Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 21 Şubat Pazartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 21 Şubat Pazartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

21 Şubat 2022 Pazartesi Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün gündeminizi tamamen maddi konular meşgul edecek gibi gözüküyor.Bu hafta maddi konularda konuşurken dikkatli olduğunuza emin olduğunuz takdirde her şey gayet yolunda ilerleyebilir. O nedenle sosyal alanda, internet üzerinde yazdıklarınıza çizdiklerinize ve verdiğiniz görüntülere biraz daha dikkat edin derim. Çünkü düşüncesizce yaptığınınız bir hareketin size maddi dönüşü pek de keyifli olmayabilir.

Maddi olarak sıkıntılı olacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Girişiminizi bir ortakla birlikte yapmışsınız. Yaşanılan kriz dolayısıyla da olayı toparlamak için çalışmalarda bulunacaksınız. Yanlış kararlar vermemek için en ince ayrıntısına kadar her şeyi düşünmelisiniz. Gözünüzden kaçan her bir hata sizi çok kötü etkileyecek unutmayınız. İş hayatınızda yaşadığınız stres sosyal hayatınıza da olumsuz şekilde yansımış diyebiliriz. Herkesin ve her olumsuz olayın sizin üzerinize geldiğini düşünüyorsunuz. Fakat onlar sizin yanınızda olmaya çalışıyor unutmamalısınız. Bu sıralar stres yapmamaya çalışın. 

21 Şubat 2022 Pazartesi Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

İçinizde adeta bir enerji patlaması var. Kendinizi bu hafta şanslı hissetmemeniz için hiçbir neden yok diyebilir. Sadece önyargılı tutum ve davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Kendinizi özellikle de iş veya yapılması gerekenleri yaparken çevrenize karşı dediğim dedik bir yerde de bulmanız söz konusu olabilir. Önünüze gelen şansları görün ve sağa sola fazla elleşmeden yolunuzda ilerleyin.

O kadar mutlu ve enerji dolusunuz ki bu durumu çevrenizle de paylaşmaktan asla çekinmeyeceksiniz. Bu süreç sizin için biraz daha devam edecek ve her şey yolunda gidecek. Aşk hayatınızda ise tam da istediğiniz ilişkiyi yaşıyorsunuz.

Sizin mutluluğunuz partnerinizi daha da mutlu bir hale getiriyor. Bazı insanların size karşı oldukça bencil davrandığını düşünüyor olabilirsiniz. Fakat dışarıdan bu kanıya varmak pek doğru değil onları dinlemeli ve ondan sonra kararınızı vermelisiniz. Maddi olarak oldukça rahat bir dönemdesiniz fakat yine de dikkat. 

21 Şubat 2022 Pazartesi ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Bugün sizi tamamen iş hayatınız ele geçirecek gibi gözüküyor. Şans artık özellikle büyük şirketler veya devlet daireleri ile ilgili alanlarda size gülümseyecek gibi duruyor. Bu haftaya evraklı, damgalı, pullu bürokratik işleri halletmeniz için kullanabilirsiniz. Maddi konuda ise olmayan parayı sakın kullanmaya kalkmayın. Yani kredi kartınızı mümkünse dolabın en üst rafına kaldırın.

İlişkilerde çözüm odaklı olursanız kazanırsınız. Çalışmalarınız oldukça yoğun gidiyor. Bunun yarattığı stres nedeniyle çalışma arkadaşlarınızla aranızda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Süreci yönetmek için alttan almalı ve yoğunluk bittikten sonra sorunlarınızı birbirinizle paylaşmalısınız. Sağlığınız ile ilgili haberler alabilirsiniz. Önümüzdeki günlere dair bir plan yapmışsınız fakat sonradan meydana gelen sorunlar nedeniyle tekrardan bu planı gözden geçirmeniz gerekebilir. Hayatın akışı içerisinde kendinize vakit ayıramamaktan yakınıyor olabilirsiniz. Bu da sizin bunalmanıza ve motivasyonunuzun düşmesine neden olacaktır. Kendinizi iyi hissetmek adına küçük zaman dilimlerinde kendinize zaman ayırabilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img