Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bugün neler bekliyor?

 
 
 
KOÇ

Yaşadığınız sıkıntılara rağmen, alışmalısınız ve hayatta tek başınıza olduğunuzu unutmamalısınız. Kendinize güveninizi arttırarak partnerinizle daha iyi anlaşabilirsiniz. İş hayatınızda keyif aldığınız şeylere yönelin ve gereksiz yüklenmeden kaçının. Arkadaş çevrenizi dikkatlice seçin, yanlış seçimler sizi olumsuz etkileyebilir. Maddi harcamalarınıza özen gösterin, bu ay size yardımcı olabilir.

BOĞA

Sevdiklerinize bağlılığınız güzel bir özellik, ancak sizi hor görenlere takılmayın. Daraldığınız anlarda, geçicilikler olduğunu unutun. Ailenizle iletişimi güçlendirin, arkadaşlarınızla olumlu bir şekilde ilişkiler kurun. Hayata pozitif bir bakış açısıyla yaklaşın ve başarılı olabileceğiniz şeylere odaklanın.

İKİZLER

Zor zamanlarda bile pozitif olmaya çalışın, çünkü bu size kazandıracaktır. İş hayatınızdaki zorlu anları değerlendirin, vazgeçmeyin. Aile ve normal yaşantınızı birbirinden ayırın. Depresyona girmemek için sıkıntılı zamanlarda yanınızdaki insanları gözden geçirin.

YENGEÇ

Duygularını saklayan insanlarla iletişim kurmaya çalışın, önemli bilgiler elde edebilirsiniz. Geçmişteki tecrübelerinizden yararlanarak hareket edin. Maddi konularda dikkatli olun, küçük tatillere çıkarak rahatlayın. Sabırlı olun, istediğiniz yere ulaşacaksınız.

ASLAN

Balık Burcu 7 Aralık Günlük Burç Yorumu Balık Burcu 7 Aralık Günlük Burç Yorumu

Kendinizde farkına varmadığınız yönleriniz olabilir, bunları keşfetmek için çabalayın. Maddi harcamalarınıza dikkat edin, iş hayatınızda kendinizi göstermeye özen gösterin. Arkadaşlarınızla iletişiminizi güçlendirin, stresli zamanlarda partnerinizle anlayışlı olun.

BAŞAK

Güler yüzünüz ve sempatikliğinizle çevrenizi etkiliyorsunuz. Enerjinizi geri kazanmak için çaba harcayın, olumsuzluklara odaklanmayın. İstemediğiniz insanları hayatınızdan uzak tutun, iş hayatınızdaki başarıyı kıskananlara karşı sabırlı olun. Partnerinizle stresli anlarda anlayışlı olmaya çalışın.

TERAZİ

Sessiz ve dinlenme ihtiyacınızın olduğu günler geçirebilirsiniz. Geçmiş deneyimlerinizden yararlanarak sorunları çözmeye çalışın. Sağlığınıza dikkat edin, keyfiniz yerinde olacak.

AKREP

Düşünceli bir gün geçirebilir, fikirlerinizle uyuşmayan kişilere tolerans göstermekte zorlanabilirsiniz. Yeni şeylere yönelerek mutluluğunuzu artırın. Maddi konularda dikkatli olun, uyku düzeninizi koruyun. Dakiklik konusunda özen gösterin, iletişimde tutarlı olun.

YAY

Yaptığınız hataların farkına varacak ve düzeltme yollarını arayacaksınız. Sosyal çevrenizle etkileşim artacak, aşk hayatınızda planlar yapabilirsiniz. Enerjinizi pratik zekanızla kullanın, ancak maddi konularda dikkatli olun.

OĞLAK

İletişim kurmak istediğiniz kişilere ulaşmak için uygun bir gün değilse de, sorunları açıklamak için uygun bir zamanı değerlendirin. İş hayatınızda gelişmeler olabilir, maddi konularda dikkatli olun. Stresli zamanlar geride kalacak, aile içinde huzuru hissedeceksiniz.

KOVA

Stres ve heyecanın karışık olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Seyahatler size iyi gelebilir, enerjinizi keyifle kullanın. Aile ilişkilerinizi güçlendirin, harcamalarınıza dikkat edin.

BALIK

Maceraperest bir gün geçirebilir, iletişimde sorun yaşamadan keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sosyal çevrenizle etkileşim artacak, iş hayatınızda gelişmeler yaşanabilir.