Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 19 Ağustos 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 19 Ağustos 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,

KOÇ BURCU 19 Ağustos 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çalışma hayatınızda çok büyük korkular yaşıyorsunuz. Fakat bu endişelerinizi ve korkularınızı bir kenara bırakmanızın zamanı geldi. Bugün her şeyin yoluna girdiğini anlayacaksınız. Hayatınıza olumlu bir şekilde yansımasına izin vermelisiniz. Hayatınızı çok önemsiz şeylere önem vererek geçiriyorsunuz. Bunun artık farkına varın ve hayatınızda bir değişim yoluna gidin. Kendinize ve kişisel bakımınıza, gelişiminize daha fazla önem verin. Başarılarınıza ancak bu şekilde daha çok katkı sağlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise kendinizi dışarıya karşı çok fazla kapatmışsınız. Yeni birisini istiyorsanız insanlarla daha çok iletişim halinde bulunmalısınız. Aşk gelip sizi bulacaktır. 

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Çarşamba günü Aslan burcunda meydana gelen Yeni Ay enerjisine yönetici gezegeniniz Mars Koç burcundan coşku ve aksiyon katarak önemli bir destek verecek. Bu sayede sosyal ilişkilerinizde yeni heyecanlar yaşayıp, içinizi kıpır kıpır edecek kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Hobi ve yeteneklerinizi ortaya cömertçe koyacaksınız. Egonuzu “ben bilirim” tavrından uzak tutarsanız, zor olsa da hedeflerinize ulaşacak bir dönemde olduğunuzu sakın unutmayın. Şans ve talih oyunları aniden yüzünüzü güldürebilir. Ama harcamalarınıza da çok dikkat etmeniz gerekiyor. Perşembe gününden itibaren gerek Ay gerekse Merkür Başak burcuna geçerek sizi daha temkinli olmaya davet edecek. Gündelik işlerinizdeki detayları bu sayede hızlı ve pratik bir biçimde çözeceksiniz. Hafta sonu Güneş de Başak burcuna geçince, mükemmeliyetçilik duygusuyla, diyet ve spor yapmak, sağlıklı yaşamak konularına karşı daha ilgili olursunuz.


BOĞA BURCU 19 Ağustos 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün özel hayatınızda yaşadığınız karmaşıklıkların çoğalacağı bir gün olabilir. Hatta bugünden itibaren biraz karmaşık günler geçirebilirsiniz. Bu durumun sizi oldukça fazla yıpratacağını söyleyebiliriz. Karmaşıklıkları aşmanızın tek yolu ise kendi kendinize kalarak düşünmeniz olacaktır. Sorunlarınızın üzerine gidin ve kendinizle bu konuyu tartışın. Ona göre olaylara yaklaşacaksınız. Belirsiz olan şeylerden hiç hoşlanmıyorsunuz hatta çok uzak durmaya çalışıyorsunuz. Fakat hoşlanmadığınız bu durum karşınıza çıkmış gibi görünüyor. Maddi olarak ise çok rahat edeceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Ummadığınız bir yerden para gelecek ve gelen para sizi oldukça rahatlatacak. 

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Çarşamba günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’ın etkisiyle özel hayatınızda yepyeni bir düzene geçiş yapıyorsunuz. Yeni yatırımlar, mirasla ilgili paylaşımlar, farklı bir eve taşınma gibi yaşamınızı temelden etkileyecek olaylar hakkında bu hafta kesin kararlar alabilirsiniz. Perşembe gününden sonra gökyüzüne hakim olacak Başak burcunun etkisiyle, kafanızdaki planları daha kolay somutlaştırma fırsatı elde edersiniz. Aşk hayatınızda gerçekçi bakış açısıyla yapıcı kararlar alırsınız. Çocuk sahibi olmak isteyenler için uygun bir dönem. Ayrıca çocuğunuzla kaliteli vakit geçirmek için bu dönemde aktif bir program yapabilirsiniz. Spekülatif yatırımlar veya komisyonla ilgili yeni iş fırsatları yüzünüzü güldürür. Yaratıcılığınızı ön plana alacağınız eğitimlere katılmak size fayda sağlar. Pazar günü Akrep burcuna geçen Ay’ın etkisiyle partnerinizle duygusal açıdan zorlandığınız konuları karşılıklı konuşarak, çözüme kavuşturmak arzusu duyarsınız.

İKİZLER BURCU 19 Ağustos 2020 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün gününüzü iş hayatınızda yaşayacağınız bazı olaylar meşgul edebilir. Çalışma hayatınızda pek çok yenilikler meydana gelebilir. Çalışacağınız yeni simler, yeni projeler size hem maddi hem de kariyer anlamında çok şey katacaktır. Bu dönemde çok yorulsanız da yorulduğunuza değecek yılmadan çalışmalı ve başarıya ulaşmalısınız. Hazırlıklı olmalı ve heyecanla beklemelisiniz. Aşk hayatınızda ise biraz değişiklik yapmanız gerekiyor gibi görünüyor. Partnerinize karşı tüm sınırlarınızı kaldırmışsınız ve o ne diyorsa kabul ediyorsunuz. Bunun iyi bir şey olduğunu düşünseniz de zamanla sizi üzebilir. Partnerinizle konuşmalı ve sınırlarınızın altını tekrardan çizmelisiniz. 

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Bu hafta yetenekleriniz sayesinde yakın çevrenizde yıldız gibi parlayabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlere vakit ayırıp, yaz aylarında kültürel değerlerinizi geliştirmek için sayısız fırsatlar önünüze çıkabilir. Kısa yolculuklarda karşınıza çıkan kişi, gerek fiziği gerekse kişiliğiyle bir anda ilginizi çekmeyi başarır. Bu dönemde araba yenilemek, küçük bir iş yerine yatırım yapmak, kardeşle birlikte yeni projeler geliştirmek için istek duyarsınız. Haftanın ikinci yarısında Başak burcunda hizalanan birden çok gezegen evinizde yarım kalan işleri size tamamlatmak için yüksek bir enerji verecektir. Tadilat, tamirat, boya ve dekorasyon işleri için oldukça hareketli ve verimli bir dönemden geçtiğinizi sakın unutmayın. Haftanın son iş günü Terazi burcuna geçen Ay’ın enerjisiyle aşk hayatınızda, ahenk, huzur, ve karşılıklı anlayışa önem verseniz de Koç burcunda seyahat eden Mars’ın etkisiyle partnerinizin sinirli, olaylar karşısında çabuk parlayan yapısı sizi zorlayabilir. Arkadaş grupları arasında da gerginlik yaşayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img