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yakın çevrenizde sizinle muhataplığı olan insanların üstünüzde baskı kurup, sizi bir takım şeylere yönlendirme konusunda sabrınız taşabilir. Bu insanların hayatınıza müdahale etmesine izin vermeyeceksiniz. Sonucunda da asabi ve sert tutumlarınız gün yüzüne çıkabilir. İş hayatınızdaki kişilerle ufak çaplı tartışmalara girebilir, anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Zihniniz gereğinden fazla dolu ise içindeki gereksizleri boşaltmak için bazı aktiviteler size iyi gelecektir. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz şeyler var ise bunların gerekliliklerini sorgulayabilir, gerekli ise de mantıklı olanı uygulamak için arayışlara girebilirsiniz. Ancak kendinizi çok fazla yıpratmamaya özen gösterin.


ASLAN BURCU 22 KASIM 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Gün içerisinde kendinizi daha iyi hissedebilmek, mutluluğunuzu daha iyi yerlere taşıyabilecek şeylere yönelmek isteyebilirsiniz. Odaklanmak istediğiniz noktaların size saf yarar sağlayabilmesi önceliğiniz olacaktır. Size ait olmayan fikir ve planların geri planında kalmanız gerekecek gün sizinle birlikte olabilir. Sorumlu olduğunuz konuların üzerinde daha fazla durmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. İletişim konusunda özgüven eksikliği yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Bunun üstüne giderek çözüme kavuşturabilir, özgüveninizi daha iyi yerlere taşıyabilirsiniz. Her ne kadar mutlu olmayı hak ettiğinizi düşünseniz de kendinizde bulmanız gereken bazı yanlışlarınızın olduğunu unutmamalısınız.


BAŞAK BURCU 22 KASIM 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Çevrenizdeki insanlara karşı anlamsızca güven kaybı yaşayabilir, güvenmekte sorunlar ortaya çıkabilir. Yalnızlığı tercih etmek size daha cezp edici gelecektir. Kendinize çizmiş olduğunuz sınırların dışına çıkmanın pek mantıklı gelmeyeceği bir gün olabilir. Bu sınırları güvenli bölge olarak belirleseniz de günlük yaşantınız bunun dışına çıkmanızı gerektirebilir. İlişkilerinizde ayak uydurmaya çalıştığınız noktalarda her ne kadar başarısızlığa düşseniz de azmetmeyi elden bırakmayın ve yolunuza devam edin. Ortada kaldığınız sürece yanlışa yönelme riski çok yüksek olabilir. Memnun olmadığınız noktaları içinize atmak sorunları ertelemekten başka hiçbir şey olmadığının farkına varmalısınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img