Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 21 Haziran Perşembe, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak,...

Burçlar Nuray Sayari 21 Haziran Perşembe, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Oğlak Burcu 21 Haziran Burç Yorumu

Sevgili Oğlak burçları, bu gün yorgunluğunuzu önceki zamanlara göre daha fazla hissedebilirsiniz. Bu size tempoyu biraz yavaşlatmanız konusunda bir sinyal olabilir. Aksi halde stres durumları sizi depresyona sokabilir. Sizler çalışkan olmayı seviyor olsanız da zaman zaman farkında olmadan enerjiniz düşebilir.

Taşınma konularında karşınıza güzel fırsatlar gelebilir. Alım satım gibi konularda şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Fırsatları görebilmeli ve iyi değerlendirebilmelisiniz. Ticaret yapan bir oğlak burcu iseniz aldatma ve aldanmalara dikkat etmelisiniz. Sözleşme gibi durumlarınız varsa dikkatli okuyup emin olmadan imza atmamalısınız. Ayrıntıların önemli olduğu bir gündesiniz.

Kova Burcu 21 Haziran Burç Yorumu

Sevgili kova burçları, bugün geçmişte yarım bıraktığınız ya da bir şekilde kopmak zorunda kaldığınız bir mesele önünüze gelebilir. Bu size bu meseleyi çözmeniz için büyük bir fırsat olabilir. Ummadığınız kişilerden şaşırtıcı yardımlar alabilir onların desteğini görebilirsiniz.

Ön yargılı olmamalı iletişime açık olmalısınız. Aksi halde elinizden güzel fırsatları kaçırabilirsiniz. Ayrıca bugün flörtöz durumlar enerjinizi yükseltebilir. Karşı cinsin bakışları bugün fazlasıyla üzerinizde olabilir. Evli bir kova burcu iseniz bugün eşinizle hızlı oluşabilecek kıskançlık gibi durumlara dikkat etmelisiniz.

Balık Burcu 21 Haziran Burç Yorumu

Sevgili balık burçları, bugün enerjiniz biraz düşük olabilir. Takıntılı bir ruh haline bürünebilir, geçmişe takılabilirsiniz. Bu durum zaman zaman eskiye özlem, eski yaşantıyla şimdiki durumları karşılaştırmak gibi olaylara da neden olabilir. Bu ruh halinden kurtulmalı, enerjinizi yükseltmelisiniz.

Aksi halde bu enerjiye kapılmanız sizi daha da sıkıntıya sürükleyecektir. Bunun dışında hayatınızı değiştirme isteği sizi biraz sıkıntıya sokabilir. Sorgulamaların yoğun olacağı bir gündesiniz. Ancak eğitim ve iş gibi konularda oldukça şanslısınız. İş yaşamındaki balık burçları için terfi, iş değişikliği ya da pozisyon değişikliği söz konusu olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img