Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 20 Ekim 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 20 Ekim 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 20 Ekim 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çalışma hayatınıza dair içinizde yenemediğiniz bazı korkularınız bulunmaktaydı. Fakat işin içine girince anladınız ki bu korkularınız tamamen yersiz korkular. Bu ay boyunca durumunuzu iyileştirecek teklifler veya yeni sözleşmeler yapabilirsiniz. Bu tür olaylar size geleceğiniz konusunda iyimserlik ve güven verecektir. Bu sayede bir şeyi öğrenmek için deneyimlemek gerektiğini anlamış oldunuz. Yani içinde bulunduğunuz durum size kısa bir ders verdi. Aşk hayatınızda partnerinin çok çekingen birisi olduğunu düşünüyorsunuz. Çekingen olması sizin hoşunuza gitse de bir toplum içinde tamamen içerisine kapanıyor olması sizi pek hoşnut etmiyor. Her şeyin fazlasının zarar olduğunu düşündüğünüz için bu hareketlerinden vazgeçmesini istiyor olabilirsiniz. Partnerinizle bu durumu konuşmak istiyor olabilirsiniz fakat nasıl bir şekilde konuşacağınıza bir türlü karar vetemiyorsunuz.

BOĞA BURCU 20 Ekim 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınız şu sıralar oldukça eğlenceli geçiyor. Partnerinizle dolu dizgin bir aşk yaşıyor ve çok iyi anlaşıyorsunuz. İçinizde bulunan fazlasıyla sizi etkileyen sadakat duygunuz sayesinde hem çevreniz tarafından hem de partneriniz tarafından adeta övgülere boğuluyorsunuz.

Tabii ki, her zaman olduğu gibi, faaliyetleriniz ve istikrarınız çok önemlidir. Maymun iştahlı tavırlardan uzak durmalısınız.
Sadece bu ay birileri sizden maddi yardım, kefil olma veya diğer parasal konular istediğinde dikkatli olmalısınız.Bu sayede de insanların size önyargı ile yaklaşmasını engellemiş oluyorsunuz. Çevreniz sizin eli açık birisi olduğunuzu düşünüyor. Bu da size olumlu bir itibar sağlıyor. İşinize katılmasından pek hoşlanmasanız da başkalarının işine katılmaktan kendinizi alamıyorsunuz. Fakat bu karşı tarafa olumsuz yansıyor ve çözüm yolları kapanıyor. Kendinizi tutmalısınız.

İKİZLER BURCU 20 Ekim 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Aşk hayatınızı tam da sizin istediğiniz şekilde ilerleme gösteriyor. Hatta şu sıralar partnerinizle öyle bir karar alacaksınız ki tüm gözleri adeta üzerinize çekeceksiniz. Bu ay hiçbir aya benzemeyen muhteşem değişimler ve kadersel başarılar içerisine ilerliyorsunuz. Çalışma hayatınız iş hayatınız kadar iyi ilerlemeyebilir. İşyerinizde bazı ufak sorunlarla karşılaşabilirsiniz bunları çok büyümeden halletmeniz de fayda var. Fakat aynı zamanda dikkatli olmalısınız. Herkese karşı adil olmaya çalışsanız da yaşanacak olayları önceden görüp önlemini almanız pek de mümkün olmayabilir. Bu nedenle yaşanan olaylar karşısında kendinizi çok fazla suçlamamalısınız. Herkes kendi yaptığı davranıştan sorumludur. Kimseyi savunma haline geçmemelisiniz zararlı çıkan taraf siz olursunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img