Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 20 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 20 Ağustos 2021 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa

*Nuray Sayarı , Hande Kazanova ve diğer Astrologların yorumlarından daha farklı bir yorum bizden geliyor.

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık günlük burç yorumları

KOÇ BURCU 20 AĞUSTOS 2021 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıkıntılarımızla başa çıkabilirsiniz fakat kafanızda bir çok şeyi taktığımız için hangi biriyle uğraşacağını siz bile bilmiyorsunuz. Bugün ani sivri davranışlar çevrenizde oluşabilir. Bu konuda çıkarlarınızı olabildiğince korumaya gayret edin. Zararlı çıkma olasılığınız var. Daha sakin ve daha sabırlı yaklaştığınız her konuda kazandığınızı sizde farkındasınız ve olaylar çözüme kavuşuyor. Hayırlımizle aranızda olan iletişimime bağımızı daha da kuvvetlendirdiğinizde herkesin birbirini anladığını göreceksiniz. Partnerinizle birlikte ufak tatile çıkabilirsiniz bu size  çok iyi gelecek tatilinizin daha da güzel geçmesi için kafanızda herhangi küçücük bir şeyi bile takmamanız gerekiyor eğlenmenize bakın. Eğitim hayatınızda biraz zorlanabilirsiniz ama her şey yoluna girecek üzülmeyin.

KOÇ BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

BOĞA BURCU 20 AĞUSTOS 2021 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen her şey yolunda gitmeyebilir fakat bunu düzeltmeniz için her şeyi olumsuza değil olumluya yormanız gerekiyor. Uzak yerlerden bugün haberler gelebilir, çıkarlarınızı destekleyecek unsurları ön planı almanız iyi olur. Hakkınızı yedirmeyin. Paraya dikkat! Sizin için zor zamanlar başlamış olabilir bu zor zamanları kolaylıkla atlatacaksınız sadece bakış açınızı değiştirirseniz her şey daha güzel olacak. Ailenizle bazı anlaşmazlıklar ve tartışmalar yaşayabilirsiniz fakat şimdi bunu takmanın hiç sırası değil çünkü kendi hayatınızdan birer yıl gidiyor. Hayat size güzel dönüşümler yaptığında bunları daha bir olgunlukla karşılayıp güzel yerlere gelebilirsiniz. Bu ara kendinizi birazda olsa toparlamış durumdasınız kendinizi salmış haliniz ortadan kalkmış durumda bu sizin için çok iyi.

BOĞA  BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

İKİZLER BURCU 20 AĞUSTOS 2021 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara kendinizi çok yorgun hissediyorsunuz bu gayet normal çünkü yoğun bir iş temposu içerisindesiniz. Bazen olaylar istediğiniz gibi gitmeyebilir ama siz yinede olayları kendi hayatınıza dair uyarlayabilirsiniz oda size kalmış bir şey. Krizler konusunda bugün elinizden geleni ardınıza koymamanızda fayda var. Ödemelerle ilgili bazı karışıklıklar söz konusu olabilir. Hayata karşı bakış açınızı değiştirmenin zamanı geldi çünkü hep aynı bakış içerisinde olduğunuz için bazı olayları farklı şekilde  görmenizi sağlayamıyor. Alacağınız eğitimler sizin için çok önemli bazı planlarınız var ve planlarımızı gerçekleştire bilmeniz için daha sakin ve sabırlı bir şekilde yaklaşmamız gerekebilir. Bütçe durumunuz bu ara iyi fakat harcamalarınıza yine de dikkat etmekte fayda var ileride size lazım olabilir.

