Burçlar Nuray Sayari 19 Kasım 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı Hande Kazanovave Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

KOÇ BURCU 19 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Her şeyin daha da iyi olacağız bir zamandasınız önünüze gelecek olan fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın. Bazen hayattan bezmiş hissedebilirsiniz bu durumu toparlamak yine size kalıyor. Geleceğinize dair kurmuş olduğunuz planlar doğrultusunda ilerleyin ve kendinize koymuş olduğunuz hedeflerden asla vazgeçmeyin. Yardımsever ve içten oluşunuz herkesi etkiliyor. Arkadaş çevrenizi tekrar gözden geçirmekte fayda var bu devirde herkese güven olmuyor unutmayın. Maddi konudaki önünüze çıkacak olan fırsatları değerlendirin emin olun ki faydasını göreceksiniz. Bazen çekmiş olduğunuz sıkıntılar aklınıza gelir ve sizi daha da yaralayabilir o yüzden daha olumlu şeyler düşünün ve eskilere dalıp gitmeyin. 


BOĞA BURCU 19 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Kıskançlığınızı biraz daha bastırmaya çalışmalısınız. Ailenizin değerini bilmeli ve saygılı bir şekilde yaklaşmalısınız. Her şeyi bir kenara bırakıp kendinize de vakit ayırmayı ihmal etmeyin çünkü bu aralar gerçekten de daralmış bunalmış durumdasınız. Zamanınızı geleceğinize yönelik kullanmaya çalışın boş şeylerle oyalanmayın. Hayatta her zaman dimdik durmaya çalışın bazen yaşamış olduğunuz sıkıntılar sizi her ne kadar üzsede bunu kimseye belli etmeyin. Maddi konudaki sıkıntılarınızı ailenizle paylaşmayın çünkü onlar bu duruma çok üzülecek en iyisi siz kendi başınıza halletmeye çalışın bunu başarabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmekte fayda var bolca spor yapın ve su için. 

İKİZLER BURCU 19 Kasım 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Canınız bu ara gerçekten de çok sıkkın kime derdinizi anlatsanız diye düşünüyorsunuz. Anlatmaya kalksanız herkes sizi dinleyecek bunun farkındasınız ama bir yandan da çekiniyorsunuz. Bu aralar kimseye yük olmamak için elinizden geleni daha da fazlasını yapmalısınız özellikle ailenize. Partnerinizle beraber anlaşmanız gayet güzel bir durum ama bazı sorunlarınız  mutluluğunuzun önünü kesebilir. Bu sorunları konuşarak çözebilirsiniz dertlerinizi, sorunlarınızı düşünmek yerine mutluluğunuzu düşünün. Bu aralar kendinize daralmış hissedebilirsiniz. Bunu atmanın en iyi yolu kendinize güzel bir şekilde alışveriş yapmak olsun bu bir seferlik olsun çünkü her seferinde harcamalarınıza böyle bir şey katmayın. Bütçenizi bu aralar iyi bir şekilde ayarlamış durumdasınız böyle devam etmelisiniz. 

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.