Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 20 Aralık 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 20 Aralık 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

HAFRALIK HANDE KAZANOVA BURÇ YORUMU


KOÇ BURCU 20 ARALIK 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu günlerde hayatınıza yenilikler kazandıracaksınız. Bu yenilikler özel hayatınız veya iş hayatınız için olabilir. Çevrinizdeki kişilerle inatlaşmamalı ve sert tutumlarda bulunmamalısınız. İş hayatınızda daha disiplinli bir sürece girebilir. Bu değişikliklerin temponuzu düşürmesine izin vermeyin. Partneriniz ile duygusal anlamda sorunlar yaşama ihtimaliniz oldukça yüksek. Özellikle partneriniz ile maddi anlamda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunları yaşamanız bu süreçte kafanızı kurcalayabilir. Çevrenizdekilere ve ailenize karşı kırıcı tavırlar sergilemekten sakınmalısınız. Özellikle stresli bir süreçte olmanız tartışma yaşama ihtimalinizi yükseltiyor. Sizden kaynaklı olarak çevrenizdeki kişilerle geri dönüşü olmayan davranışlar sergileyebilirsiniz.

Sevgili koçlar, üzerinizdeki kasvetin son bulacağı ve rahatlayacağınız bir aya yani Ocağa merhaba deyin. Artık çirkeflik yok! Maddi ve manevi bir iyileşme yaşayacağınız bir ay olacak. Artık geçmişin üzerine toprak atın ve önünüze bakın. Bu ay çok talihlisiniz. İnsanlara karşı çekici ve güzel geliyorsunuz. Artık aşk konusunda yüzünüz gülecek gibi. Sizi uyarmam gereken zaman Ocak 15’den sonrası. Bu tarihten sonra hayatınıza giren kişilere karşı temkinli olmalısınız. Çünkü bu ayki beraberlikler kısa vadeli. Ailenizle ilişkiniz bu ay da gayet olumlu. Fevriliği bırakırsanız her zaman olumlu olacak. Hoşça kalın..


BOĞA BURCU 20 ARALIK 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün iletişim konusunda oldukça yüksek olduğunuz bir gündesiniz. Bu sebepten dolayı iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşama ihtimaliniz oldukça yüksek. Geçmişe dönük bazı hesapları kapatmak için adımlar atmayı düşünüyorsunuz. Entelektüel girişimler için oldukça uygun bir dönemdesiniz. Yakın arkadaşlarınızla bu konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Bazı konularda aşırı duygusal davranmanız, olayların büyümesine neden olacaktır. Uzun süredir planladığınız ve bir türlü yapmaya fırsat bulamadığınız şeylere zaman ayırmak konusunda daha fazla beklememelisiniz. Bir an önce aklınızda olan şeyleri gerçekleştirmeli ve daha fazla ertelememelisiniz. Zamanlama konusunda da planlı davranmayı özen göstermelisiniz.

Sevgili Boğalar, Ocak ayı sizi yoracak gibi. Değişimin ve gerilimin fazla olduğu bir ay. En çokta bu gerilim aile de gözüküyor.  Aile bireylerinizle yaşayacağınız ufak çaplı tartışmalar yaşanabilir. Ama kısa vadeli olacak siz canınızı sıkmayın. Arkadaşlık ilişkilerinize gelirsek, her zaman arkadaş canlısı birisiniz fakat bu ay çok sevdiklerinizle sorunlar yaşayabilir ve uzaklaşabilirsiniz. Sevdiklerinizde biliyor ki sizin kimseye eyvallahınız yok. Bu durumu muhtemelen Ocak 19’dan sonra yaşayacaksınız. Bu ayın tek talihli konusu maddiyat. Bu konuda yüzünüz epey gülecek. Ocak ayı sıkıntılı bir aymış gibi gözükse de birçok şeyin de başlangıcı olacak. Bekleyin ve görün.

şimdilik sağlıcakla kalın.


İKİZLER BURCU 20 ARALIK 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınız ile ilgili konularda kafanıza takılan sorular var. Bu konuları partnerinizle açık bir şekilde karşınızdaki kişi de size karşı dürüst olacak ve sorunlarınızı daha hızlı çözme imkanı bulacaksınız. Yeni projelere başlama konusunda son derece uygun bir süreç içindesiniz. Bu süreci iyi değerlendirmeli ve akıllıca adımlar atmalısınız. Bugün yaşadığınız tüm olaylara karşı farklı bir bakış açısı ile yaklaşabilirsiniz. Duygusal olarak oldukça derin bir dönemde olmanız bakış açınızı farklı bir boyuta taşıyor. Yakın çevrenizdeki kişilerle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu günlerde sezgilerinizin sizi haklı çıkardığını görebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img