Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 18 Ocak Salı, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 18 Ocak Salı, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

18 Ocak 2022 SalıKoç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Şu sıralar sizin karşınıza herkes ile olan son derece iyi anlaşma kabiliyetinizden ve günlük hayatınızın keyifli bir hal almaya başlaması mümkün olacaktır. Yılın ilk dolunayı bu hafta sizi; yaşam tarzınız, baba, kişisel bağlılıklar, alışkanlıklar, ev ve aile içi durumlar ve özellikle duygularınızın korunması, kökleriniz hakkında olabilecek gelişmeler, çok yakınızdaki insanlar, taşınmaz mallarınız, eviniz, maddi manevi miraslar konuları sınayacak diyebiliriz. Zorlu görünümde duran bu dolunay bu konular başta olmak üzere sizi bazı bitişlere ve üzerinizdeki ağırlıklardan arındırmaya yönlendirebilir. Daha özenli ve dikkatli kararlar vermenizde fayda var.

 Sizi el üstünde tutan insanlar olacaktır. Bugünlerin tadını çıkarmanızda fayda olacaktır. Bu şekilde meydana gelen pozitif enerji sayesinde günlük hayatın stresinden uzaklaşmak ve gevşemek için kullanılacak bir performansa sahip olacaksınız.

18 Ocak 2022 Salı Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

İçinde bulunmuş olduğumuz dönemi aileniz ve diğer akrabalarınız ile aranızdaki bağların çok daha güçlü bir hale getirilmesi amacıyla kullanmanız tavsiye edilmektedir. Bu hafta yakın çevreniz, kardeşler, arkadaşlarınız hakkında olan durumlar, kısa yolculuklar, liseye kadar olan eğitim, uzun vadeli olmayan plan ve projeler, yayıncılık, pazarlama, iletişim, halkla ilişkiler gibi konular hakkında sert bir dolunay etkisinden geçeceksiniz. Bu noktada eğer kısa vadeli planlar yapmaya veya yakın çevrenizle ortak bir şeylere kalkışacaksanız öncelikle geçmişe dair kendinizi bir yenilemeden geçirmeniz size iyi gelecektir.

 Ayrıca akraba ilişkileriniz ile ilgili göstermiş olacağınız ihtimam, çevrenizde bulunan bütün insanlar tarafından da büyük bir sevinç ve mutluluk ile karşılanacaktır. Aile içerisinde eskiden kalan düşmanlıklar var ise bunların belli bir çözüme kavuşturulması ve son bulması için uygun bir zamanda bulunduğunuzu unutmamalısınız.

18 Ocak 2022 Salı ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Son zamanlarda karşınıza başa çıkmakta zorlanacağınız çeşitli engeller çıkacaktır. Bu haftanın ve özellikle dolunayın en önemli etkisi olarak; kazançlarınız, paralarınız, maddi varlıklarınız, para akışınız, güvenlik duygunuz, özgüveniniz, bunun yanında taşınabilir maddi değerleriniz, kısaca maddi bütün varlığınızı anlatan konular hakkında artık bir karar vermeniz ve gerekiyorsa sizin için kazançtan çok zarar göstergesinde yürüyen işleri bırakmanız lazım. Bu hafta bu ve buna benzer konular önünüzde açılırsa aklıselim kararlar vermeye gayret edin derim.

Sizin bu durumda hem fiziksel hem de Ruhsal açıdan Kendinize çok fazla yüklenme meniz gerekecektir. Oturup iyice Düşünmeniz ve hangi engelliyim fiyata hangi engellerini sizi daha çok uğraştırıcı alanına dair bir karar alıp Buna göre problemleriniz ile başa çıkmaya başlamalısınız.

Yaşayacağınız problemler ile başa çıkmaya çalışırken zihninizi çok fazla yorup aslında sağlık problemlerinin ortaya çıkmasına sebep olabileceksiniz.

Çok iyi düşünmeli, problemlerinizi çok iyi bir şekilde analiz ettikten sonra yol programınızı çizmelisiniz. İşte bu şekilde stresi ya azaltabilirsiniz ya da stres yönetimi sayesinde kendinizi daha da rahat hissedebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img