Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 20 Aralık Pazartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

TERAZİ BURCU20 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıkıntılı bir günler geçeceksiniz hayata dair bazı olumsuzluklar canınızı sıkacak. İş hayatınızda bazı sorunlar çıkabilir fakat kafanıza takmamanız gerekiyor çünkü bu sizinle alakalı bir durum söz konusu değil.

İleriye dönük güzel planlar kuruyorsunuz içinde evlilikte olan bunlar güzel duygular fakat evliliğe henüz hazır olmadığınızı da düşünüyorsunuz, çocuğu, yemeği, evi ayrı dert diye kafanızda bir sürü senaryolar kuruyorsunuz fakat bunun ne kadar güzel bir his olduğunu anladığınızda evlenmek isteyeceksiniz. Arkadaş çevreniz oldukça iyi görünüyor. Canını sıkan bir olay var fakat zamanla bunun üzerinde durmayacaksınız.

UYUMLU BURÇLARI

Boğa ve başak burçları ile çok iyi uyum sağlayan terazi burçları, kendi burcundan olan ve ayrıca yengeç ile koç burcundan olan insanlar ile anlaşamaz.

AKREP BURCU20 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Canınızdan çok sevdiğiniz eşiniz veya sevgiliniz sizi mutlu edecek. Sizleri mutlu etmese bile onların varlığı ile yaşamayı hayata tutunmayı öğreneceksiniz. Çalışma hayatınız da bazı olumsuzluklar söz konusu fakat hemen canınız sıkmayın. Her şeyin yoluna gireceği bir zaman kendinizi üzüp kendinizi kahır edip hayata küsmeyin.

Olumsuzluklar size olumlu bir tecrübe katacak. Her şeyi olduğu gibi yaşamaya özen gösterin. Karşınıza çıkacak fırsatlar da kendinize iyi değerlendirmeniz lazım çok daha iyi yerlere geleceğinizi umuyorum. Arkadaş çevreniz sizin kafanızda bazen yanlış şeyler yapabiliyorlar fakat unutmayın ki ara sıra dünya hayatına dalıp sizin de yaptığınız hatalar olabiliyor. O yüzden fazlada umursamamanızı tavsiye ederim. Maddi anlamda bir nebze de olsa ufak kazançlar yapacaksınız. Hayata karşı tutumunuz kelepçe gibi her şey birbirine kenetlenmiş durumda. İyi bir durum ilerisi için bakarsak parlak bir güneş gibi yolunuz aydınlık.

UYUMLU BURÇLARI

Yengeç ve balık burçları ile uyumu süper olan akrep burcu, aslan, boğa ve kova burçları ile pek anlaşamaz. İkizler ve koç burçları ile uyumu ise nötrdür yani ne iyi ne de kötüdür.

YAY BURCU20 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Her şeyin kısmet olduğunu unutmayın. Bizden size bir tavsiye. Hayata karşı bakış açınızın değişeceği bir gündesiniz biraz kafanızın karışık olduğunu hissediyorsunuz ve bu sizi oldukça yoruyor artık bu bataklığın içinden kurtulmak istiyorsunuz fakat üzülmeyin ki bunu başaracaksınız. Çünkü siz kendinize o kadar güveniyorsunuz ki hayatta her ne olursa olsun her şeyin üstesinden geleceksiniz. Aşka pek sıcak bakmıyorsunuz bu aralar. Çünkü vaktinizin olmadığını düşünüyorsunuz.

Önemli işlerinizin olduğunu anımsayacaksınız ve birden yerinizden fırlayıp bu işe odaklanacaksınız çok iyi şeyler elde edeceksiniz ve başarılı olacaksınız. İş hayatınız oldukça güzel bir proje üzerinde çalışıyorsunuz bazı parçalar yerine oturmadığı için bunu bitirmeden başka bir işe geçmek istemiyorsunuz fakat kafanıza takmayın yapacağınız bu projede iyi sonuçlar elde edeceksiniz.

UYUMLU BURÇLARI

Koç ve aslan burçları ile iyi uyum yakalayabilen yay burcu, başak, balık ve ikzler burçları ile uyum sağlayamaz. Yengeç ve boğa ile araları ne iyi ne de kötüdür.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 77

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.