Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 22 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 22 Ağustos 2021 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İstikrarlı kararlar vermeniz gereken bir gün, olabildiğince karşı tarafı düşünerek kararlar verirseniz çok daha iyi olacaktır. İnsanların ihtiyaçlarını gidermek için elinizden geleni yapıyorsunuz ama kendi ihtiyaçlarınızı unutuyorsunuz kendi ihtiyaçlarınızı da unutmadan hareket ederseniz hayat sizin için daha güzel olacaktır. Çekici bir kişiliğiniz var ve bu kişiliğinizi ekstra bir şey yaparak daha da arttırmaya çalışmayın doğal güzelliğinizi doğal çekiciliğinizi kaybedebilirsiniz.

ASLAN BURCU 22 Ağustos 2021 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün kendinizle kalıp dinlenmenizde fayda var. Çevrenizdekilerden ne kadar uzaklaşırsanız o kadar daha iyi hissedebilirsiniz. Size karşı kendini belli etmeyen insanlardan uzak durun eğer sizin en yakın arkadaşınızsa size kartları açık oynamak zorunda, eğer açık oynamıyorsa direk orayı terk edin. hayata karşı yaşam tutkunuz herkesin gözünü büyülüyor herkes sizin gibi olmak için çabalıyor tabii ki de herkes sizin gibi başarılı olamıyor o yüzden daha çok sevdiğiniz insanlara nasıl bu kadar tutkulu bir şekilde hayata bağlısınız bunu öğretebilirsiniz. Bazı olayların gidişatı canınızı sıkabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz planlarınızı bölmemeye çalışın bugün yapamazsınız yarın hiç yapamazsınız. 

BAŞAK BURCU 22 Ağustos 2021 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sağlık konusunda özellikle kas ağrılarına ve boynunuza dikkat etmeniz gereken bir gün. Tutulmalar, kasılmalar hissedebilirsiniz dikkatli olun. Yapacağınız bazı işlerde başarılı olma ihtimaliniz yeterince yüksek değil ve bunu yükseltmek için daha fazla çabalamanız gerekiyor başaracağınıza inanıyoruz. Yaşayacağınız ufak tefek sorunları oturup düşünün hangi olayların sizi engelleyip engellemeyecek mi veya enerjinizi harcamaya değecek mi bunu düşünün. Kendinizi bu ara bunaltmamaya dikkat edin kendi psikolojiniz her şeyden daha önemli.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 77

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.