Burçlar Nuray Sayari 18 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod


KOÇ BURCU 18 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumu

Size değer vermeyen insanlarla birlikte olmak zorunda değilsiniz. Kafanızı toparlamanız gereken bazı konular var, bu konulara biraz daha geniş açıyla bakarsanız her şeyi daha iyi görebilirsiniz. Yaşadığınız bazı ufak sıkıntılar var fakat bu sıkıntılarınızın kutunuza yardım edecek bir kişi ile tanışacaksınız bu tanışacağınız kişi size çok yardımcı olacak. Herkesin sizi anlamasını bekliyorsunuz fakat her seferinde karşı taraftan sizi anlamasını beklemeyin bazen sizin de kendinizi anlatmaya çabalamanız lazım. Aileniz ile bir konu hakkında tartışabilirsiniz bu konu ise maddi anlamda olabilir çok harcama yaptığınız için aileniz artık size maddi olarak destek çıkmaya bilir bu yüzden kendinize çekidüzen verin. 

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Pazartesi günü aşk hayatınızda kıvılcımın ateşi birden orman yangınına dönüşürse hiç şaşırmayın. Stresli yaşam temponuz partnerinizle aranızdaki ilişkiyi bir anda gerebilir. Duygu ve düşüncelerinize hakim olmalı, saman alevi gibi parlamadan önce sevdiğinizin de haklı olduğu tarafları göz önünde bulundurmalısınız. Salı gününden itibaren toprağın size sunduğu güveni, yaşam döngüsündeki önemini yeniden anlamlandıracağınız bir Yeni Ay haftasına “Merhaba” diyorsunuz. 25 derece Başak’ta meydana gelecek Yeni Ay haritasında yükselen Yay burcu, sizi uzak diyarlarla buluştururken, özellikle iş ve kariyer hayatınızda önemli başlangıçlara adım atmanızı sağlayacak. Güvendiğiniz kişilerle ter, çaba ve gayretle el ele vererek, yeni hedeflere doğru ilerlemeye başlarsınız. Başağın titiz, mükemmeliyetçi ruhu mesai arkadaşlarınızdan destek alacağınızı da vurgular. Sağlıklı yaşamak, detoks yapmak, bu dönemde özellikle sindirim ve boşaltım sisteminize iyi gelecektir.  


BOĞA BURCU 18 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumu

Artık enerjinizin düştüğünü düşünüyorsunuz eskiden doyasıya eğlendiğiniz zamanlar şimdi yok. Sabırsızlığınız konusunda bir daha sabırlı olmayı öğrenmelisiniz ve işlerin yoluna girdiğinin farkına varacaksınız. Partnerinizle ufak tartışmalar yaşayacaksınız ve bu ufak tartışmalar eski sevgilinizin yüzünden olacak ,fakat aldırmayın çünkü siz partinizi o kadar çok seviyorsunuz ki geçmişinizi silmiş durumdasınız. Yapacağınız iş üzerine dair herkese danışacaksınız ama en çok dinlediğiniz insanlar aile büyükleriniz olacak çünkü onlar ne diyorsa haklıdır ve doğru olanı gösteriyordur, kafanıza yatan ilk şeyi yapacaksınız. 

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Bu hafta sağlam temellere dayanan yaşam şartlarınızı aniden kökünden değiştirmek isteyip, yeni filizlenen ilişkilere, hobilere ve sosyal ilişkilere yelken açarsınız. Diğer yandan çocuğunuzun başarılarıyla gurur duyacağınız bir sürece adım atabilirsiniz. Bazı Boğa burçları ise çocuk sahibi olmaya karar verebilirler. Komisyon işleri, aracılıkla ilgili faaliyetler ya da şans oyunlarından yana yüzünüz gülebilir. Spor yapmak, sanatla uğraşmak, sosyal etkinliklere vakit ayırmak, farklı kişilerle arkadaş olmanıza zemin hazırlayacaktır. Hafta boyu Güneş’in yapı kuran, değiştiren, dönüştüren kurallar zincirinin temsilcileri Plüton ve Satürn ile kurduğu olumlu etkileşim sayesinde, yeni yeteneklerinizi keşfedebilir ya da yaşam felsefenizi güçlendiren farklı bakış açıları edinirsiniz. Kardeş ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde miras ya da ortak projelere el atmak konularıyla ilgili yeni gündemler oluşabilir. Cuma günü spiritüel, mistik konulara karşı abartıya kaçan ilgi duyabilir, bu konularla ilgili bir lider kişiyle yollarınızı kesiştirmeyi arzu edebilirsiniz.


İKİZLER BURCU 18 Eylül 2020 Cuma Günlük Burç Yorumu

Sizinle iletişime geçmek isteyen biri var fakat sevgilinizden dolayı sizinle iletişime geçmekte zorluk çekiyor ve çekiniyor amacı sarkıntılık değil, sadece dostça yaklaşıp, samimi bir arkadaşlık kurmak. Kafanıza uymayan veya yatmayan şeylerde bayağı bir ısrarcı oluyorsunuz, kafanıza yatana kadar uğraşıyorsunuz, sizin için de zor fakat içinize silmeyen şeyleri zorla kabul edemiyorsunuz. Sevgilinizle birlikte gelecek planları yapıyorsunuz, her şeyin hayırlısını dileyin Allah zaten sizi sevdiğinize kavuştaracak. Kendi geleceğinize dair güzel planlarınız var, sakın pes etmeyin daha yolun başındasınız, bu yüzden kafa karışıklığınız olabilir siz yine de kendi gönlünüze yatan şeyi yapın. 

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Ev ve özel hayatınızda neler başlatmak istediğinize bu hafta karar vermelisiniz. Yaşamınızı farklı bir ülkede ya da evde mi sürdürmek istiyorsunuz? Gayrimenkul ya da toprak yatırımları konusunda artık son etaba mı girdiniz? Siz ve aileniz için en doğru kararı alarak bundan sonraki yaşamınıza ait temel değişimlere artık start verebilirsiniz. Hafta boyu Başak ve Oğlak gibi toprak burçları arasında meydana gelecek olumlu etkileşim, sizin gibi zihninde çeşitli fikirler uçuşan bir insanı bile aniden kararlı bir hale getirip, bu kararları harekete geçirme isteği doğurur. Toprakla uğraşmak, ekmek biçmek, aileden kalan mal ve mülkü değerlendirmek bu haftaki Yeni Ay’ın size taşıyacağı önemli konu başlıkları arasında yerini alacaktır. Cuma günü yönetici gezegeniniz Terazi’deki Merkür’ün bilgelik ve şansın habercisi Oğlak’taki Jüpiter ile kuracağı gergin etkileşim partnerinizle aranızda ani gerilmelere neden olabilir, özellikle tutku ve sahiplenme isteği nedeniyle aranızda duygusal krizler meydana gelebilir. Maddiyat ile ilgili konular hafta sonuna doğru canınızı sıksa da pratik zekanız ve sorunlara hızlı çözüm bulan kişiliğinizle her şeyin üstesinden gelebilir böylece yeni ayın taze ışıklarını gölgelenmekten kurtarırsınız.