1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. Burçlar Nuray Sayarı 20 Mayıs 2023 Cumartesi Günlük Burç Yorumları- Astroloji
Burçlar Nuray Sayarı 20 Mayıs 2023 Cumartesi Günlük Burç Yorumları- Astroloji

Burçlar Nuray Sayarı 20 Mayıs 2023 Cumartesi Günlük Burç Yorumları- Astroloji

Günlük Burç Yorumları 20 Mayıs 2023 Cumartesi Nuray Sayarı burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün aşk, aile, şans ve para konularında neler bekliyor?

A+A-

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

 

Koç Burcu 20 Mayıs 2023 Cumartesi Burç Yorumu

Koç burçları ve yükseleni koç olanlar bu hafta kariyerinizle ilgili konuların ön plana çıktığı bir hafta yaşayacaksınız. Özellikle geleceğiniz için mücadele etmeniz gereken bir döneme girebilirsiniz. Kendinize koyacağınız hedefler doğrultusunda birçok şeyle mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda normalden daha üretken bir dönemdesiniz. Bundan dolayı işiniz ve diğer konular arasında kalmak sizi yorabilir. Kendinizin ve yakınlarınızın sağlığına dikkat etmelisiniz. Bu dönem birtakım rahatsızlıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İkili ilişkilerde haksızlığa uğradığınızı düşünebilir ve bu konularla uğraşabilirsiniz. Duygusal ilişkinizde de incinme yaşayabileceğiniz bir haftadasınız. Hafta sonunu kendinize zaman ayırmak için değerlendirebilirsiniz. 

 

Boğa Burcu 20 Mayıs 2023 Cumartesi Burç Yorumu

Boğa burçları için bu hafta eğitim ve yolculuklarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Uzun zamandır eğitim almak istediğiniz bir konuyla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte işlerinizle ilgili seyahat etmek durumunda kalabilir, hukuksal konularda birtakım sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Hafta içinde aşk hayatınızla ilgili endişelenebileceğiniz olaylarla karşı karşıya kalabilir, kafanıza soru işaretleri takılabilir. Partnerinizin özgür tavırları aklınızda soru işaretleri uyandırmasına neden olabilir. Özellikle bu dönemde aşırı hassas olmanız olayların üzerine daha çok eğilmenize neden olabilir. Partneriniz sizden daha çok ilgi bekleyecektir. Hafta sonunu belirlediğiniz hedef konusunda ilerlemekle geçirebilirsiniz. 

 

 

İkizler Burcu 20 Mayıs 2023 Cumartesi Burç Yorumu

İkizler burçları için ortak kazançlar ve miras gibi konular ön plana çıkabilir. Bu dönem maddi konular gün yüzüne çıkabilir ve bu konularla ilgili işlemlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle sizin veya partneriniz için miras konuları gündeme gelebilir. Bununla birlikte bu hafta içi evinizle daha çok ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak dekorasyon ve değişiklik gibi konularda aktif olabileceğiniz bir hafta yaşıyorsunuz. Cuma gününe doğru aile içinde gerilimler yaşanabilir özellikle annenizle birebir tartışmalar yaşayabilirsiniz. Uzun vadeli bir ilişki içinde olan ikizler burçları, geleceğinizi planlamak isteyebilirsiniz. Bununla birlikte yeni tanıştığınız biriyle ilgili kararınızı vermekte zorlanabilirsiniz. 

Haberin Devamı 1 2 3 4 
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.