Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 21 Temmuz 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

TERAZİ BURCU 21 TEMMUZ 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu arada eskisinden de daha çok sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz fakat bu sorunları daha da hafifletmek sizin elinizde bunu başaracağınıza inanıyorum. Ailenizle iletişim sorunlarınız var bu iletişim sorunlarını en az seviyeye indirebilmek için kendinizi biraz yoracaksınız ama yorduğunuza deyecek. partnerinizle ufak sorunlarımız var bunları halledebilmek için karşılıklı tartışma içerisindesiniz moralinizi yüksek tutmaya bakın eğer siz moralinizi yüksek tutmazsanız partneriniz de moralli düşecek ve daha çok büyüyecek ona güzel bir dille bazı olayları güzel bir şekilde yansıtma yapın. İş hayatındaki bazı problemleri çözüm odaklı olun aksi taktirde önceden bu tarz yaşadığınız olayları çözmekte zorlandığınız gibi öncekilerden de fazla zorlanabilirsiniz.

TERAZİ BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü Yengeç burcunun son derecelerinde meydana gelen Siyah Yeni Ay ile birlikte, hem özel hem de iş hayatınızda bir devri kapatıp, yeni bir döneme adım atıyorsunuz. Evdeki zorlayıcı koşullara çözüm ararken ebeveynlerinizin sorunlarıyla ayrıca uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı ile uğraşmak sizi yorabilir. Enerjinizi toplamak adına yaz aylarının içinizi ısıtan doğal enerjisinden faydalanmak için Salı günü Aslan burcuna geçen Güneş’in nimetlerinden sonuna kadar faydalanmak size iyi gelir. Hayatınızdaki güçlü erkek figürlerinin desteğine ihtiyacınız olacaktır. Dolaysıyla onlarla tartışmaktan ziyade elele vermeyi seçmelisiniz. Hafta sonu burcunuzda seyahat eden Ay size aşk ve heyecanlı ilişkiler taşıyabilir.

AKREP BURCU 21 TEMMUZ 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Beklenmedik fırsatlar karşınıza çıkabilir Ve bu fırsatları iyi değerlendirin elinizin tersiyle içmeyin çünkü karşınıza çıkabilecek en en iyi fırsatlar bunlar. Partnerinizin çok seviyorsunuz ve onun yanına gelebilmek için can atıyorsunuz biraz ayrı kalmışsınız Buda sizin için iyi bir şey aslında birbirinize biraz daha özlemeye makul bir zaman. İş arkadaşlarınızdan gelen yardım tekliflerini kabul etmeye ve önünüzde güzel şeyler birikeceğine inanarak bu işi devam ettirin. Bu ara yaşayacağınız zorluklar sizi epeyce yorabilir ama pes etmeden devam ederseniz her şey sizin için daha güzel olacak alacağınız eğitim sizi hiç beklemediginiz bir yerlere sürükleyecek ve geleceğinizi güzel bir şekilde yerine oturtturacaksınız. Bir sorunu çözmeye çalışırken diğer yandan başka sorunlarla uğraşa bilirsiniz ama artık yorulduğunuzu hissediyorsunuz bu yüzden kendinizi biraz geri çekebilirsiniz.

AKREP BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yengeç burcundaki Yeni Ay ile birlikte bu hafta hayatınızın akışıyla ilgili önemli kararlar almaya artık hazır olacaksınız. Uzun zamandan beri resmi kurumlardan beklediğiniz cevaplar bu dönemde size ulaşır. Eksik kalan noktaları tamamlamak için haftanın enerjisinden yoğun bir şekilde yararlanmanızı öneririz. Hafta ortasında Güneş ve Ay’ın Aslan burcundaki yolculuğu sayesinde toplum önünde daha görünür bir kimlik üstleneceksiniz. Kariyer hayatınızda heyecanlı başlangıçlara hazır olmalısınız. Diğer yandan iletişim gezegeni Merkür ile hayallerimizin dostu Neptün arasındaki olumlu etkileşim sezgilerinizi güçlendirirken aile içi ilişkilerde daha korumacı tavır içine girmenize neden olur. Hafta sonunda Ay’ın Terazi burcundaki seyahati kısa süreli gizli gönül hikayelerini size taşıyabilir. Spiritüel konularla haşır neşir olabilirsiniz.

YAY BURCU 21 TEMMUZ 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün herzamankinden farklı bir şekilde kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz ve baskı altında hissedilme sizin için hiç iyi bir şey değil kendinizi olmadık şeylere yöneltebilirsiniz bu yüzden daha çok dikkatli olmanız gerekiyor her şeyi kendiniz için yapıyorsunuz bunuda unutmayınn bugün herzamankinden farklı bir şekilde kendimizi baskı altında hissedebilirsiniz ve baskı altında hissedilmesi sizin için hiç iyi bir şey değil kendinizi olmadık şeylere yöneltebilirsiniz bu yüzden daha çok dikkatli olmanız gerekiyor her şeyi kendiniz için yapıyorsunuz bunu da unutmayın. İşinize çok bağlısınız ve eşinize karşı olan enerjinizi asla ve asla tüketmeyin bu arada zaten aşk sorunları yaşıyorsunuz kendinizi geri çekmemek için güzel adımlar atın. Önünüze çıkacak olan bazı sorunları çözemediğinizde kendinizi üzmeyin ve moralinizi bozmayınn moraliniz yüksek olduğu taktirde her şeyi daha iyi bir şekilde yapabilirsiniz.

YAY BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Maddi manevi konulara odaklanacağınız bir Yeni Ay haftasına adım atıyorsunuz. Ev alımı için kredi başvurularını değerlendirmek ve hayati kararlar almak için sevdiklerinizin fikrini almaya artık hazırsınız. Ortak paylaşımlarınızı değerlendirirken toprağa yatırım yapmayı göz ardı etmemelisiniz. Sal günü Aslan burcunda buluşan Güneş ve Ay sayesinde uzaklarla iletişime geçerek geleceğe dair pozitif planlar elde etme şansı yakalayacaksınız. Akademik konularla haşır neşir olabilir, hukuki meseleleriniz için olumlu geri dönüşler elde edebilirsiniz. Tanıtım pazarlama konularıyla ilgili sosyal medya hesaplarınızdan daha fazla yararlanmaya çalışın. Hafta sonu Terazi burcunda seyahat eden Ay ikili ilişkilerinizde dualite yaratan durumlar karşınıza çıkartır. Çapkınlık yapmakla sadakat arasında kalabilirsiniz.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 77

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.