Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 21 Aralık Salı, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 21 Aralık Salı, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 21 ARALIK 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sevdiğiniz insanlarla beraber daha bir mutlusunuz ama bu aralar ailemizi aşırı özlüyorsunuz bazı pişman olduğumuz noktalar da var bir daha yapmamaya dikkat edin. Partnerinizle bazı mutluluğunuzu paylaşıyorsunuz bazı mutluluğunuzu saklıyorsunuz Her mutluluğunuzu paylaşacaksınız diye bir kaide yok en iyisini yapıyorsunuz.

Çok seviliyorsunuz ama bir o kadar da düşmanımız var bu sizi rahatsız etmiyor çünkü herkesin bildiği kendine kendi bildiğinizden şaşmıyorsunuz etrafını dediğin yapmadığından düşmanımız çok varsın bu konudan düşman olsun siz kendi bildiğinizi yapın. Hadi konudaki harcamalarınızda biraz daha dikkat ederseniz önümüzdeki ay daha da rahat olabilirsiniz. Sıkıntılı zamanlardan geçebilirsiniz ama her daim sevdikleriniz yanınızda bunu unutmayın.


KOVA BURCU 21 ARALIK 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygularınızın yoğun olduğu zamanlarda kendinize iyi gelecek şeylerle oyalanırsanız da kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz. Zaman zaman tüm sıkıntılarınızı bir anda yaşayabilirsiniz ama her şeye açık olun her şeyi açık olursanız daha da dimdik ayakta durursunuz. Partnerinizle beraber iletişiminizi daha da geliştirmiş durumdasınız birbirimize karşı daha da saygılısınız bu sizin için büyük bir şey.

Geleceğinize dair yapacak olduğunuz bazı planlar var bu planları aile büyüklerinizin de fikirlerini alarak hareket edebilirsiniz. Maddi konudaki size gelen bazı destekler olacak bu destekleri geri çevirmeyin ileride kazanırsınız zaten ödeyeceksiniz kafanıza takıp kendinizi daha da üzmeyin.

BALIK BURCU 21 ARALIK 2021 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sevdiklerinizle beraber olabilmek için can atıyorsunuz sayılı zamanlarınız kaldı biraz daha sabredin eğitim öğretim hayatınız sürüyorsa biraz daha çalışmanız gerekebilir en azından kendinizi şartlamalısınız. Geleceğinizde daha da iyi yerlerde olabilmeniz için şimdi çalışmanın tam zamanı. Boş zamanlarında çalışarak geçirebilirsiniz.

Aile büyüklerinize karşı biraz daha saygılı olursanız her işiniz daha da yolunda gidebilir bu aralar biraz streslisiniz ama bu stresinizi geçirebilecek şeyi en iyi siz biliyorsunuz. Eğer bir partneriniz yoksa yeni bir ilişkiye başlama noktasında olabilirsiniz, partneriniz var ise partnerinizle sanki daha ilk tanışıyormuş gibi hareketler sergileyebilirsiniz. Maddi konudaki harcamalarınızı saçma sapan şeylere harcamayın biraz daha tutumlu olun zaten tutumlu birisiniz ama bu ara aşırı şekilde harcama yapıyorsunuz biraz kendinize çeki düzen verin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img