Burçlar Nuray Sayari 20 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod  Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 20 EYLÜL 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Koç ve yükselen koç burcu olanlar haftaya Ay’ı misafir ediyorlar. Hem iş hayatından hem de ev hayatında çok önemli olan bir hafta geçirecek olan koç burcu yaşamınızın esas yapı taşlarının içinde somut olayların olduğu bir dönem içindesiniz. Son 6 aydır devam eden aile, ev ve evlilik ile alakalı tüm konuların yanı sıra sorunların çözümleneceği bir haftaya gireceksiniz. Perşembe iletişim günü olan Merkür yengeç burcuna gidecek ve bununla birlikte bütün ilginizi ev ortamına yönlendireceksiniz. Ayrıca hafta sonu Güneş tutulmasının meydana gelmesiyle yeni bir yaşam düzenizin olacak. Geçmişten gelen tüm konuları tamamlamak zorundasınız. Duygusal yönünüz bu hafta ön planda olacaktır. 

Bu aralar hayata karşı biraz zorlanabilirsiniz ama bu zorluğunuzun karşılığını da alacaksınız. Bazen zamansız tavırlarınız ve yersiz tavırlarınız insanları çileden çıkartıyor hali var ek etlerinize dikkat ettiğiniz taktirde çevrenizden hiçbir zaman insan eksilmeyecektir. İş hayatınıza atla bilmeniz için bazı projeler edine bilmeniz lazım projelerle birlikte daha güzel bir şeyler yapıp kendinizi daha iyi bir şekilde göstereceksiniz. Aile bağlarını daha da kuvvetlendirmeye bakın iletişiminizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz bu yüzden iletişiminizi de güçlendirin. Bütçenizi daha da artırmaya bakın çünkü ileride bu bütçeniz size yardımcı olacaktır. 

BOĞA BURCU 20 EYLÜL 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın ilk yarısında boğa burcu üzerinde seyahat den Ay size Güneş tutulması öncesinden öz güven aşılayacaktır. Sağduyuya dayalı olan ikili ilişkilere sıcak baksanız da hayatı paylaşmak için kendinize uyun birini bulmak için bir zorlanmanız gerekmektedir. Bu neden ile hafta sonu meydana gelecek olan Yengeç burcu üzerinde olan Güneş tutulması öncesi duygusal ilişkilerden çok akraba ve kardeş ilişkilerine daha fazla önem vermelisiniz. Uzun zamandır olan ailevi sorunlarınıza son noktayı koyacak bir olay yaşayacaksınız. 

Arkadaş Seçiminizde çokta iyi olduğunu söyleyemem bu yüzden arkadaşlarınızı seçerken ailenizden yardım alabilirsiniz çünkü aileniz size nazaran daha tecrübelidir bu konuda çekinmeyin. Zamanınızı bazen boş şeyleri harcıyorsunuz zamanınızı bu aralar daha iyi değerlendirmek için çabalayın. Bazen farkında olmadan kaybettiğiniz şeylerin farkına varacaksınız çok yakında her şeyi daha iyi bir şekilde anlayacaksınız. Bu aralar kendinize biraz zaman ayırmaya özen gösterin çünkü gerçekten de zamana ihtiyacımız var. Bazen kendinizin nereye ve ne tarafa gittiğini bilmez bir halde ilerliyorsunuz kendinizi toparlayıp hangi yoldan gitmeyi tercih edeceksiniz buna bir karar verin. Maddi konuda yardıma muhtaç insanlar var biraz maddiyatınızı yükselttiğinizde onlara yardımcı oluyorsunuz bu da iyiliğinizden.

İKİZLER BURCU 20 EYLÜL 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son bir aydır yoğun geçen hayatlarını ikizler ve yükselen ikizler burcu 20 Haziran da Güneş’in yengeç burcuna geçmesi ile daha sakin bir akışa bırakacaklar. Fiziksel bakımdan formda olmanızdan dolayı ağırlık egzersizleri yapabilirsiniz. İçinizde yer alan enerjiyi işinizle alakalı olan eski hayallerinizin gerçek olması için kullanın. Kendinize olan güveniniz ile başkalarının da etkilenmesini sağlayarak ihtiyacınız olan tüm destekleri çok daha kolay bir şekilde elde edebileceksiniz. Başarılı bir süreç sizi bekliyor. Ancak duygularınız ile olduğu kadar mantığınızla hareket etmeye çalışmalısınız. 

Bu aralar kendinizi daralmış bunalmış hatta bunalımda hissediyorsunuz ama bu bunalım geçici bir şey olacağı için fazlada kafanıza takmayın bu ara gerçekten de değişiklik istiyorsunuz ya saçınızla ilgili ya da ne biliyim burnunuza hızma takma gibi bir tür değişik istekleriniz var bence doğal halinizin kalması sizi daha da çekici yapıyor. Ailenizle olan iletişiminizi daha da güçlendirirdiniz bu durum hep böyle giderse kendinizi daha da iyi hissedecek ve özgüveninizi geri kazanacaksınız. Arkadaşlarınıza pek de güvenmemeyi deneyin çünkü güvenilmeyecek olan arkadaşlarınızda var bu yüzden kendinizi biraz geri çekmelisiniz. Başkasına zaman ayırmaktan kendinize zaman ayıramıyorsunuz gerçekten de yaşamayı bu ara hiçbir şekilde bilemiyorsunuz artık kendinize zaman ayırın ve hayatın ne kadar da güzel olduğunu bir görün.