Burçlar Nuray Sayari 18 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

18 Şubat 2020 Salı Yengeç Burcu Yorumu – (23 Haziran / 22 Temmuz )

Bir süre boyunca gündeminizde maddi konular, alım vesatım işleri, ortaklıklar, vergiler, miraslar ve yatırımlar olabilir. Finansal ortaklıklara açık bir haftaya girdiniz. Bundan dolayı size birkaç yerden yeni ortaklık teklifleri gelebilir. Bu teklifleri çok iyi değerlendirmeli ve geleceğiniz için en doğru olanı tercih etmelisiniz. İş görüşmeleri ve ziyaretleri dikkat çekici bir şekilde fazla olabilir. Haftanın sonunda doğru maddi konularda bir netlik kazanacaksınız ve verdiğiniz kararlar geleceğinizi ciddi anlamda olumlu veya olumsuz bir şekilde etkileyecektir. Tüm bunların yanında aileniz ile daha fazla vakit geçirecek ve akraba ziyaretleri gerçekleştirerek ilişkilerinizi kuvvetlendireceksiniz.

18 Şubat 2020 Salı Aslan Burcu Yorumu – (23 Temmuz / 22 Ağustos )

Bir süre boyunca gündelik işlerinize ve ihtiyaçlarınıza yoğunlaşacaksınız. Meşguliyetiniz sağlığınızı etkileyecebilir. Bu yüzden sağlıklı beslenme konusunda temkinli bir şekilde hareket etmelisiniz. Haftanın sonunda doğru arkadaşlık ilişkilerinize vereceğiniz önem artabilir ve sosyal aktivitelerde kendinizi daha fazla bulabilirsiniz. Ayrıca maddi konularda veya kariyer açısından yolunda gitmeyen konular bir süre sonra tam istediğiniz şekilde olumlu bir şekilde sonuçlanacaktır. İyi baherler alacağınız bir dönemdeyken canınızı sıkan hiçbir şey bulunmamaktadır. Böyle bir dönemde hem kendinize hem de çevrenizdeki insanlara bol bol vakit ayırabilirsiniz. Tüm bunların yanında beklenmedik aşklara hazır olmalısınız.

18 Şubat 2020 Salı Başak Burcu Yorumu –

Bu günlerde çevre edinmek ve mevcut çevrenizi genişletme adına birçok yeni fırsat ile karşılaşacaksınız. Bu dönemlerde kuracağınız cümleler ve kullanacağınız sözcükler ile büyüleyici ve etkileyici olabileceğiniz sakın unutmayın. Aynı zamanda hem ailenizdeki kişiler hem de arkadaş çevreniz ile bolca iletişim halinde olacaksınız. Duygularınızı sözleriniz ile oldukça rahat bir şekilde ifade ededceksiniz. Tüm bunların yanında maddi konular ve iş konuları gündeminizi bir süre boyunca rahatsız edecektir. Bu süreçte mevcut kaynaklarınızı iyi değerlendirmelisiniz. Ayrıca bu süreçte hesap ve rakam işlerinde detaylara daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.