Burçlar Nuray Sayari 21 Ekim 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları, Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları, Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları, İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları, Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları, Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları, Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları, Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları, Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları, Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları, Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları, Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları, Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 21 Ekim 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çalışma hayatınıza dair içinizde yenemediğiniz bazı korkularınız bulunmaktaydı. Fakat işin içine girince anladınız ki bu korkularınız tamamen yersiz korkular. Önümüzdeki bir kaç gün içinde kariyer anlamında çok köklü değişiklikler  ile karşı karşıya kalacaksınız. Özellikle yeni bir iş arayışı içindeyseniz, sona yaklaşmış bulunmaktasınız. Bir kaç gün içinde hayalinizdeki işe kavuşacak ve yüksek bir maaş ile işe başlayacaksınız. Eğer zaten mevcut bir işte çalışıyorsanız, rütbe veya kalıcı kadroya geçme şansınız çok yüksek oranlardadır. 

Fakat bu süreçlerde işlerinizi aksatmamanız ve işinize dört elle sarılıp üstlerinizin gözüne bir şekilde girmelisiniz. Gerisi zaten hayal edemeyeceğiniz şekilde çorap söküğü gibi gelecektir. Kariyer anlamındaki bu olumlu gelişmeler sizin sosyal yaşantınız da doğrudan oldukça olumlu bir şekilde etkileyecektir.Bu ay boyunca durumunuzu iyileştirecek teklifler veya yeni sözleşmeler yapabilirsiniz. Bu tür olaylar size geleceğiniz konusunda iyimserlik ve güven verecektir. Bu sayede bir şeyi öğrenmek için deneyimlemek gerektiğini anlamış oldunuz.

Yani içinde bulunduğunuz durum size kısa bir ders verdi. Aşk hayatınızda partnerinin çok çekingen birisi olduğunu düşünüyorsunuz. Çekingen olması sizin hoşunuza gitse de bir toplum içinde tamamen içerisine kapanıyor olması sizi pek hoşnut etmiyor. Her şeyin fazlasının zarar olduğunu düşündüğünüz için bu hareketlerinden vazgeçmesini istiyor olabilirsiniz. Partnerinizle bu durumu konuşmak istiyor olabilirsiniz fakat nasıl bir şekilde konuşacağınıza bir türlü karar vetemiyorsunuz.

BOĞA BURCU 21 Ekim 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İçinde bulunduğunuz karmaşık ve stresli durumlardan uzaklaşmak için karşınızda oldukça büyük bir fırsat vardır. Bu fırsatı çok iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz. Bu fırsat sayesinde bir tatile çıkabilir veya etkinliklere katılabilirsiniz. Yani kısaca kendinize vakit ayırabilirsiniz. Kendinize vakit ayırdığınız andan itibaren kendinizi daha yakından tanıyacak ve üzerinizdeki büyün iş stresini ve diğer tüm kötü ruh hallerinizi atacaksınız. 

Bu sayede önünüzdeki bir sonraki döneme hem bedensel hem de ruhsal açıdan oldukça güçlü bir şekilde başlamış olacaksınız. Bu süreç içinde karşınıza çıkan tüm fırsatları değerlendirerek birbirinden heyecanlı bir çok yeni maceraya atılabilirsiniz.Aşk hayatınız şu sıralar oldukça eğlenceli geçiyor. Partnerinizle dolu dizgin bir aşk yaşıyor ve çok iyi anlaşıyorsunuz. İçinizde bulunan fazlasıyla sizi etkileyen sadakat duygunuz sayesinde hem çevreniz tarafından hem de partneriniz tarafından adeta övgülere boğuluyorsunuz.

Tabii ki, her zaman olduğu gibi, faaliyetleriniz ve istikrarınız çok önemlidir. Maymun iştahlı tavırlardan uzak durmalısınız.
Sadece bu ay birileri sizden maddi yardım, kefil olma veya diğer parasal konular istediğinde dikkatli olmalısınız.Bu sayede de insanların size önyargı ile yaklaşmasını engellemiş oluyorsunuz. Çevreniz sizin eli açık birisi olduğunuzu düşünüyor. Bu da size olumlu bir itibar sağlıyor. İşinize katılmasından pek hoşlanmasanız da başkalarının işine katılmaktan kendinizi alamıyorsunuz. Fakat bu karşı tarafa olumsuz yansıyor ve çözüm yolları kapanıyor. Kendinizi tutmalısınız.

İKİZLER BURCU 21 Ekim 2020 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Söz konusu aşk ise sizi biraz sıkıntılı zamanlar bekliyor. Özellikle romantik ilişkilerinze oldukça önem vermeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde her şeyi akışına bırakmak yerine ipleri biraz elinize almanzı gerekiyor. Çünkü her şeyi yokuşa sürmeden oldukça sakin bir şekilde karşılamanız ve duruma el attıktan sonra alnınızın akıyla çıkmanız gerekiyor. Aşk hayatınız bu yüzden biraz çalkantılı geçecektir.

Fakat siz mantıklı kararlar verdiğiniz ve duygularınızı yönetebildiğiniz sürece her türlü sorunun üstesinden çok kolay bir şekilde gelebileceksiniz. Fakat şunu da unutmamakta fayda var, tüm odağınızı sadece bu sorunlara vermemeniz, kendi hayatınıza da bakmanız gerekmektedir. Aşk hayatınızı tam da sizin istediğiniz şekilde ilerleme gösteriyor. Hatta şu sıralar partnerinizle öyle bir karar alacaksınız ki tüm gözleri adeta üzerinize çekeceksiniz.

Bu ay hiçbir aya benzemeyen muhteşem değişimler ve kadersel başarılar içerisine ilerliyorsunuz. Çalışma hayatınız iş hayatınız kadar iyi ilerlemeyebilir. İşyerinizde bazı ufak sorunlarla karşılaşabilirsiniz bunları çok büyümeden halletmeniz de fayda var. Fakat aynı zamanda dikkatli olmalısınız. Herkese karşı adil olmaya çalışsanız da yaşanacak olayları önceden görüp önlemini almanız pek de mümkün olmayabilir. Bu nedenle yaşanan olaylar karşısında kendinizi çok fazla suçlamamalısınız. Herkes kendi yaptığı davranıştan sorumludur. Kimseyi savunma haline geçmemelisiniz zararlı çıkan taraf siz olursunuz.