Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 18 Şubat Cuma, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 18 Şubat Cuma, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

18 Şubat 2022 Cuma Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Bu sıralar kendinizi yeni ortamlara atmak isteyebilirsiniz. Yeni ortamlar, yeni kişiler, yeni fırsatlar demektir. arşılaştığınız her ayrıntının içinde güzelliği görebileceksiniz. Gözünüzü dört açın ve evrenin size sunduğu işaretleri takip edin. Akşam üstüne doğru sevdiğiniz birinde teklif alabilirsiniz. 

Pek çok kişi yeni bir yere girdiğinde epey zorluk yaşasa da siz hemen uyum sağlayacak ve herkese hemen alışacaksınız. Kendinizi çalışma hayatınızda biraz isteksiz hissedebilirsiniz. Bunun sebebi işlerin istediğiniz gibi gitmemesinden kaynaklanıyor olabilir. Fakat unutmayın işleri tamamen değiştirmek ya da düzeltmek sizin elinizde Tek yapmanız gereken ise biraz beyin fırtınası. Çalışma hayatınızda size tek motivasyon sağlayan şey ise kazandığınız ücret gibi gözüküyor. Daha çok çaba daha çok kazanç demek unutmayın. 

18 Şubat 2022 Cuma Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

Bugün fikirlerinizi başkaları ile paylaşabilir ve onlarla hayallerinizin heyecanını yaşamak isteyebilirsiniz. Sevgili Boğa burçları, sosyal medyadaki varlığınızı daha görünür hale getirmek için takipçi sayınızı yükseltmek istiyorsunuz. Bugün harika bir paylaşım yaparak tatmin eden etkileşimi yakalayabilirsiniz. Dünyaya nasıl biri olduğunuzu gösterme konusunda geri adım atmayın. Şu anda paylaştığınız herhangi bir şeyin sonuçlarına aşırı yatırım yapmamaya çalışın.

Çevrenizdeki kişiler bu hayalleriniz gerçek olmayacağını söyleyebilirler fakat siz doğru şekilde hareket eder ve doğru adımlar atarsanız gerçekleşmemesi için önünüzde hiçbir engel bulunmuyor demektir. Unutmayın çevrenizde sizi çok seven kişi sayısı kadar sevmeyen kişi de var. Aşk hayatınızda ise oldukça mutlu bir dönemdesiniz. Partnerinizle olan uyumunuz herkesin dilinde. Birbirinize karşı olan aşkınız hiç bitmesin istiyorsanız birbirizi anlamaya ve önyargılı davranmamaya özen göstermelisiniz. Bugün size kötü bir haber ulaşmayacak aksine çok güzel bir gün olacak. 

18 Şubat 2022 Cuma ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Sevgili İkizler burcu, bugün iş yerinde beklenmedik gelişmelere karşı hazırlık olmanızda fayda var. Ancak kendinizden şüphe etmemeye çalışın. Kötü şöhretli birileriyle muhatap olmak zorunda kalabilirsiniz. Sakinliğinizi koruyarak bu görüşmeyi sonlandırabilirsiniz. Gölgelerde saklanmak yerine daha cesur davranabilirseniz günün kazananı siz olabilirsiniz.

 Bugün iletişim açısından oldukça güzel bir gün geçireceksiniz. Hem sosyal hem de iş hayatınızda herkese her istediğinizi bu sayede yaptırabileceksiniz. Fakat siz yaptırdığınız işleri yinede bir kontrolen geçirmelisiniz. Hataları göz ardı etmeyen bir yöneticiniz var. Aşk hayatınızda ise partnerinize karşı söylediklerinizi uygulatmaya çalışmamalısınız. Bu durum partnerinizin hiç hoşuna gitmeyecek ve bir sürü tartışma yaşayacaksınız. Uzun süredir görüşmek istediğiniz eski arkadaşlarınız var. Bugün onlarla bir araya gelme fırsatını yakalayabilirsiniz. Onlarla dertleşmek ve sıkıntılarınızı paylaşmak size çok iyi gelecektir. Hatta bundan sonra daha sık görüşeceksiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img