Burçlar Nuray Sayari 18 Aralık Cumartesi, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 18 ARALIK 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hem aile hem de yaşam alanlarınızda en yeni başlangıçların olacağı bir döneme giriyorsunuz. Özellikle Salı günü ideallerin ve hayallerin temsilcisi olan Neptün bilinçaltınızda geri harekete başlayacak, sizi farklı konulara çekecektir. Koç ve yükselen koç burçları olarak sürekli gördüğünüz rüyalara farklı anlamlar yüklemeyi düşünebilirsiniz. İnançlarınız yüzünden yaşadığınız hayal kırıklıklarını bir kenara bırakmalısınız. Özellikle Pazar günü yönetici gezegeniniz olan Mars’ın burcunuza geçmesiyle birlikte yeni dünya düzenine daha kolay ayak uydurabilir hale geleceksiniz. Bunu değerlendirerek hedeflerinize doğru ilerlemeye ve olumlu düşünmeye başlayın. İçine girdiğiniz süreç mevcut düzeninizi şekillendirmeniz için iyi bir fırsat olup bunu değerlendirmeniz amacıyla size yaklaşık altı aylık bir süre tanıyacaktır.

İş hayatınızda pek iyi bir ilerleme kat edemediğinizi söyleyebiliriz. Ara ara size böyle şeyler oluyor. Fakat bu durum sizi kendinizden geçirmek yerine daha hırslı bir hale getiriyor ve işinize dört elle sarılıyorsunuz. Çalışmalarınızın devamı sizin için hayırlı olacak. Aile bireylerinizin söylediklerine pek değer vermiyorsunuz fakat şunu bilmelisiniz ki onlar sizin kötülüğünüzü hiçbir zaman istemeler. Onları dinleyin. 

BOĞA BURCU 18 ARALIK 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İçine girdiğiniz haftada kardeşiniz ya da yakın akrabanızla birlikte yeni kararlar alabilir ve bunun sonucunda hayatınızı tekrar gözden geçirip kurgulayabilirsiniz. Özellikle Ay’ın Salı günü aslan burcuna geçmesi sayesinde ev yaşamınızda uzun zamandan bu yana yapmak istediğiniz değişimleri artık yapabilirsiniz. Haftanın geriye kalan ikinci bölümünde ise dostluklarınız kuvvetlenecek ve kendinizi yeni grupların içerisinde bulacaksınız. Varsa çocuğunuz için vakit ayırıp onunla eğlenceli vakit geçireceğiniz bir tatil planlayabilirsiniz. Bununla birlikte yeni hobiler edinebilir, komisyon ve buna benzer işlerden gelir elde etmeyi düşünebilirsiniz. İş hayatınızda ortaya çıkabilecek gerginliklere karşı hazırlıklı olmanızda yarar vardır.

Daha sakin olmalı ve onu dinlemelisiniz. Tüm haftasonunuzu ona ayırmak ilişkiniz açısından önemli bir gelişme olacaktır. Çalışma hayatınızda durgun bir dönem yaşıyorsunuz. Yaşadığınız bu durgun dönemi işinizi eğlenceli hale getirerek aşabilirsiniz. İsterseniz her şeyi atlatırsınız. Maddi olarak harcamalarınızda daha dikkatli olmalısınız. 

İKİZLER BURCU 18 ARALIK 2021 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyer hayatınız için Salı günü hareketliliğin yaşanacağı gündür. O günde ikizler burcu sanki kariyeri için yeni planların içerisine girecektir. Özellikle bu dönemde yaşamınızda neleri değiştirmek istediğinizi listeleyerek bunları daha iyi fark edebilir, ilerleyen süreçte tek tek bunları değiştirebilirsiniz. Böylece boşa zaman harcamamış olacaksınız. Hiç ummadığınız anda yeni toplulukların içerisine dahil olacaksınız. Yeni bir ürün ya da konu tanıtımı için bu dönemde elinize güzel fırsatlar geçecektir. Ancak adım atmak için Temmuz’u bekleyebilirsiniz.

Hem partneriniz hem de siz çok mutlu bir şekilde olayın içerisinden çıktınız. İlerleyen zamanda da problemlerinizi böyle çözmeniz çok daha iyi olacaktır. İlk günden beri işinizi sevmiyor olabilirsiniz. İşe gitmek sizin için adeta eziyet. Bir an önce kendinize iş bularak yeni iş yerinizde huzurla çalışabilirsiniz. Maddi anlamda sıkıntılı bir dönem yaşıyorsunuz bunun sebebi ise çok fazla harcama yapmanız. Harcamalarınıza daha çok dikkat etmelisiniz.