İKİZLER BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

YENGEÇ BURCU 20 AĞUSTOS 2021 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygularımızın altüst olacağı bir zamandasınız her şeyi yoluna sokarsanız size kendinizi daha rahatlamış hissedeceksiniz. Eşiniz ya da sevgilinizle maddi konularda gerilim söz konusu olabilir, bugün bu konulara girmezseniz kazanan siz olursunuz. Hayatınıza dair güzel şeyler düşünüyorsunuz her şeyi gerçekleştirmek için beklemeniz gerekiyor zaman akıp geçiyor siz yine de zamanı iyi değerlendirin. Hayatınızda sizi yanıltan bazı olaylar olacak bunlara açıkgözlü olduğunuz taktirde her şeyi daha iyi göreceksiniz ve önceden tedbirinizi alacaksınız. Bazen insanların mantıklı düşünmesi gerekebilir tam da o düşünme zamanındasınız ve mantıklı düşünceniz her şeye daha da güzelleştirebilirsiniz hayatımızdaki değişimlerinde farkına varacaksınız.

YENGEÇ BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

Yengeç burcunun arasının en iyi olduğu ve uyum sağladığı burçlar balık ile akreptir. Uyum durumunda kötü olarak tanımlanan burçlar ise oğlak, terazi ve koçtur.

ASLAN BURCU 20 AĞUSTOS 2021 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Liderlik yine sizin ne siz hiçbir zaman pes etmediniz bu sizin en güzel özelliğiniz pes etmediğiniz takdirde kazanan tarafta siz oluyorsunuz sizin için bunun önemini anlamak çokta zor olmadı. Sağlığınızla ilgili olarak özellikle dişler ve diş eti ile ilgili sorunlarınız varsa bunu önemsemelisiniz, sağlık için bir doktora görünün derim. Zamana karşı yarışınız başladı yoğun bir tempodasınız bir taraftan işleriniz bir taraftan alacağınız eğitimler vereceğiniz eğitimler sizin için biraz sıkıntılı bir zaman olabilir fakat bu zamanı atlatacağınızdan emin olabilirsiniz. Ailenizle aranızda olan bazı tartışmaları dışarı yasıtmamanızda fayda var saklı bir kutu olduğunuzda herkes sizin mutlu olduğunuzu düşünecek ve sizi kıskanacak çünkü herşeye rağmen mutlu olmayıda başaracaksınız.

ASLAN BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

Yay ve Koç burçları iyi bir uyumu olan Aslan burcunun uyumsuz olduğu burçlar ise boğa, kova ve akreptir. Ne iyi ne de kötü bir uyumu olan burçlar ise ikizler ve koçtur.

BAŞAK BURCU 20 AĞUSTOS 2021 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen insanın kendisine zaman ayırması gerekebilir bunada çok ihtiyacınız var kendinize bu iyiliği yapın. Çocuklarla ilgili konularda çok fazla söz sahibi olamadığınızı hissedebilirsiniz. Çocuğunuz yoksa aşk konusunda çok ısrarcı olmayın. Yaşayacağınız sıkıntıları göğüs gelmeniz gerekebilir fakat bu sıkıntıları atlattığınızda her şeyin daha da güzel ilerlediğini göreceksiniz. Ailenizle zaman ayırmayı ihmal etmeyin çünkü aile her şeyden önemli bir şeydir. Bazı olaylara farklı bakış açısıyla bakmanız gerekebilir Çünkü bazı olaylar sizin lehinize de gerçekleşebilir. Eğitim hayatınız sizin için bir dönüm noktası olacak ve geleceğinizi daha da güzel bir şekilde kuracaksınız. Bora yaşayacağınız bazı olayları karışık olabilir olayların karışıklığın çözüme kavuşturmanızda fayda var aksi taktirde üzülen ve yorulan siz olacaksınız.

BAŞAK BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

Başak burçlarının uyum olarak en iyi anlaştığı burçlar oğlak ve boğadır. Boğa ve oğlak burçları ile iyi bir uyum sağlayan Başak burcu, akrep, aslan ve kova burçları ile uyumsuz olarak bilinmektedir. Terazi ile yay burçları ile uyuum ise nötrdür.

