Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 22 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa

*Nuray Sayarı , Hande Kazanova ve diğer Astrologların yorumlarından daha farklı bir yorum bizden geliyor.

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık günlük burç yorumları

KOÇ BURCU 22 Ağustos 2021 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zamanınızı çalan insanlara izin vermeyin çünkü bu ara sizin için zaman çok önemli kendinize de zaman ayırmayı ihmal etmeyin. Sosyal çevrenizle uyumlu bir gün geçirmeniz mümkün. Bu konu ile ilgili olarak kendinize biraz daha çevrenizle uyumlu düşünmeniz de fayda var. Çelişkili olduğunu düşündüğünüz konuların üzerine fazla gitmeyin olduğu gibi kalsınlar. Geçmişinize dair bazı acı anılarla yüzleşebilirsiniz buda sizi biraz ip atabilir ama geçmiş geçmişte kalmıştır pek de kafanıza takmayın.

BOĞA BURCU 22 Ağustos 2021 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün ne yaparsanız yaparım ama abartıya kaçmamaya gayret edin. Duygularınızı özellikle ifade ederken iki kere daha düşünmeniz de fayda var. Alacağınız eğitimler çok güzel olacak ve geleceğinizi kariyerinizi oturtturacak otoriter bir insanla tanışabilirsiniz. partnerinizle duygusal şeyler yaşayabilirsiniz bu biraz yaralayıcı olabilir o yüzden kendinizi şimdiden geri çekmeye özen gösterin.

İKİZLER BURCU 22 Ağustos 2021 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara o kadar enerji dolusunuz ki bütün her yeri keşfedip gezmek istiyorsunuz fakat sizi engelleyen bazı durumlar var Keyfinizi yerinde tutmamız gereken bir günden geçiyor olacaksınız. Bu konuda olabildiğince kendinizi ve çevrenizi mutlu etmeye bakın.Kendinize olan özgüveniniz daha da artmış durumda ve bu durumda herkesin gözü önünde olacaksınız. Yapacağınız bazı projeleri tamamlayıp güzel yerlerde olabilirsiniz ve bunun için biraz daha çabalamanız gerekiyor.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 77

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.