Burçlar Nuray Sayarı 21 Temmuz 2021 Çarşamba Günü Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

Günlük Burç Yorumları 21 Temmuz 2021 Çarşamba Yorumu Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz , Şenay Yangel ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 21 Temmuz 2021 Çarşamba Yorumu Günü Günü burç yorumlarımız….

Koç Burcu 21 Temmuz 2021 Çarşamba Yorumu


Zamanınızı çalan insanlara izin vermeyin çünkü bu ara sizin için zaman çok önemli kendinize de zaman ayırmayı ihmal etmeyin. Ailenizle ufak sorunlar yaşayabilirsiniz bunları kafanıza takıp kendinizi daha fazla üzmeyin çünkü bunlar olan şeyler siz alttan almaya bakın. Boğacak kendinizde bütün olan şeyleri fark edeceksiniz ve bu bütünleşmeyi ortadan kaldırmak için çok çaba sarf edebilirsiniz aşk konularınız bu ara ön planda fakat ayni değişimler olabilir siz yinede sakin davranın. Çelişkili olduğunu düşündüğünüz konuların üzerine fazla gitmeyin olduğu gibi kalsınlar. Geçmişinize dair bazı acı anılarla yüzdeşebilirsiniz buda sizi biraz ip atabilir ama geçmiş geçmişte kalmıştır pek de kafanıza takmayın.


Boğa Burcu 21 Temmuz 2021 Çarşamba Yorumu


Pazartesi günü meydana gelecek olan Yeni Ay’ın güçlü etkisi, bir takım başlangıçları yaşamınıza taşırken, aile içindeki katı kurallar ve kararlarla mücadele etmenize neden olacak. Çevrenizdekilerin girişimci ruhunuzu anlamadan hemen eleştirmek istemesi bu dönemde moralinizin bozulmasına neden olur. Siz ise, detaylara takılmadan koyduğunuz hedeflerin ana hatlarını çizmek istersiniz. Hiç merak etmeyin Salı günü Güneş’in bir ay boyunca Aslan burcuna yerleşmesiyle, cesaretle atılım yaptığınız konulardan olumlu geri dönüşler alırsınız. Hafta sonu partnerinizle fikir ayrılığı yaşasanız da aranızdaki çekim daha elle tutulur hale gelecektir.


İkizler Burcu 21 Temmuz 2021 Çarşamba Yorumu


Aileni ve ev konularınız bu ara daha da yoğunlaşabilir ama siz kendinizi geri çekiyorsunuz bunuda pek fazla yapmamızı tavsiye etmem çünkü artık bazı olaylara da el atmanız gerekiyor. Arkadaş çevrenizle aranız biraz bozulabilir fakat bu sefer üzerine siz değil onların düşünmesi daha doğru olur. Alacağınız eğitimler çok güzel olacak ve geleceğinizi kariyerinizi oturtturacak otoriter bir insanla tanışabilirsiniz. partnerinizle duygusal şeyler yaşayabilirsiniz bu biraz yaralayıcı olabilir o yüzden kendinizi şimdiden geri çekmeye özen gösterin.