Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 20 Aralık Pazartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 20 Aralık Pazartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU20 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gezilere gideceğiniz, güzel zamanlarımız olacağı bir gün. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirirseniz sizin açınızdan daha da iyi olacak. Arkadaş çevrenize dikkat edin, sizi kırmaya çalışanlar olabilir. Aşk hayatında pek de olumlu gelişmeler görünüyor, istemiyorsunuz da zaten. Daha iyi bir gelecek için daha iyi bir planlarınız olacak bunu oturtabilmek için çok çaba sarf edeceksiniz fakat iyi sonuçlar alacaksınız. İş hayatınızda beklenmedik zamanda beklenmedik sürprizler olabilir. Bugün sizi daha bir enerjik gördüm, daha iyi olabilirsiniz. Gıcık olduğunuz biri sizin kötü tarafınızı bulmaya çalışıyor dikkat etmeniz gerekiyor. Çevrenize de dikkat edin. Sağlığınız yerinizde olacak, zinde bir şekilde güne merhaba diyeceksiniz.

UYUMLU BURÇLARI

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

BOĞA BURCU20 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayata enerjik şekilde tutunmanız dikkat çekiyor hep böyle olursanız hep takdir edileceksiniz. Sizin sıkılacağınız bir konu hayatınıza dair her şeyinizi etkileyecek. Maddi anlamda biraz sıkıntıya girebilirsiniz, fakat tutumunuza dikkat ederseniz sizin için daha iyi olacak. Arkadaş çevrenizde daha iyi analiz etmeniz gerekiyor. Arkadaş seçimlerinizde ise seçici olmanızı tavsiye ederim çünkü sizi arkanızdan vurmaya çalışan bir sürü dostunuz var. Buna izin vermemek için arkadaş seçiminize dikkat edin. İş hayatınızda olumlu gelişmeler olacak. Bu da sizi daha iyi yerlere sürükleyecek ve dil eğitimi görebilirsiniz böyle bir fırsatta elinize doğacak. Aşk için sabretmelisiniz. Doğru kısmet sizi bulacak.

UYUMLU BURÇLARI

Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

İKİZLER BURCU20 ARALIK 2021 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün sizi biraz daha enerjik gördüm hep böyle mutlu olmanız dileğimle. Şansınız bu arada sizin yanınızda bence bunu kaçırmayın, değerlendirin. İş hayatınızda biraz ağır projeler olabilir fakat sizin yapamayacağınız hiçbir şey yok. Her şeyin üstesinden geleceksiniz. Sıkı arkadaşlıklar edinebilirsiniz, bu da sizin asosyal değil biraz daha sosyal olmanızı sağlayacak ve mutlu olacaksınız. Hayata da güzel planlar içerisindesiniz. Meslek sahibi değilseniz mesleki çalışmalar içerisinde olacaksınız. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler olacak sevgiliniz size bayağı yakın davranacak buda sizin hoşunuza gidecek size bağlı olduğunu hissedeceksiniz ve ne kadar sadık olduğunu. Mutluluk gözlerinizin içinde ışıldıyor. Mutluluğunuzu dışarı belli etmemelisiniz.

UYUMLU BURÇLARI

İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img