TERAZİ BURCU 20 AĞUSTOS 2021 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayat enerjiniz bugün çok yüksek bu enerjinizi güzel şeylere kullanın ve boşuna harcamayın bunu güzel değerlendirin.Aileniz ile çözülmemiş bazı sorunlar varsa bu konuları gündeme alıp çözmeniz için bugün gökyüzü çok ideal durmakta, bunu kaçırmayın derim. Hayatınıza yeni biri girebilir hayatınıza sokmadan yani izin vermeden önce bu kişiyi önce bir tartın güzelce anlamaya çalışın. Bazen gereksiz takıntılarınız olabiliyor bu takıntılarımızı artık bir kenara atmanız gerekiyor çünkü olgunluğa eriştiğinizde olgunluğun ve anlayışın takıntısız oluşun güzelliğini göreceksiniz.

TERAZİ BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

Boğa ve başak burçları ile çok iyi uyum sağlayan terazi burçları, kendi burcundan olan ve ayrıca yengeç ile koç burcundan olan insanlar ile anlaşamaz.

AKREP BURCU 20 AĞUSTOS 2021 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaşlarınızla çok daha iyi vakit geçirmek için planlar yapabilirsiniz. Eğlenin zaman geçirin ama para ile ilgili işlere bugün pek bakmayın derim. Bu ara partnerinizle yeniden ilk günkü gibi aşk yaşayabilirsiniz partnerinizi çok seviyorsunuz oda sizi öyle çok seviyor buna emin olun aranızdaki bağ gitgide güçleniyor iletişimde bazı sıkıntılarınız vardı onlara da çözüm getirmeye çalışıyorsunuz sonunda mutlu olan yine siz olacaksınız. Maddi durumunuz da bazı sıkıntılar olabilir ama bu sadece bugün için geçerli daha sonralarında güzel kazançlar elde edebilirsiniz yapacağınız işi de seçerek yaptığınız taktirde sizde mutlu olacaksınız. Ailenizle olan bağınız hiçbir zaman eksilmeyecek fakat biraz daha saygılı olursanız kazanan siz olacaksınız. Bir konuda aile büyüklerimizden yardım alabilirsiniz bu yardim geleceğimizi kurmakla alakalı olabilir siz yinede kendi bildiğinizi yapın.

AKREP BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

Yengeç ve balık burçları ile uyumu süper olan akrep burcu, aslan, boğa ve kova burçları ile pek anlaşamaz. İkizler ve koç burçları ile uyumu ise nötrdür yani ne iyi ne de kötüdür.

YAY BURCU 20 AĞUSTOS 2021 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün özellikle çek senet kredi kartı gibi konularda yazılı ve imzalı işleriniz varsa halletmeniz için ideal bir gökyüzü durmakta; başvuru yapabilirsiniz. Geçici sıkıntılarınızın üstesinden geleceksiniz her şeyi başardığımız gibi bunuda başaracaksınız kendinize güveniniz hiçbir zaman eksilmesin. Alacağınız eğitimler sizi biraz zorlayacak fakat zor olan her şey daha güzel olur güzel sonuçlar alacaksınız yabancı dil eğitimleri almak istiyorsunuz fakat bunu almadan önce bütçenizin durumuna bakıp ona göre hareket etmeyi ihmal etmeyin. Partnerinizle bu ara daha iyi anlaşıyorsunuz İletişiminizi daha da kuvvetlendirediniz mi burada partnerinizi daha iyi anlamamıza yardımcı oluyor. Maddi kazancınızı daha da arttıracağınız bir gündesiniz biraz daha çabalarsanız bütün borçlarınızı kapatıp rahat bir hayata geçeceksiniz.

YAY BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

Koç ve aslan burçları ile iyi uyum yakalayabilen yay burcu, başak, balık ve ikzler burçları ile uyum sağlayamaz. Yengeç ve boğa ile araları ne iyi ne de kötüdür.

