Burçlar Nuray Sayari 21 Ağustos 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,

KOÇ BURCU 21 Ağustos 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyerinizi elinize aldığınızdan emin olun işinizde sıkıca sarılın ve işinizi severek yapın yaptığınız taktirde her şeyin sizin için koordine olduğunu göreceksiniz. Bazı arkadaşlarınızı seçmeniz gerekiyor arkadaş seçimi biraz zor olsa da bunu başarmanız daha doğru olacak kimin dost kimin dost olmadığını bu ara daha iyi anlayacaksınız. Sizi kıskananlar olacak ve kıskandıkları için önünüze engel olacaklar sizin iyi niyetinizi suistimal edecekler. Son zamanlarda kendinizi darmadağın hissediyorsunuz yani dağılmış halde, kendinizi toparlamak biraz zor olacak fakat birinden yardım alabilirsiniz, alırsanız da sizin için daha iyi olacak. Bu aralar olabildiğince sosyalsiniz hiçbir şeyden eksik kalmamaya özen gösteriyorsunuz ne kadar aktif olursanız o kadar çevrenizin olduğunu düşünüyorsunuz fakat bu bazen böyle gelişmiyor bu arız şansımıza böyle bir durum olmuş siz yine de kendinizi soyutlamayı her şeyi seyrinde yaşayın.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Çarşamba günü Aslan burcunda meydana gelen Yeni Ay enerjisine yönetici gezegeniniz Mars Koç burcundan coşku ve aksiyon katarak önemli bir destek verecek. Bu sayede sosyal ilişkilerinizde yeni heyecanlar yaşayıp, içinizi kıpır kıpır edecek kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Hobi ve yeteneklerinizi ortaya cömertçe koyacaksınız. Egonuzu “ben bilirim” tavrından uzak tutarsanız, zor olsa da hedeflerinize ulaşacak bir dönemde olduğunuzu sakın unutmayın. Şans ve talih oyunları aniden yüzünüzü güldürebilir. Ama harcamalarınıza da çok dikkat etmeniz gerekiyor. Perşembe gününden itibaren gerek Ay gerekse Merkür Başak burcuna geçerek sizi daha temkinli olmaya davet edecek. Gündelik işlerinizdeki detayları bu sayede hızlı ve pratik bir biçimde çözeceksiniz. Hafta sonu Güneş de Başak burcuna geçince, mükemmeliyetçilik duygusuyla, diyet ve spor yapmak, sağlıklı yaşamak konularına karşı daha ilgili olursunuz.


BOĞA BURCU 21 Ağustos 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara maddi ve manevi zarara uğramanız on meselesi bu yüzden böyle bir kayıp vermek yerine ipleri elinizden bırakmamalısınız kendinize çekidüzen vermelisiniz. Hayatında daha hiç böyle mutlu olmadığın zamanlarla karşılaşabilirsin süpriz gelişmeler olabilir kısacası bayağı mutlu olacaksın. Bazen duygu değişimleri yaşıyorsunuz fakat bunu karşınızdakine yansıtmaya çalışın bunu anlamasını sağlayın Buda sizin elinizde çünkü siz insanlara kendinizi anlatamazsanız insanlar sizi anlayamaz. Yeni çevre yapmaya çalışın yeni insanlar tanıyın ve yabancı insanlar tanımaya özen gösterin dil eğitiminiz için daha iyi olacak. Ailenizi ve kendinizi unutmayın ailenize de zaman ayırmayı aklınızdan çıkarmayın.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Çarşamba günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’ın etkisiyle özel hayatınızda yepyeni bir düzene geçiş yapıyorsunuz. Yeni yatırımlar, mirasla ilgili paylaşımlar, farklı bir eve taşınma gibi yaşamınızı temelden etkileyecek olaylar hakkında bu hafta kesin kararlar alabilirsiniz. Perşembe gününden sonra gökyüzüne hakim olacak Başak burcunun etkisiyle, kafanızdaki planları daha kolay somutlaştırma fırsatı elde edersiniz. Aşk hayatınızda gerçekçi bakış açısıyla yapıcı kararlar alırsınız. Çocuk sahibi olmak isteyenler için uygun bir dönem. Ayrıca çocuğunuzla kaliteli vakit geçirmek için bu dönemde aktif bir program yapabilirsiniz. Spekülatif yatırımlar veya komisyonla ilgili yeni iş fırsatları yüzünüzü güldürür. Yaratıcılığınızı ön plana alacağınız eğitimlere katılmak size fayda sağlar. Pazar günü Akrep burcuna geçen Ay’ın etkisiyle partnerinizle duygusal açıdan zorlandığınız konuları karşılıklı konuşarak, çözüme kavuşturmak arzusu duyarsınız.

İKİZLER BURCU 21 Ağustos 2020 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara kendinizi ifade etmeniz daha yüksek ve kendinizi kanıtlaya biliyorsunuz bu sizin için para biçilemez bir şey yıllardır bunu yapmaya çalışıyordunuz işte şimdi tam zamanı. İşinizde veya eğitiminizde kendinizi baskın olarak kanıtlama çabasındasınız buna hiç gerek yok zaten siz her girdiğiniz ortamda dikkat çekiyor ve baskın olduğunuzu vurguluyorsunuz. Eğer bekarsanız yeni biriyle tanıştıracaksınız Buda arkadaşınız tarafından olacak arkadaşlarınıza güvenin çünkü sizin sağlam dostluklarınz oluyor ama siz yinede tedbirli olun. Eğer hayatınıza sokacağınız biri varsa tanımak için çabalayın ve kartların açık oynandığına emin olun. Hayatınızda bazı sıkıntılı zamanlarınız olabilir kimse dört dörtlük değil daha iyi bir şey hayat elde edebilmeniz için kendinizi çok yıpratmamız gerekir bunuda hiç gerek yok bırakın hayat size nasıl ne şekilde sunuyorsa her şeyi görerek yaşayın. 

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Bu hafta yetenekleriniz sayesinde yakın çevrenizde yıldız gibi parlayabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlere vakit ayırıp, yaz aylarında kültürel değerlerinizi geliştirmek için sayısız fırsatlar önünüze çıkabilir. Kısa yolculuklarda karşınıza çıkan kişi, gerek fiziği gerekse kişiliğiyle bir anda ilginizi çekmeyi başarır. Bu dönemde araba yenilemek, küçük bir iş yerine yatırım yapmak, kardeşle birlikte yeni projeler geliştirmek için istek duyarsınız. Haftanın ikinci yarısında Başak burcunda hizalanan birden çok gezegen evinizde yarım kalan işleri size tamamlatmak için yüksek bir enerji verecektir. Tadilat, tamirat, boya ve dekorasyon işleri için oldukça hareketli ve verimli bir dönemden geçtiğinizi sakın unutmayın. Haftanın son iş günü Terazi burcuna geçen Ay’ın enerjisiyle aşk hayatınızda, ahenk, huzur, ve karşılıklı anlayışa önem verseniz de Koç burcunda seyahat eden Mars’ın etkisiyle partnerinizin sinirli, olaylar karşısında çabuk parlayan yapısı sizi zorlayabilir. Arkadaş grupları arasında da gerginlik yaşayabilirsiniz.