Koç burcu günlük, Boğa burcu günlük, İkizler burcu günlük, Yengeç burcu günlük, Aslan burcu günlük, Başak burcu günlük, Terazi burcu günlük, Akrep burcu günlük, Yay burcu günlük, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcu aşk iş para günlük burç yorumları,

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bugün neler bekliyor?

 

KOÇ

Burçlar 28 Kasım 2023 Nuray Sayarı  Günlük Burç Yorumları Astroloji Burçlar 28 Kasım 2023 Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları Astroloji

Olumsuzlukları bugün mutlaka geride bırakmalısınız. Günlük yaşantınızı düzen içerisine alabilmek adına yaratmış olduğunuz fikirler ve düşünceleriniz bir takım zorluklarla karşılaşarak sınanabilirler. Fikirleriniz beklediğiniz doğrultuda ilerleme kat edemiyor oluşunun sebebini kendiniz haricinde aramamalısınız. Son günlerde özellikle işleriniz konusundaki girişimci ruhunuz bugün daha da belirgin bir hal alabilir. Sonucu her ne olursa olsun girişiminize göstermiş olduğunuz cesaret ile övgüleri üstünüze toplayabilirsiniz. Böylece hem kendinize olan güveniniz hem de prestijiniz artış gösterecektir. Maddi konularda bir takım sıkıntılarla karşılaşsanız bile bunun telafisi kolay olacak.

 

BOĞA

Son zamanlarda yaşamış olduğunuz kaygılar başarınızın seviyesini aşağılara çekme gibi olumsuz sonuçlar doğurabileceğini unutmamalısınız. Motivasyonunuzu mümkün mertebe en üst düzeyde tuttuğunuz takdirde başarılı olmak mümkün. Ailevi meselelerle ilgili bir gün geçirebilirsiniz. Ancak bu meseleler olumsuz gibi gözünüzde gözükse de işin içerisine girdiğinizde her şeyin çok daha farklı olduğunu fark edeceksiniz. Tutarlılığınız konusunda kesinlikle ödün vermeyin. Çünkü sizi siz yapan özelliklerden birisi de bu. İş hayatı konusunda kendi işiyle ilgilenen boğa burçları kendisiyle birlikte ticaretini sürdüren kişiyle veya elemanlarından biriyle iletişim kaynaklı anlaşmazlık gündeme gelebilir.

 

İKİZLER

Kendinize ait ve kendinize göre bir takım güvencelerinizin olabileceği dönemin içerisinde olabilirsiniz. Buradan yola çıkarak yapmak istediğiniz her türlü konuyu gündeme getirmek için özel bir çaba içerisinde olma ihtimaliniz olası. İş hayatınızda ise bulunduğunuz ortamdaki kişilerle olan ilişkilerinizin git gide daha iyiye yol alacağı bir zamanın içerisinde olabilirsiniz. Yakın zamanda kendi adınıza elde etmek istediğiniz bir takım ihtiyaçlarınız olabilir. Maddi konularda ise gereksiz harcamaların sizi ele geçirebilecek bir dönemde olduğunuzu fark edeceksiniz. Finansal durumunuz her ne kadar iyi olduğunu düşünseniz de harcamalar yerine birikime dönüştürmek daha ideal bir seçenek olacaktır.

 

[PAGE]

YENGEÇ

Yardımseverlik ve duygusallığın yoğun bir şekilde hissedilebileceği burç olan yengeçler, kendi özelliklerini yoğun bir şekilde taşıyabileceği bir gün yaşayabilirler. Özellikle hayatında biri olan, bir birlikteliği olan, yengeç burçları ise duygusallığı partnerine hissettirmek isteyecektir. İş hayatında ise yengeçler iş arkadaşlarının yükünü almak isteyeceği bir güne adım atabilirler. Bu güzel duyguları taşıyor olmak her ne kadar güzel bir şey olmuş olsa da kendinizi belli bir yerden sonra frenlemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Aile içerisinde uzun süredir görüşmediğiniz kişi veya kişiler var ise bu kişilerle çok yakın zamanda bir görüşme ayarlayabilirsiniz.

 

ASLAN

Yaratıcı düşüncelerinizin pek bir aktif olacağı zamanlar sizi bekliyor olacak. Bu dönemin içerisine adım attığınızı hissettiğiniz andan itibaren düşünce ve fikirlerinizi somutlaştırmak için çok doğru bir zaman olduğunu hatırlamalısınız. Bir ilişkiye sahip olan aslan burçları bu aralar çok fazla kıskanç olabilirler. Kıskançlıklarını özellikle göstermeye çalışma girişimleri ise bu kıskançlığın promosyonu olacaktır. Bu durum karşısında partnerinizi strese ve hatta bunalıma girme ihtimali olası. Bunun gibi bir olayla yüzleşmemeniz adına her şeyi dozunda bırakmanız gerekecektir.

