Burçlar Nuray Sayari 20 Ağustos 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,

KOÇ BURCU 20 Ağustos 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizi anlayan insanlar çıkacak fakat biraz sabretmeniz gerekiyor her şeyin zamanında olması daha güzel buna emin olun. Biri gelecek bütün sıkıntılarınızı alıp götürecek fakat bunun biraz zaman alacağını bilmelisiniz. partnerinizle yaşadığınız bazı duygu değişimleri hayatınızı da bayağı bir etkileyecek fakat bu etki altında kalmamanız için kendinize has bir hayat tercih etmelisiniz. Ailenizle olan iletişiminiz daha da kuvvetlenecek fakat siz yine de kendinize de zaman ayırıp kendinizi de birazda olsa anlamaya çalışın. İş hayatınız biraz sarpa sarabilir fakat düzene sokmak da sizin elinizde daha dikkatli olursanız her şeyin üstesinden geleceksiniz, bütçenize uygun hareket ettiğiniz taktirde her şeyin daha Rayında olduğunu sizde göreceksiniz ve ileriki zamanlarda hiçbir sıkıntı çekmeyeceksiniz.  İş hayatınız biraz sarpa sarabilir fakat düzene sokmak da sizin elinizde daha dikkatli olursanız her şeyin üstesinden geleceksiniz.  Bütçenize uygun hareket ettiğiniz taktirde her şeyin daha Rayında olduğunu sizde göreceksiniz ve ileriki zamanlarda hiçbir sıkıntı çekmeyeceksiniz.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Çarşamba günü Aslan burcunda meydana gelen Yeni Ay enerjisine yönetici gezegeniniz Mars Koç burcundan coşku ve aksiyon katarak önemli bir destek verecek. Bu sayede sosyal ilişkilerinizde yeni heyecanlar yaşayıp, içinizi kıpır kıpır edecek kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Hobi ve yeteneklerinizi ortaya cömertçe koyacaksınız. Egonuzu “ben bilirim” tavrından uzak tutarsanız, zor olsa da hedeflerinize ulaşacak bir dönemde olduğunuzu sakın unutmayın. Şans ve talih oyunları aniden yüzünüzü güldürebilir. Ama harcamalarınıza da çok dikkat etmeniz gerekiyor. Perşembe gününden itibaren gerek Ay gerekse Merkür Başak burcuna geçerek sizi daha temkinli olmaya davet edecek. Gündelik işlerinizdeki detayları bu sayede hızlı ve pratik bir biçimde çözeceksiniz. Hafta sonu Güneş de Başak burcuna geçince, mükemmeliyetçilik duygusuyla, diyet ve spor yapmak, sağlıklı yaşamak konularına karşı daha ilgili olursunuz.


BOĞA BURCU 20 Ağustos 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi bu ara oldukça özgüvenli hissediyorsunuz ve her şeyin üstesinden geleceğinizi biliyorsunuz fakat bazen bu özgüveniniz yok olabiliyor siz yinede kendinizi motive etmeye çalışın. Partnerinizle yaşayacağınız bazı ufak tartışmalar canınızı sıkacak daha sakin yaklaşırsanız partneriniz de sizi anlayışla karşılayacak her şeyi çözüme kavuşturacaksınız. Sizinle zaman geçirmek isteyen insanlar olacak sizi kaybetmeye korkacaklar. Hayatınızı değiştirecek bazı fırsatlar ile karşı karşıya kalacaksınız bu fırsatları iyi değerlendirdiğiniz taktirde her şeyin daha da güzel olduğunu sizde fark edeceksiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Çarşamba günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’ın etkisiyle özel hayatınızda yepyeni bir düzene geçiş yapıyorsunuz. Yeni yatırımlar, mirasla ilgili paylaşımlar, farklı bir eve taşınma gibi yaşamınızı temelden etkileyecek olaylar hakkında bu hafta kesin kararlar alabilirsiniz. Perşembe gününden sonra gökyüzüne hakim olacak Başak burcunun etkisiyle, kafanızdaki planları daha kolay somutlaştırma fırsatı elde edersiniz. Aşk hayatınızda gerçekçi bakış açısıyla yapıcı kararlar alırsınız. Çocuk sahibi olmak isteyenler için uygun bir dönem. Ayrıca çocuğunuzla kaliteli vakit geçirmek için bu dönemde aktif bir program yapabilirsiniz. Spekülatif yatırımlar veya komisyonla ilgili yeni iş fırsatları yüzünüzü güldürür. Yaratıcılığınızı ön plana alacağınız eğitimlere katılmak size fayda sağlar. Pazar günü Akrep burcuna geçen Ay’ın etkisiyle partnerinizle duygusal açıdan zorlandığınız konuları karşılıklı konuşarak, çözüme kavuşturmak arzusu duyarsınız.

İKİZLER BURCU 20 Ağustos 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İnsanlar sizinle alay ediyormuş gibi geliyor fakat durum hiç de böyle değil çünkü etmiyorlar sadece sizin gözünüzde büyüttüğünüz durumlar söz konusu olduğunun farkına varın. Sizin elinizde her şey, düzene sokacağınıza inanıyorum. Zorluk çıkan her durumda çözümden daha çok komple silip atmak size daha kolay geliyor. Özellikle partnerinizle bu konuda çok sıkıntı yaşıyorsunuz.  Bunu düzeltmek için elinizden geleni yapacaksınız daha güzel zamanlar geçirmeniz için size sunulan güzel günleri iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz. Sıkıntılarınızı giderecek bir çok neden çıkacak karşınıza ve bu çıkacak nedenleri güzelce değerlendirip sıkıntılarınızı bir şekilde halledebilmeniz gerekiyor.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Bu hafta yetenekleriniz sayesinde yakın çevrenizde yıldız gibi parlayabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlere vakit ayırıp, yaz aylarında kültürel değerlerinizi geliştirmek için sayısız fırsatlar önünüze çıkabilir. Kısa yolculuklarda karşınıza çıkan kişi, gerek fiziği gerekse kişiliğiyle bir anda ilginizi çekmeyi başarır. Bu dönemde araba yenilemek, küçük bir iş yerine yatırım yapmak, kardeşle birlikte yeni projeler geliştirmek için istek duyarsınız. Haftanın ikinci yarısında Başak burcunda hizalanan birden çok gezegen evinizde yarım kalan işleri size tamamlatmak için yüksek bir enerji verecektir. Tadilat, tamirat, boya ve dekorasyon işleri için oldukça hareketli ve verimli bir dönemden geçtiğinizi sakın unutmayın. Haftanın son iş günü Terazi burcuna geçen Ay’ın enerjisiyle aşk hayatınızda, ahenk, huzur, ve karşılıklı anlayışa önem verseniz de Koç burcunda seyahat eden Mars’ın etkisiyle partnerinizin sinirli, olaylar karşısında çabuk parlayan yapısı sizi zorlayabilir. Arkadaş grupları arasında da gerginlik yaşayabilirsiniz.