Burçlar Nuray Sayari 20 Mayıs 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

  Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. 20 Mayıs 2020 çarşamba günü burç yorumları

  Günlük Burç Yorumları 20 Mayıs 2020 (Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı yorumları), Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuların Rezzan Kiraz ve Nuray Sayar.

  İşte 20 Mayıs Çarşamba Günlük Burç Yorumları…

  KOÇ BURCU 20 Mayıs 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  İllüstüratör: Jaclyn Caris

  Bu ay herşeyden önce en önemli hareket retro hareketleri. Bunların da en dikkat çekeni tabii ki Venüs retrosu. 13 Mayıs’ta başlayıp 25 Haziran’a kadar sürecek. Bugünden itibaren kariyer hedeflerinize ulaşmak için bazı adımlarda bulunabilirsiniz. Evet sizin için biraz zorlu bir süreç olacak fakat sonucunda buna değdiğini düşüneceksiniz. Genel olarak Venüs Retroları gerek aşk ve ilişkilerde gerek maddi konularda tedbirli hareket edilmesi gereken zamanlardır. Bu aşamada önünüze çıkan bütün fırsatları değerlendirmeye çalışmalısınız. Hatta o kadar çaba göstereceksiniz ki bunu gören yöneticileriniz de size destek olacak. Geri geleen eski eşler, eski sevgililer tekinsiz bir sürece işaret eder, zira Venüs retrosunun son bulmasıyla bu sevgililer bir anda kaybolup geri giidebilirler. İkizler burcundaki bu retroda ise ikircikli, çifte durumlara özellikle dikkat etmek gerekebilir. Ayrıca komşularınız ve kardeşlerinizle ilişkilerde ortaya çıkabilecek eski mevzular ve gelgitler kafa karıştırabilir.Ailenizden birisinin ya da sizin sağlık sorunlarınız ortaya çıkabilir. Konuyu göz ardı etmemeli ve bir uzmana başvurmalısınız. Mayıs boyunca Boğa burcunda ilerleyen Güneş maddi konuları öne çıkarırken sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek, kazançlarınızı artırmak ve korumak gibi öncelikleriniz ayın 20’sine kadar dikkat çekici olabilir.Aşk hayatınızda haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Bu konuyu partnerinizle paylaşmalısınız.

  BOĞA BURCU 20 Mayıs 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  İllüstüratör: Jaclyn Caris

  Güneş burcunuzda ilerlerken merkezde siz varsınız. Hayallerinizin gerçekleşeceği bir gün olacak diyebiliriz. Bugün eğitim almak istediğiniz bir konuda eğitim alma şansını yaşayabilir ya da bununla ilgili bir adım atabilirsiniz.

  Güneş Mayıs’ın 20’sine kadar burcunuzda ilerlerken hemen her konuda sizi avantajlı kılıyor. Bu hareketiniz rutin giden hayatınızı tamamen değiştirecek ve sizi çok heyecanlandıracaktır. Çok kısa bir seyahat imkanı yakalayabilirsiniz. Özellikle ilişkilerden yana şanslı, avantajlı ve söz sahibi olabilirsiniz. Ancak sübjektif ve tek taraflı bakmamaya gayret etmeli ve dengeleri koruyabilmelisiniz. Aşk hayatınızda ise bir sürü soru işareti ve kafa karışıklıkları var. Partneriniz biraz özgür ruhlu birisi ve siz bu konuda biraz endişeleniyorsunuz. Mayıs ayı ayrıca Retrolarıyla dikkat çekiyor. Bunların en önemlisi burcunuzun da yıldızı olan Venüs’ün retrosu ve 13 Mayıs’ta başlayıp 25 Haziran’a kadar sürecek. Olaylara çok fazla duygusal yaklaşıyorsunuz. Partnerinizle konuşmalı, onu anlamaya çalışmalısınız. Bu süreç yaşamınızda daha ağır ilerleyen bir süreç olabilir.

  İKİZLER BURCU 20 Mayıs 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  İllüstüratör: Jaclyn Caris

  Mayıs, ayın 20’sine kadar sizi kontrolünüz dışı olayların akışı içinde bırakabilir. Bugün maddi konularla ilgili bazı sorunların üstesinden gelmeniz gereken bir gün olabilir. Maddi olarak çok sıkışacaksınız ya da hiç beklemediğiniz bir borç içerisine gireceksiniz. Bu durum sizi olumsuz anlamda çok etkileyecektir. Ne yapacağınıza karar vermekte zorlanabilir, çoğu zaman izleyici kalmayı tercih edebilirsiniz. Bu dönem sizi mistik ve manevi konulara yakınlaştırabilir. Fakat üzülmeyin üstesinden geleceksiniz. Ev dekorasyonunuzdan çok sıkıldığınızın farkına varacaksınız. Kendinizi manevi yönden zenginleştirebilirsiniz. Bir değişikliğe gidebilirsiniz. Bunu yaparken yaratıcılığınızı kullanırsanız her şey daha da güzel olacaktır unutmamalısınız. Öte yandan Venüs burcunuzda ve tüm ay boyunca da sizi şanslı ve avantajlı kılıyor. Ailenizden birisi ile küçük tartışmalar içerisine girebilirsiniz. Onları kırmamak ve üzmemek için anlayışlı olmalı, onları dinlediğinizi ve anladığınızı hissettirmelisiniz. Ancak 13 Mayıs’ta retrosu başladı ve 25 Haziran’a kadar sürecek olan bu Retro eski hikayeleri, mevzuları yaşamınıza geri getirebilir.