 

BAŞAK

Son zamanlarda teknoloji ile çok fazla içli dışlı olabilirsiniz. Bu durum sizin için her ne kadar olumlu gibi gözükse de sosyal hayat içerisindeki bağlarınızın zayıfladığının da farkına varmalısınız. Özellikle iş hayatınızdaki çalışma performansınızdan alıkoyma gibi ihtimaller pek hoş olmayacaktır. Hangi konuya ve duruma ne kadar zaman ayırmanız gerektiği konusunda planlı hareket etmeyi tercih etmeniz sizin açınızdan iyi olacaktır. Aileniz ile birlikte bir işin içerisine adım atmayı düşünüyorsanız herkesin fikirlerini alarak hareket etmek isteyebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınız sizden bazı konularda yardım isteyebilir. Eğer elinizden gelebilecek bir yardım ise bunu ihmal etmemeniz iyi bir seçim olacaktır.

[PAGE]

TERAZİ

 

Bazen canınızı sıkan durumlar olabilir ama bunu kafanıza takıp kendinizi daha fazla üzmeyin. Geleceğinizi düşünmek sizi daha da olgun kılacaktır. Bugün senin için oldukça keyifli bir gün olacak kendini biraz daha rahat hissetmek için çabalamalısın. Karşına cazip gelen bazı teklifler alabilirsin. Ancak bu teklifleri değerlendirmeden önce düşünmeni istiyoruz. Başkalarına karşı oldukça hünerli ve parlak fikirlerinizle ortaya çıkacaksınız. Kendinizi iyi hissetmek adına daha da çabalamalısınız başkalarının fikirlerine ve başkalarının sizi övmesine hiç gerek yok. Maddi konularda canını sıkan durumlarda kendinizi sizin rahatlatmanız gerekiyor bunu unutmayın.

 

AKREP

Güzel şeylerin zaman aldığını sizde farkındasınız biraz daha sabretmeniz gerekiyor her şey sırasıyla olacaktır. Partnerinizle beraber zamanınızı iyi değerlendirin yapmış olduğunuz planlar doğrultusunda ilerleyin işte o zaman daha da bir mutlu olacaksınız. Hayatta kaybettiğinizi sandığınız hiçbir şey kaybetmiyorsunuz ne zaman öylesine geçmiyor hayatı dolu dolu yaşarsınız işte o zaman her şeyin farkına varacaksınız. Bu aralar kafanızdaki fırtınalar hiçbir zaman dinmeyecekmiş gibi hissedebilirsiniz ama durum böyle değil kafanızdaki o fırtınalar elbet bir gün dinecek biraz sabredin. Maddi konudaki harcamalarınızda biraz daha dikkat edin bütçenize uygun hareket edin.

 

YAY

 

Kendinizi bazı belirli noktalarda güçlü hissetmek isteyebilirsiniz bu gayet normal. Yaratıcı olursanız işleriniz İstediğiniz gibi ilerleyecek. Sosyal çevrenizle ilgili hedef alacağınız bazı konular olabilir. Seçimlerinizin tamamen sizi yansıttığını bilmelisiniz bu yüzden ona göre hareket edin. Sevginizin her şeye karşı çoğaldığı zamanda yapacağınız şeyleri tekrardan bir düşünün çünkü bazen ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Kafanıza takmış olduğunuz şeyleri olumsuzlaştırmayın tam tersine olumlu düşünerek kendinizi daha da iyi hissedebilirsiniz. Maddi konudaki harcamalarınızda biraz daha dikkat edin bütçenize göre işleri ayarlayın.

[PAGE]

OĞLAK

Sevdiklerinizle beraber zaman geçirmeyi tercih edin çünkü her istediğiniz zaman bu fırsat elinize geçmiyor. Hayata karşı bazı fikirlerinizi değiştireceksiniz ve bu fikirleriniz sizi oldukça etkileyecek kötü anlamda bir etkileme olmayacak. Kendinize iyi hissedeceginiz iletişimlere girebilir ve iletişiminizi daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Kendinizi ifade etmeniz gereken yerde her seferinde ifadede zorluk çekiyorsunuz. Hayatınıza alacağınız insanları her daim önceden belirlemelisiniz biraz daha dikkatli olmalısınız. Finansal açıdan kendinizi biraz daha rahatlamış hissediyorsunuz.

 

KOVA

Bugünü pozitif anlamda iyi geçireceksiniz olumsuz hiçbir şey düşünmeyeceksinz kendinizi toparlamanız için kendinize de biraz zaman ayırın. Hayatınızı zorlayan durumlar olabilir ama bu zorlayan durumları problemlerinizi çözüm bularak kendimizi birazda olsa hafifletebilirsiniz. Partnerinizle beraber olan iletişiminiz daha da kuvvetlenmiş durumda sosyal çevrenizden uzaklaşmayın. Arkadaş çevrenize ve takıldığınız ortamlara biraz daha dikkat edin hay bereketlerinizde de çekidüzen verin. Ailenize ve kendinize daha da çok zaman ayırmaya özen gösterin.

 

BALIK

Duygularımızın bir anda yok olmasından çok korkuyorsunuz ama her şeyin daha da düzene gireceği bu zamanda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Geleceğinize dair bazı yapmış olduğunuz planlar var. Gurur yapmamalı ve inandığınız şeylerden vazgeçmemelisiniz. Hayatınızda bazı alışkanlıklarınızdan vazgeçmeli ve yolunuza olabildiğince sakin bir şekilde devam etmelisiniz. Geleceğinizi partnerinizle beraber daha iyi bir şekilde planlamış durumdasınız. Hayatınızda yanlış giden şeylerin olduğunu düşünüyorsunuz bu durumdan dolayı kendinizi biraz geri çekiyorsunuz.