Ana SayfaGenelBurçlar Nuray Sayari 19 Mayıs 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 19 Mayıs 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. 19 Mayıs 2020 Salı günü burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 19 Mayıs 2020 (Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı yorumları), Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuların Rezzan Kiraz ve Nuray Sayar.

İşte 19 Mayıs Salı Günlük Burç Yorumları…

KOÇ BURCU 19 Mayıs 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün aşk hayatınız hakkında bazı düşüncelere kapılabilirsiniz. Partnerinizle olan ilişkiniz çevrenizdekiler ve sizin tarafınızdan oldukça klasiik olarak nitelendiriliyor. Klasik olan şeyler size monotonluğu anımsatıyor. Monotonluk sizin karakterinize göre olmadığı için de bu durumu oldukça itici buluyorsunuz ve partnerinizle konuşmak için adeta zaman kolluyorsunuz. Aşk hayatınız çok başarılı ilerlemese de iş hayatınız oldukça iyi şekilde ilerliyor diyebiliriz. Sizden beklenmeyen performansı gösteriyor ve olukça başarılı oluyorsunuz. Maddi olarak bir süredir sıkıntılar yaşıyorsunuz bu nedenle de bir arkadaşınızdan borç almak zorunda kalabilirsiniz. Arkadaşınız sizi anlıyor ve destekliyor canınızı sıkmayın. 

Bu hafta önemli haftalardan birisi. Bu hafta yenilenmeye yaklaştığımız hafta olacak. Yeni ay döngüsüne yaklaştığımız bu ay tazelenme ve ferahlama zamanı olacak. Geride bıraktıklarımızı gözden geçirecek ve daha yavaş ama emin adımlarla ilerleme haftası olacak. Hızlı haberler alacağınız bu hafta yakın çevrenizle bağlantılarınız ve iletişiminiz bu hafta hızlanıyor. Bazı konuların üzerinden birkaç kez geçmeyi ihmal etmeyin. Kafa karşışıklıklarına karşı dikkatli olun. Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin.

BOĞA BURCU 19 Mayıs 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün aşk hayatınızda oldukça güzel gelişmeler olacağını söyleyebiliriz. Birine karşı çok güzel duygular hissediyorsunuz fakat içiniz kıpır kpır olduğu halde ondan duygularınızı saklıyorsunuz. Neden sakladığınızı kendinize sormalı ve kesin bir karar vermelisiniz. Çok yakın çevrenizde bulunan birisi ya da çok yakın bir arkadaşınız size karşı birşeyler hissediyor olabilir. Ne diyeceğinizi, nasıl reddedeceğinizi bir türlü bilemiyorsunuz. Fakat en doğru şey onunla oturup konuşmak olacaktır. Maddi olarakta önceden yaptığınız bazı birikimleriniz bu zamanınızda yardımcı oluyor fakat artık onlarında sonu geliyor. Daha çok dikkatli harcamalar yapmalısınız. 
Boğalar bu haftaya isteksiz ve keyifsiz başalayacak. Haftanın gündemi maddi konular olacak. Ticaetle uğraşıyorsanız bu ay parasal ödemelerin hayatınızda daha da ön plana çıktığınız fark edebilirsiniz. Ay boğa burcuna geçişiyle birlikte hayatı daha rahat anlayıp , yaşayacaksınız. Bu dönemde kendinize yüklenip daha az sevebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden alacağınız fikirlerde bu hafta yanılabilirsiniz. Venüs geriliyor kendinizle bağınızı koparmayın. Paraya dikkat.

İKİZLER BURCU 19 Mayıs 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün aşk hayatınız ile ilgili konular aklınızı çok fazla kurcaladığı için günün büyük bir bölümünü bu konuya ayırmanız gerekebilir. Partnerinizle aranızda olan aşk bitti mi, ilişkinizin ne kadar ömrü kaldı gibi soruları tekrar tekrar düşünebilir ve bu konuda partnerinizi de biraz yorabilirsiniz. Eğer partnerinizi üzmek istemiyorsanız artık bu düşünceleri bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Bununla birlikte yapmak istediğiniz bir iş konusunda çok ciddi adımlar atıyorsunuz ve bu konu da çok başarılı olacağınızı söyleyebiliriz. Aranızı bozmak istediğiniz bir arkadaşınız varsa şimdi çok yanlış zaman çünkü onun size ihtiyacı var. 
Bazen kendinizi yok oluyormuş gibi hissedebilirsinz bazen de bunun tam tersini yaşamanız gayet normal bu aralar bunalımda olabilirsiniz bir an önce bundan kurtulmanız gerekiyor kendinize yeni şeyler yeni eğlenceler bulabilirsiniz. Her zaman kendinize yakışan şeyi yapıyorsunuz karakterinizden asla ve asla ödün vermiyorsunuz bu sizin için çok iyi bir şey ve çevrenizdekilere iyi bir örnek oluyorsunuz. Sizi sıkıntıya sokacak durumlardan uzak durun eğer bunu seziyorsanız kendinizi geri çekin.. Partnerinizle beraber iletişimiinizi daha da kuvvetlendirdiğinizden bu arada iletişim sıkıntısı çekmiyorsunuz ve kavgalarınız bir tık daha azalmış durumda. Zamanınızı iyi bir şekilde değerlendirmeye biliyorsunuz bu da sizi oldukça elit biri kılıyor. Kendinize koyduğunuz hedeflere doğrultusunda ilerliyorsunuz ama arasıra aksilikler meydana gelebilir bu da canınızı sıkmasın hep önünüz açık olacak diye bir kayde yok önünüze engeller de çıkabilir. Yapacağınız plan ve projeleri için ve geleceğiniz için kenara bir miktar bütçe toparlamanız gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img