Burçlar Nuray Sayari 2 Ekim Cumartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 2 Ekim 2021 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızda kontrol edemediğiniz, öngöremediğiniz şeyler yaşayacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili koç burçları.Yüksek tempoya alışık yapınızdan dolayı günün yoğunluğu size daha fazla güç verecek. Moraliniz normal seviyede izlerken akşam üstüne doğru keyfinizde biraz düşüşler yaşayabilirsiniz.

Bu durumu olumsuz bir hal olarak kesinlikle algılamamalısınız. Çünkü haftanın verdiği yorgunluk vücudunuza yavaş yavaş belirginleşecektir. Yardımsever olmak istekleriniz karşısında maddiyatınız da yerindeyse 3-5 çikolatayı cebinize atın ve sokağa çıkın. Sokakta hiç tanımadığınız küçük çocuklara verdiğinizde hem kendiniz hemde çikolatayı alan çocuklar kendini mutlu hissedecektir.

Bir ilişki içerisinde değilseniz havadaki aşk kokusunu duyacaksınız.  Çünkü bu ilişkinize oldukça zarar verebilir. Sakin kalmak, öfkenizi dindirmek sizin için ve çevrenizdekiler için çok daha iyi olacaktır.

BOĞA BURCU 2 Ekim 2021 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Boğa burçları haftaya evinizle ilgili işleri yaparak başlayabilirsiniz. İnatçı karakteriniz yeniden baskın bir hal içinde olacağından dolayı çevrenizdeki bazı insanlar sizlerden uzaklaşabilir. İnadınızın yanı sıra umursamaz tavırlarınızdan dolayı kalıcı kalp kırıklıklarına sebebiyet verebilirsiniz.

Ailevi meselelerden dolayı aile fertleriyle bir araya gelebilirsiniz. Bu toplantıda miras konuları söz konusu olabilir. Aşk hayatınız olduğu gibi rutin düzende devam edecek. Keyfinizi kaçıracak herhangi bir durumda ilgili olaydan uzak durmanız gerekebilir.  Hafta sonu arkadaşlarınıza ve ailenize karşı fazla anlayışlı olabilirsiniz. 

İKİZLER BURCU 2 Ekim 2021 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkizler ve yükseleni ikizler olanlar, haftaya iletişiminiz yüksek olarak başlıyorsunuz. Alacağınız olumsuz bir haber size kendinizi kötü hissettirebilir.Kalbinizdeki kişiye olan bağlılığınız gün geçtikçe artış gösterecek. Etrafınızda sizi rahatsız edecek durumlarda sinir kat sayınız anlamsızca artış gösterecek.

Takıntılı olduğunuz meselelerde biraz daha sakin tavırlar sergilemeniz moraliniz açısından faydalı olacaktır. Yakın zamanda beklentilerinizi karşılayacak sürpriz durum vesaire hallerde motivasyonunuzda artış gözlemleyeceksiniz. Gözlerinizin uzun süre uzaklara daldığının farkına varacaksınız. Bu farkındalık sonrasında kendinizin dinlenmesi için uygun zamanı kollamanız gerektiğinin habercisi olduğunu bilmelisiniz.

Özellikle hayatınızda kimse yoksa tanışacağınız yeni biriyle ani bir şekilde yeni bir birlikteliğe yol alabilirsiniz. Hafta sonu ilhamı yüksek bir gün geçirebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 2 Ekim 2021 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yengeç burçları haftaya parasal konularınız ile ilgili gelişmelerle başlayabilirsiniz. Özellikle bu gelişmelerden dolayı bunalabilirsiniz. Maddiyatınızı güçlendirecek bazı alternatif işler bulacağınız veya bulmanızı kolaylaştıracak bir gün geçirebilirsiniz. Altına giremeyeceğiniz bazı iş teklifleriyle de karşılaşabilirsiniz.

Her ne kadar maddi açıdan olumlu bakılabilecek işler olmuş olsa da vücudunuzun kaldıramayacağını düşündüğünüzde kesinlikle girişmemelisiniz. Aklınızda kalan bazı soru işaretlerini gün yüzüne çıkarmak için doğru zamandasınız. Araştırmalarınızı ihmal etmeyin. Satın alacağınız bazı ürünler ilk hevesinizdeki gibi heyecanlı olmayabilir.  Özellikle sosyal çevrenizle anlaşmazlıklarınızda sakin olmaya çalışmalısınız. Başkalarına verdiğiniz tavsiyeleri kendi hayatınıza uygulamaya çalışmalısınız.