Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 21 Temmuz 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 21 Temmuz 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

20 – 26 Temmuz Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova

KOÇ BURCU 21 TEMMUZ 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zamanınızı çalan insanlara izin vermeyin çünkü bu ara sizin için zaman çok önemli kendinize de zaman ayırmayı ihmal etmeyin. Ailenizle ufak sorunlar yaşayabilirsiniz bunları kafanıza takıp kendinizi daha fazla üzmeyin çünkü bunlar olan şeyler siz alttan almaya bakın. Boğacak kendinizde bütün olan şeyleri fark edeceksiniz ve bu bütünleşmeyi ortadan kaldırmak için çok çaba sarf edebilirsiniz aşk konularınız bu ara ön planda fakat ayni değişimler olabilir siz yinede sakin davranın. Çelişkili olduğunu düşündüğünüz konuların üzerine fazla gitmeyin olduğu gibi kalsınlar. Geçmişinize dair bazı acı anılarla yüzdeşebilirsiniz buda sizi biraz ip atabilir ama geçmiş geçmişte kalmıştır pek de kafanıza takmayın.

KOÇ BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü meydana gelecek olan Yeni Ay’ın güçlü etkisi, bir takım başlangıçları yaşamınıza taşırken, aile içindeki katı kurallar ve kararlarla mücadele etmenize neden olacak. Çevrenizdekilerin girişimci ruhunuzu anlamadan hemen eleştirmek istemesi bu dönemde moralinizin bozulmasına neden olur. Siz ise, detaylara takılmadan koyduğunuz hedeflerin ana hatlarını çizmek istersiniz. Hiç merak etmeyin Salı günü Güneş’in bir ay boyunca Aslan burcuna yerleşmesiyle, cesaretle atılım yaptığınız konulardan olumlu geri dönüşler alırsınız. Hafta sonu partnerinizle fikir ayrılığı yaşasanız da aranızdaki çekim daha elle tutulur hale gelecektir.

BOĞA BURCU 21 TEMMUZ 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aileni ve ev konularınız bu ara daha da yoğunlaşabilir ama siz kendinizi geri çekiyorsunuz bunuda pek fazla yapmamızı tavsiye etmem çünkü artık bazı olaylara da el atmanız gerekiyor. Arkadaş çevrenizle aranız biraz bozulabilir fakat bu sefer üzerine siz değil onların düşünmesi daha doğru olur. Alacağınız eğitimler çok güzel olacak ve geleceğinizi kariyerinizi oturtturacak otoriter bir insanla tanışabilirsiniz. partnerinizle duygusal şeyler yaşayabilirsiniz bu biraz yaralayıcı olabilir o yüzden kendinizi şimdiden geri çekmeye özen gösterin.

BOĞA BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Yengeç burcunda meydana gelen Yeni Ay’ın koruyucu enerjisiyle haftaya adım atıyorsunuz. Kardeş ve yakın akraba ilişkilerinizde sahip olduğunuz geleneksel aile düzenini koruyarak, ortak ticari bir paylaşımın harekete geçmesine karar verebilirsiniz. Salı günü hem Güneş hem de Ay’ın Aslan burcundaki buluşması evde sevdiklerinizle bir araya gelmenize ve uzun zamandır hasret kaldığınız dost sohbetleriyle neşelenmenize destek olur. Buram buram aşk kokan eski bir beraberliğin tekrar canlanması gündeme gelebilir. Perşembe günü iletişim gezegeni Merkür ile Neptün arasındaki dengeli etkileşim spiritüel konulara olan ilginizi artıracaktır. Hafta sonu bir anda meydana gelen tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

İKİZLER BURCU 21 TEMMUZ 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara o kadar enerji dolusunuz ki bütün her yeri keşfedip gezmek istiyorsunuz fakat sizi engelleyen bazı durumlar var Buda bütçeniz iki hafta içinde bütçenizi artırabilirsiniz harcamalarınıza dikkat ederseniz sizin yararınıza olacaktır. İş arkadaşlarınızla bazı anlaşmazlıklarınz olabiliyor bu anlaşmazlıkları kendi aranızda halledebilirsiniz. Çevrenizdeki bazı insanlar sizden fikir ve öneri almak istiyor. Kendinize olan özgüveniniz daha da artmış durumda ve bu durumda herkesin gözü önünde olacaksınız. Yapacağınız bazı projeleri tamamlayıp güzel yerlerde olabilirsiniz ve bunun için biraz daha çabalamanız gerekiyor.

İKİZLER BURCU 20-26 TEMMUZ HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bir ay için iki kere Yeni Ay’a ev sahipliği yapan haritanızdaki ikinci ev konularıyla bu dönemde yakından haşır neşir olursunuz. Öz değer ve yeteneklerinize sahip çıkmaya sizin için önem taşır. Aileyle yeni bir iş kurmak ya da ortak yürütülen işlerden ayrılarak bağımsız hareket etmek isteyebilirsiniz. Salı gününde sonra Aslan burcuna geçen Güneş’in de desteğiyle gelecek yönelik hedeflerinize doğru cesaretle ilerlemek isteseniz de Güneş2in kısıtlayan gezegen Satürn ile yapacağı sert kontak bazı aksiliklerle karşılaşmanıza ve bir takım sorunları çözmek durumunda kalmanıza neden olur. Hafta sonunda hem Terazi’de yolculuğunu sürdüren Ay, hem de yöneticisi burcunuzdaki Venüs’ün Neptün le yaşadığı gerginlik özel hayatınızda bazı hayal kırıklıklarına neden olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img