Burçlar Nuray Sayari 21 Mayıs 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 21 Mayıs Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Vefasızlık duygusuyla sürekli olarak suçlanmaktasınız. Belki bunun farkında değilsiniz; ama arkanızdan konuşanların sayısı gün geçtikçe artıyor. Fark ettiyseniz bir hafta boyunca sürekli olarak sizin için kötü şeyler düşünen insanların olduğunu belirttik. Belki bunu ciddiye almadınız; ama bugün ciddiye almanız gereken tek konu bu diyebiliriz.
BOĞA BURCU 21 Mayıs Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bir çok üst düzey kişiler ile görüşebilir ve onlarla sohbet içerisine girebilirsiniz. Bu arada unutmadan söylemek isteriz ki iş teklifi her an kapınızı çalabilir. Sorumluluk konusunda da özel hayatınızda ki ilişkilerde bunları üstlenin ve hayatınızın daha güzel olacağının farkına varın.

İKİZLER BURCU 21 Mayıs Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün yapacağız hareketler ve davranışlar o işte ki kalıcılığınızı arttıracaktır. Sizlerde uzun zaman içerisinde uğraşmış olduğunuz bir çok konuda artık doğru kararlar verebileceksiniz. Akşam olduğunda geçmişiniz ile ilgili detaylı konular açılabilir buna dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ BURCU 21 Mayıs Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sevdiğiniz insanlara karşı vermiş olduğunuz sözler bugün yerlerini bulup onlara karşı aldığınız sorumluluklar artık yoluna girecektir. Akşam saatlerinde ise iş çevrenizde ki yorgunluğunuzu atmak amacıyla sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile vakit geçirmeyi planlamalısınız.

ASLAN BURCU 21 Mayıs Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Almış olduğunuz kararları aile içerisinde doğru biçimde uygulamak için biraz daha düşünceli hareket etmelisiniz. Yaptığınız davranışlara iyice dikkat etmeli ve sıcak kanlılık ile hareket etmelisiniz. Unutmayın ki burcun için bir vazgeçilmezdir.

BAŞAK BURCU 21 Mayıs Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınız da sorumlulukların artacağı gibi normal hayatınızda da artış görülecektir. Yakın arkadaşlarınızdan birine vermiş olduğunuz bir sözü tutmadınız; lakin artık onu tutma zamanıdır. Bugün için vermiş olduğunuz sözleri yerine getirmek için zamanı diyebiliriz.

TERAZİ BURCU 21 Mayıs Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi olarak kazanmış olduklarınızı aileniz ile paylaşmak oldukça önemlidir; lakin daha az kısmını paylaşmanızı öneriyoruz. Ne yaptığınızı bilerek adım atmalısınız. Akşam saatlerinde ise sevdiğiniz insanlarla maddi konuları konuşmak daha uygun gibi görünmektedir.

AKREP BURCU 21 Mayıs Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Reklam şirketi, iletişimsel düzeyler, satış pazarlamaları, bilgisayar veya yayıncılık sektörleri içerisinde olduğunuz var ise önemli anlaşmalar yapmak için bugün kapınız her an çalabilir. Disiplinli çalışmaya ve projelerinize olan ilginizi arttırarak kalıcı anlaşmalar sağlayabilir ve maddi gelir için güzel bir zemin hazırlayabilirsiniz.

YAY BURCU 21 Mayıs Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Düşüncelerinizde ki karamsarlık uzun süredir gitmiyor; lakin bunları tekrardan yoluna koymak ve hayata geçirmek için uygun zaman olabilir. Yapacak olduğunuz işler içinde uygun yolların neler olduğunu ve nasıl hareket etmeniz gerektiğini ise bugün bir arkadaşınıza danışarak öğrenebilirsiniz.

OĞLAK BURCU 21 Mayıs Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal hayatınızda ki değişiklikler söz konusu olurken bunlar için yapmış olduğunuz planlar artık yoluna giriyor diyebiliriz. Kafanızda ki düşüncelerin oldukça fazla olduğunuz farkındayız; lakin bunları artık yapmalısınız. En etkili şekilde uygulamak istiyorsanız öğlen saatlerinde işe koyulmalısınız.

KOVA BURCU 21 Mayıs Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş kariyeriniz için güzel şeyler gözükmektedir. Yapacak olduğunuz anlaşma sayesinde altına imzanızı attığınızda maddi olarak daha da rahatlayacağınıza eminiz. Bugün ise yüzlerce insanın sorumlulukları rahatlıkla sırtlayıp onları taşıyabileceksiniz!

BALIK BURCU 21 Mayıs Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gelecek ile kurduğunuz hayaller, eğitimleriniz ve seyahatleriniz için oldukça ilginç kararlar ve sorular karşınıza gelebilir. Bu soruları korkmadan cevaplayın ve evet kelimesini bol bol kullanın, kısaca anlaşma yapın! Gittikçe artmakta olan bu iş gücünüz sayesinde kapılar size daha da hızlı ve büyük açılmaya devam edecektir.

Tepki Ver!

Gözat

1 of 124

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.