Koç burcu günlük, Boğa burcu günlük, İkizler burcu günlük, Yengeç burcu günlük, Aslan burcu günlük, Başak burcu günlük, Terazi burcu günlük, Akrep burcu günlük, Yay burcu günlük, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcu aşk iş para günlük burç yorumları,

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu bugün neler bekliyor?

 

 

 

KOÇAşk hayatınızda ise birliktelik yaşadığınız kişiyle bazı konularda zıt fikirlere sahip olabilir ve bu durum sizi biraz zor duruma sokabilir.  Bugün, organizasyon çalışmalarla yaşantınıza renklendirmek isteyeceksiniz. Sizin için önem taşıyan arkadaşlarınızla konuşma ihtiyacı içindesiniz. Maddi konularda istediğiniz bolluğa kavuşmanız zaman alabilir. Çok çalışmalısınız.

 

 

 

BOĞA: Hırsınız ve azminizle hedeflediğiniz konulardaki başarıya ulaşmak adına önünüze daha kısa ve kolay yollar açılacaktır. İş yaşantınızda gösterdiğiniz çabaların, size kazandıracağı prestijleri unutmamalı ve geleceğe yatırım yapmaktan çekinmemelisiniz. Kariyer evinizdeki Satürn güçlü işlerin altına imza atacağınızı gösteriyor. Korkmamalısınız.

 

 

Burçlar 29 Kasım 2023 Nuray Sayarı  Günlük Burç Yorumları Astroloji Burçlar 29 Kasım 2023 Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumları Astroloji

 

İKİZLER: Size önem arz edecek konularda fevri davranışlardan uzak durmalı ve kendinizi kontrol altına almalısınız. Toleranslı yaklaşımlarınızla kendinizi daha iyi ifade edebilecek ve gerginlik yaşanması muhtemel olaylardan uzak kalabileceksinizdir. Yakın arkadaşlarınızla iş birliği içinde olacağınız bir gün. Siz, kendi düşüncelerinizden yola çıkan biri olduğunuz için, değişen koşullara ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Kişisel bağlantılarınızı sıcak tutmalısınız.

 

 

 

YENGEÇ: Çevrenizdeki kişilerle bir araya geldiğinizde yapılacak olan planlara çabuk adapte olacak ve iyi geçinmeye yönelik tutumlar sergileyeceksinizdir. Bugünkü pozitif yaklaşımlarınız aşk hayatınızda da hissedilebilecek ve olumlu görüşlerinizle partnerinizin kalbini yeniden kazanabilmek için fırsatlar yakalayacaksınızdır.  Hayallerinizi gerçekleştirmek için, iş birliğine ihtiyacınız olmasına rağmen, çevrenize karşı önleyemediğiniz bir güvensizlik sergiliyorsunuz. Maddesel değerlerinizi sorgulamak için, şartları yeniden koordine edebilirsiniz.

 

 

 

ASLAN: Kendinizi sakin hissedeceğiniz ve gerginlikten uzak olabileceğiniz bir güne adım atacaksınızdır. Üstünüzde mental bir yorgunluk olsa da enerjiniz yerinde olacaktır. Gücünüzü ortaya koyacak işlerin peşindesiniz. Güneş tepe evinizde ilerliyor. Sınırlarınızı genişletmek istiyorsunuz. Kariyerinizle ilgili yeni gelişmeler söz konusu olacak. Bugün isteklerinizi kolayca ortaya koyacaksınız.

 

 

 

BAŞAK: Hassas dönemin içerisine girebilir ve aşırı alınganlıklarınız söz konusu olabilir. Ancak son zamanlarda çevrenizdeki insanlarla yaşamış olduğunuz sorunlarınız çözüme kavuşturabilme konusunda başarılı olacaksınız.  Kendinizi denetleme huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Sistemli yapınızın getirdiği sorumluluklar karşısında bunalabilirsiniz. Birçok aktiviteler içinde olabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızın sizi sınırlandırması canınızı sıkacaktır. Her ne kadar doğru adımlar attığınızı düşünüyor olmuş olsanız da bazı yerlerde bazı eksikliklerinizin olduğunu kabul etmeniz gerekebilir.

 

 

 

TERAZİ: Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Sürekli değişkenlik gösteren havalar karşısında kendinizi iyi korumanız gerekebilir. Aksi takdirde hastalık gibi durumlarla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek.Bugün kişisel hırslarınız yüzünden çevrenizi kırabilirsiniz. Her konuda bilginize güveniyorsunuz. Çevrenize özgün fikirlerle çıkıyorsunuz. Kariyerinize katkısı olacak kişilerle tanışmanız ufkunuzun genişlemesine neden olacak.

 

 

 

AKREP: Hırsınız ve azminizle hedeflediğiniz konulardaki başarıya ulaşmak adına önünüze daha kısa ve kolay yollar açılacaktır. Ancak aklınıza takılan soru işaretlerinin cevaplarını bulma konusunda biraz zayıf kalabilirsiniz.  Duygusal isteklerinizde aşırıya kaçtığınız zaman, kendinizi huzursuz etmenizin anlamı yok. Sınırlarınızı bilmenize rağmen, tutkularınız yüzünden, heyecanlarınızı dengeleyemiyorsunuz. Başlangıçlar konusunda fazla ısrarcısınız.

 

 

 

YAY: Aşk hayatınızda ise birliktelik yaşadığınız kişiyle bazı konularda zıt fikirlere sahip olabilir ve bu durum sizi biraz zor duruma sokabilir. Yolculuklarla ilgili bazı projeler gündeme gelecektir. İçsel sıkıntılarınızın tek nedeni, çevrenizin problemlerine çözüm üretmekten yorulmanızdır. Bugün sadece kendi arzularınızın ön planda olacağı işler yapmak isteyeceksiniz.

 

 

 

OĞLAK: Size önem arz edecek konularda fevri davranışlardan uzak durmalı ve kendinizi kontrol altına almalısınız. Toleranslı yaklaşımlarınızla kendinizi daha iyi ifade edebilecek ve gerginlik yaşanması muhtemel olaylardan uzak kalabileceksinizdir.  Düşüncelerinizden ödün vermeyen bir yapıya sahip olmanıza rağmen, bugün olaylara bakış açınızda gözle görülen bir gerginlik söz konusu olacaktır. Çevrenize tepkilisiniz ve kimsenin fikrini almaya özellikle yanaşmıyorsunuz.

 

 

 

KOVA: Kendinize güvenmeli ve en iyisini başarabileceğinize inanmalısınız. Canınızı sıkacağını düşündüğünüz olayları mıknatıs gibi çekiyor olsanız da bunu çok fazla kafanıza takmamayı denemelisiniz. Düşündüğünüz konuların kabul görmesi sizin için bir mutluluk kaynağı olacak. Hırslarınız konusunda kendinize söz geçiremiyorsunuz. Aşırıya kaçmadan yaşamınızı yönlendirmek size çok şey kazandıracaktır. Şartlar sizden yana.

 

 

 

BALIK: İş hayatınızda sizi tatmin edecek bir takım gelişmeler gündeme gelebilir. Uzun zamandır planını yapmış olduğunuz şeylere ulaşmaya çok yakın olacaksınız. Maddesel özgürlüğünüz için, her türlü şartları kendinize hedef olarak belirleyebilir ve kişisel isteklerinizle toplumsal olayları kafanızda ustaca bağdaştırabilirsiniz. Bugün ailenizin kişisel sorunları gündeme gelebilir.