Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 20 Aralık Pazartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU20 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çıktığınız veya çıkacağınız seyahatlerde dikkat etmeniz gerekiyor. Bu aralar oldukça kafanız yoğun görünüyor ve bu yüzden de sık baş ağrılarıyla karşılaşabilirsiniz. İlaç almanız gerektirecek duruma gelecek olan sağlığınızda mutlaka kendinize dair bir ilgi göstermeli ve sağlık yardımı almanız gerekecek. Hayatı biraz akışına bırakın. Dinlenmek iyi gelecek.

Arkadaş çevrenizde sizi çok seven insanlar var fakat sevmeyenlerde var ama sizi sevenler daha çoğunlukta çünkü dışarı yaydığınız o pozitif enerji çevrenizdekileri oldukça etkiliyor. Yapacağınız lezzetli Yemeklerde eşinizin beğenisini alacaksınız bu ilk duyumlarınız olabilir fakat çok mutlu olacaksınız. Geleceği yönelik planlarınızdan çocuğunuz varsa çocuğunuzun daha iyi bir geleceği olması için çabalayacaksınız.Bu çabalarınız boşa çıkmayacak bu yüzden üzülmenize ve düşünmenize gerek yok.

ASLAN BURCU20 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızda hep başta olduğunuz gibi ilişkilerinizde de başta olmak istiyorsunuz fakat bu böyle ilerlemiyor çünkü karşınızdaki insanlar her zaman aynı olmuyor ve bu yüzden birinden ters tepki alabilirsiniz. Daha dikkatli olmanızı ve sözlerinizde temkinli davranmanızı öneririm. Hayata dair güzel planlar içerisindesiniz. Planların gerçekleşeceğine inanıyorsunuz ve inanmak başarmanın yarısı siz yarısını bitirmiş durumdasınız. Pes etmeden devam etmelisiniz.

Arkadaş çevrenizde sizi sevenler yanınızda olacak bir sorun karşısında ne yapacağınızı bilmediğiniz bir anda sizi seven dostlarınız yanınızda olacaklar. Ailenizi özlemiş gibisiniz yakında ailenizle görüşebilirsiniz. Gereksiz konulara takılmamanızı şiddetle tavsiye ederim çünkü hayatta sizden başka önemli birisi yok. Maddi açıdan biraz daha tutumlu olmanızı, maddiyatınız iyi olsa da kenara para atmanızı öneririm. Bu aralar sıkıntı içine girebilirsiniz dikkat etmelisiniz.

UYUMLU BURÇLARI

Yay ve Koç burçları iyi bir uyumu olan Aslan burcunun uyumsuz olduğu burçlar ise boğa, kova ve akreptir. Ne iyi ne de kötü bir uyumu olan burçlar ise ikizler ve koçtur.

BAŞAK BURCU20 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Dertleri kederi kafanızdan atacağınız bir gün. Bu rahatlıkla istediğiniz her şeyi yaparım kafasında olacaksınız fakat böyle olmamanız gerektiğini bilmeniz gerek. Çünkü iş hayatınız veya normal hayattınız da bazı aksaklıklar olabilir. Dostlarınızla güzel planlar yapıp kendinizi dışarıya atabilirsiniz veya hoş sohbetler düzenleyebilirsiniz.

Sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Hayatta yapmam dediğiniz şeyleri yapacaksınız bu yüzden konuşurken iki kere düşünüp konuşmaya özen gösterin. Yakınlarınızdan biri size bayağı bir kırılmış fakat bu kırgınlığın toparlayacaksınız ve her şey yoluna girecek. Samimi olduğunuz birkaç arkadaşlarınız sizin arkanızdan konuşuyor onları doğru yola getirmenin bazı taktiklerini bulacaksınız.

UYUMLU BURÇLARI

Başak burçlarının uyum olarak en iyi anlaştığı burçlar oğlak ve boğadır. Boğa ve oğlak burçları ile iyi bir uyum sağlayan Başak burcu, akrep, aslan ve kova burçları ile uyumsuz olarak bilinmektedir. Terazi ile yay burçları ile uyuum ise nötrdür.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 77

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.