OĞLAK BURCU 20 AĞUSTOS 2021 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendiniz için vereceğiniz her karar bugün yerini bulabilir. Özellikle kendinizi geliştirmek için adımlar atarsanız ileride çok faydasını görebilirsiniz.  Gün içerisinde alacağınız bazı kararlar risk değeri taşıyor olabilir. Riski göze alabilir olmanızdan dolayı da özgüveninizde artış gözlemleyeceksiniz. Son günlerde aklınızda kurmuş olduğunuz bazı planlarınız veya düşünceleriniz faaliyete geçmeyi sabırsızlıkla bekliyorlar. Kendinizi geliştirebilmek adına bir takım fırsatlar yakalayacaksınız. Fırsatları iyi değerlendirmeniz halinde işinizde iyi yerlere gelme şansı doğurmakla birlikte kendinize yeni imaj katabileceğinizi de unutmayın. Aşk hayatınızda rahatsızlık hissettiğiniz bazı durumları gün yüzüne çıkarmam için doğru bir gündesiniz. Sorun olarak düşündüğünüz her hali kırıcı olmadan partnerinize söylemenizde fayda var.

OĞLAK BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

Başak ve boğa burçları ile çok iyi uyumlu olan oğlak burcu, akrep, balık, kova ve yay ile de iyi anlaşır fakat terazi, yengeç ve koç burçları ile uyumsuz kalır.

KOVA BURCU 20 AĞUSTOS 2021 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinize dolduruşa getirip sağa sola laf yetiştirme dediğiniz sürece bugün gayet güzel geçebilir. Söyleyeceklerinizi yer yer kendinize saklayın derim. Sizi kendi gibi sanan insanlar olacak fakat siz kimse için kendinizden taviz vermeyin bazı insanlar sizi kullanmaya çalışacaklar. artık sabrının sonuna gelmiş durumdasınız bazı insanlara tahammülünüz yok özellikle bu çevrenizdeki insanlar hep sizi bir aşağılama durumundalar bu da sizin hiç hoşunuza gitmeyen bir durum. Bu ara çok mantıklı kararlar veremiyorsunuz kafanızı toparlamanız için kendinize zaman tanıyın çünkü alacağınız kararlar önemli bu yüzden bu kararları 2 3 gün aksatın. Maddi konuda bütçenizi ayarlamanız gerekiyor alacağınız eğitimler biraz maddi açıdan sizi zora sokabilir çünkü alacağınız eğitim özel eğitim olacak ama siz çalışan biri olduğunuz için kenara bütçenizi koyabilirsiniz.

KOVA BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

Kova burcunun en iyi uyum sağladığı burçlar terazi ve ikizlerdir. Aynı zamanda koç, balık, oğlak ve yay burçları ile de iyi anlaşır. Akrep, boğa ve aslan iyi uyumsuz olarak dikkat çeken kova burcu, başak ve yengeçle olan uyum durumu nötrdür.

BALIK BURCU 20 AĞUSTOS 2021 Cuma GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün insanların manalı, manasız fikirleri ile kafanızın yoğun bir biçimde meşgul olduğunu görebilirsiniz. Önemli kararlar için iyi bir gün değil. Sizinle kendini iyi hisseden insanlar var bu insanları üzmemeye özen gösterin. Bazı sıkıntılı zamanlarınızda size elini uzatan insanlar oldu bu insanları geri çevirdiniz ama şimdi onlara çok ihtiyacınız var nasıl söyleseniz bilemiyorsunuz artık iş işten geçti için bence konusunu dahi açmayın kendi başınızın çaresine bakın. Biriktirmiş olduğunuz bütçenizi bugün harcayabilirsiniz harcadığınız bütçenizi yerine koyabilmek için de başka işlere atılım yapıp oradan da kazançlar sağlayabilirsiniz. 

BALIK BURCUNUN EN İYİ ANLAŞTIĞI BURÇLAR

Balık burcunun en iyi anlaştığı burçlar arasında toprak grubu burçları da yer alıyor. Özellikle başak ve oğlak burçlarıyla iyi bir uyum yaşayabileceklerini söylemek mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img