Ana SayfaGenelBurçlar Nuray Sayari 21 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları - Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 21 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

21 Mart 2020 Cumartesi Yengeç Burcu Yorumu – (23 Haziran / 22 Temmuz )

Aşk hayatınızdaki durgunluk sizi çok mutsuz ediyordu ve doğru kişi bulmak sizin için çok uzak bir durumdu. Fakat bugün kalbinizin kapılarını yeniden birine açma şansı bulacaksınız. Sizin için çok uzak olan aşk işte geldi de çattı. Partneriniz mükemmel biri diyemeyiz çünkü kimse mükemmel değildir. Biraz bencil bir yapısı olduğunu düşünebilirsiniz o da ilişkinizin yeni başlamasından dolayı kaynaklanabilir. Aşk hayatınızın olumlu gitmesi sosyal hayatınızı da olumlu yönde etkileyecektir. Bardağın dolu tarafından bakacaksınız ve yakın çevrenizle çok iyi anlaşacaksınız. Maddi olarak çok dikkat etmelisiniz. Zor duruma düşebilirsiniz. 

21 Mart 2020 Cumartesi Aslan Burcu Yorumu – (23 Temmuz / 22 Ağustos )

Bugün sizin için her anlamda çok hareketli bir gün olacak. Hayatınızın her kategorisinde çok önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aileniz ve çalışma hayatınız arasında bir seçim yapma durumunda kalabilirsiniz. Bu seçim sizi oldukça zorlayacaktır. Doğru seçimi yapmak ise tamamen sizin mantığınıza bağlı. Ailenizle geçirdiğiniz vakti daha da arttırmak isteyebilirsiniz. Onlarla vakit geçirmek size daha huzurlu hissettiriyor. Aile arasında yaşanacak olan küçük tartışmalardan bile kaçınmalısınız. Huzurunuz bozulabilir. Kariyerinizde oldukça olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Bazı eğitimler alarak kendinizi daha iyi yerlere getireceksiniz. Bu aşamada çok çalışmanız önemli. 

21 Mart 2020 Cumartesi Başak Burcu Yorumu –

İletişiminizin çok güçlü olduğu bir haftaya giriş yaptığınızı söyleyebilir. Kiminle iletişim kurarsanız kurun onları etkileyecek ve fikirlerinizi kabul ettireceksiniz. Herkes sizinle konuşmak isteyecek çünkü çevreye pozitif bir enerji yayıyorsunuz. Bu durum aşk hayatınıza da olumlu şekilde yansıyacak. Partnerinizle aranızda müthiş bir bağ oluşacak ve sizinle zaman geçirmek için sabırsızlanacak. Aklınızda bazı projeleriniz var ve bu projeleri hayata geçirmek için adeta gün sayıyorsunuz. Fakat şu an doğru zaman olmadığını söyleyebiliriz. Projelerinizi gerçekleştirmek için biraz daha bekleseniz iyi olacak. Aksi takdirde maddi olarak çok zorlanacaksınız. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img