Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 21 Aralık 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 21 Aralık 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

HAFTALIK HANDE KAZANOVA BURÇ YORUMU


KOÇ BURCU 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizdeki kişilere kendinizi açıklamaya çalışıyor olabilirsiniz. Fakat  burada tek sorun herkesin sizi anlamasını beklemek olacaktır. Herkes sizinle aynı düşünceye sahip olmayabilir. Bu nedenle çok daha sakin olmalı ve sizi anlamadığını düşündüğünüz kişi ile konuşmayı kesmelisiniz. Böylesi herkes için daha sağlıklı olacaktır. Kendinize bugün vakit ayırabileceksiniz. Uzun bir süredir dış görüşünüşünüzde bazı değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Bunun için uygun zaman olduğunu söyleyebiliriz. Ya da bunun yerine hoşlandığınız şeyleri yaparak kendinizi dinlenmeye alabilirsiniz. Bunları yapmak sizin için çok önemli çünkü eğer yapmazsanız kendinizi uzun bir süre yorgun hissedeceksiniz. 

Sevgili koçlar, üzerinizdeki kasvetin son bulacağı ve rahatlayacağınız bir aya yani Ocağa merhaba deyin. Artık çirkeflik yok! Maddi ve manevi bir iyileşme yaşayacağınız bir ay olacak. Artık geçmişin üzerine toprak atın ve önünüze bakın. Bu ay çok talihlisiniz. İnsanlara karşı çekici ve güzel geliyorsunuz. Artık aşk konusunda yüzünüz gülecek gibi. Sizi uyarmam gereken zaman Ocak 15’den sonrası. Bu tarihten sonra hayatınıza giren kişilere karşı temkinli olmalısınız. Çünkü bu ayki beraberlikler kısa vadeli. Ailenizle ilişkiniz bu ay da gayet olumlu. Fevriliği bırakırsanız her zaman olumlu olacak. Hoşça kalın..


BOĞA BURCU 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızdaki yeniliklere hazır mısınız? Bu sıralar içiniz içinize sığmıyor her tarafa adeta enerji yayıyorsunuz. Haliyle de bu sizi ortamda daha görünür biri haline getiriyor ve oldukça dikkat çekiyorsunuz. Bu sayede sizi beğenen pek çok kişi karşınıza çıkabilir. Gözünüzü biraz açın ve çevrenizde olan bitenin farkına varın. Bugün sosyal hayatınızın yoğun olduğu bir gün geçireceksiniz. Biraz yorulsanız da tatlı bir yorgunluk olacak ve asla enerjinizi düşürmeyecek. Hatta düşürmek yerine daha da arttırabilir. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek size iyi geliyor onları ihmal etmezseniz iyi olacak. 

Sevgili Boğalar, Ocak ayı sizi yoracak gibi. Değişimin ve gerilimin fazla olduğu bir ay. En çokta bu gerilim aile de gözüküyor.  Aile bireylerinizle yaşayacağınız ufak çaplı tartışmalar yaşanabilir. Ama kısa vadeli olacak siz canınızı sıkmayın. Arkadaşlık ilişkilerinize gelirsek, her zaman arkadaş canlısı birisiniz fakat bu ay çok sevdiklerinizle sorunlar yaşayabilir ve uzaklaşabilirsiniz. Sevdiklerinizde biliyor ki sizin kimseye eyvallahınız yok. Bu durumu muhtemelen Ocak 19’dan sonra yaşayacaksınız. Bu ayın tek talihli konusu maddiyat. Bu konuda yüzünüz epey gülecek. Ocak ayı sıkıntılı bir aymış gibi gözükse de birçok şeyin de başlangıcı olacak. Bekleyin ve görün.

şimdilik sağlıcakla kalın.


İKİZLER BURCU 21 ARALIK 2020 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Uzun bir süredir aileniz ile pek fazla ilgilenmiyorsunuz bu nedenle de yaşadıkları sorunların detaylarını bilmiyordunuz. Bugün onlarla vakit geçirme şansını yakalayacaksınız ve sorunların boyutlarının farkına varacaksınız. Herşey yoluna girsin diye biraz çaba göstermeniz gerecek fakat bu çabanız ailenizin takdirini toplayacaktır. Evinizde ise değişimler yapmak istiyorsunuz. Fakat bugün bununla uğraşmak için doğru bir gün olmadığını söyleyebiliriz. Çünkü oldukça yoğun olacaksınız. Aynı anda birden fazla işle uğraşmak hem sağlığınızı hem de beyninizi yıpratacaktır. Hava koşulları sürekli inişli çıkışlı ilerliyor şu sıralar daha dikkatli olsanız iyi olacak. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img