Ana SayfaBurçlar Nuray Sayari 18 Temmuz 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji
Array

Burçlar Nuray Sayari 18 Temmuz 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 18 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özel hayatınızda istediğinizi yani içinizden geleni saklamamaya özen gösterin İçinizden nasıl geliyorsa öyle davranın. İşiniz ile ilgili bazı gelişmeler olabilir bu gelişmeler iyi yönde olacak. Ailenize karşı daha saygılı olmamız gerekiyor ve daha fazla zaman ayırırsanız hem aileniz hem de siz mutlu olacaksınız bir deneyin. Bu ara planlarınız istediğiniz gibi ilerlemiyor size engel olan bazı insanlar var bu insanları hayatınızdan yavaş yavaş ayıklamaya bakın, tabii ki kimse dört dörtlük değildir fakat herkes her şeyi görüyor. Kendinize zaman ayırın daha farklı hobiler edinmeye bakın kendinizi geliştirin.


BOĞA BURCU 18 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Her kavganızda yaptığınız taktikler bazen uyuyor bazen uyumuyor, bu ara yaptığınız taktik uymayacak çünkü karşı tarafınızdaki insanın bir alışmışlığı olacak, her kavgada aynı taktik uyguladınız bence kendinizi geri çekin. Sırtınıza o kadar sorumluluk yüklemişsiniz ki bazen yaşamak dahi istemiyorsunuz fakat karamsarlığa vurmayın size bir tavsiyem olacak bütün sorunlarınızı bir kağıda dökün tek tek o sorunlarınızı halletmeye çalışın her şeyin daha güzel olduğunu göreceksiniz. Gitgide sorumluluklarınızin arttığının farkındasınız çünkü olgunlaşıyorsunuz artık belli bir yaş aldınız fakat sorumluluk almaktan korkmayın. Bazı konularda huysuz olabiliyorsunuz fakat suçu başkasının üzerine atmayın çünkü hata sizde konularınızı daha iyi toparlamalı ve daha çok üstüne düşmelisiniz. 

İKİZLER BURCU 18 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Daha sakin ve daha rahat olmaya bakın sinirlilikle bir yere varamazsınız, sakinliğinizi korursanız hayatın daha güzel olduğunu ve hayatın sizin üzerine geldiğini bile düşünmezsiniz. Bazı yaptığınız planlar yolunda gitmiyor gitmeyince hemen karalara bağlıyorsunuz, bunu yapmayın çünkü inanın ki yaptığınız planların daha da güzel planlarına kavuşacaksınız. Enerji dolu olacağınız bir gün bu enerjinizi asla yitirmeyin çünkü siz böyle daha güzelsiniz yorgun ve bitkin olmak size hiç yakışmıyor, sizi gülerken görmeye çok alıştık. Alacağınız bazı sorumluluklarda biraz daha dikkat etmelisiniz çünkü bu kendi sorumluluğunuz değil bir başkasının sorumluluğunuda yükleniyorsunuz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img