Burçlar Nuray Sayari 18 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

18 Şubat 2020 Salı Oğlak Burcu Yorumu –

Arkadaşlık ve dostluk bakımından keyifli ve olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Bu hafta boyunca arkadaşlık ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir ve yakın çevreniz ile seyahatlere çıkabilirsiniz. Sosyal bir hafta olacak bu dönemde yeni insanlar ile tanışabilirsiniz. Sosyal gruplarınızda, arkadaşlarınızın desteği sizin kendininize olan güveninizi arttıracaktır. Ayrıca arkadaşlarınızdan alacağınız fikirler ve eleştriler geleceğinize yönelik olarak umutlarınızı olumlu yönde etkileyebilir. Tüm bunların yanında haftanın sonuna doğru ev ve aile konularına odaklanacaksınız. Aileniz ile görüşebilir, onlara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Özellikle geçmise dair konular gündeminizdeyken, aileniz ile geçmiş hakkında derinlemesine sohbetler edebilirsiniz.

18 Şubat 2020 Salı Kova Burcu Yorumu –

Özellile maddi ve kariyer yönünden bu hafta boyunca gündeminiz bir hayli meşgul olacak. Bir yerden beklediğiniz ödemeler yapılabilir veya miras konularında gelişmeler yaşanabilir. Fakat yakın çevrenizdeki insanlar ile oratklık konuları da gündeminizde olacaktır. Geleceğe dair yapacağını yatırımlar ve kafanızdaki iş fikirlerini gerçekleştirebilirsizin. Fakata ortaklık kuracağınız kişiler ile arkadaşlık ve iş ilişkilerini birbirine karıştırmamanız gerekiyor. Tüm bunların yanında kendi zihninizde bazı farkındalıkla olabilir bu da alacağınız kararları bir hayli etkileyebilir. Bu yüzden duygularınız ile değil mantığınız ile karar vermelisiniz. Fakat duygularınızı sözlerinie ile yansıtabilirsiniz.

18 Şubat 2020 Salı Balık Burcu Yorumu –

Üretken ve verimli yönlerinizi ortaya çıkaracağınız bir dönemdesiniz. Önümüzdeki günlerde kaygılarınızı bir kenara bırakmalı ve kendi işlerinize odaklanmalısınız. Gündelik meşguliyetleriniz ve koşturmacalarınızdan dinlenmeye pek fırsat bulamayabilirsiniz fakat sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle şu günlerde şifa konuları ile yakından ilgilenebilir ve bu işlerle uğraşan insanlar ile bir araya gelebilirsiniz. Duygusal yönünüzün ağır basacağı bu hafta boyunca sevdiğiniz insana karşı sürprizler yapabilir ve ona karşı kalbinizi açabilirsiniz. Heyecanınızın ve tutkunuzun ön planda olduğu bu süreçte aşkı daha yoğun hissedebilirsiniz. Fakat ısrar konusunda aşırıya kaçmamalı ve ego konusunda dikkatli davranmalısınız.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.