Home Astroloji Burçlar Nuray Sayari 18 Ağustos 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 18 Ağustos 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,

KOÇ BURCU 18 Ağustos 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bir süreliğine de olsa insanlardan uzaklaşmayı düşünüyorsunuz insanlardan uzak yaşamayı kafanıza koydunuz sadece bunu gerçekleştirmek kaldı bir de böyle deneyin belki sizin için daha iyi olur. Sıkıntılı bir zamandasınız üzülmeyin her şey daha güzel olacak bazen gelgitleriniz var ve bu gelgitlerin ise yakın çevrenizdeki insanlar çekiyor fakat her insanda çekemez bunu unutmayın bir an önce kendinize de çekidüzen vermeyi denemelisiniz. Bence bu ara spora başlamalısınız kendinizi forma sokup daha zinde olabilirsiniz. Harcamalarınıza günden güne dikkat ediyordunuz fakat şimdi bunu yapmıyorsunuz ve sizin zararınıza olacak bir durum. Aşırıya kaçan olaylarlarınız olabilir daha sakin yaklaşıp olayları çözüme kavuştura bilirsiniz. 

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

Çarşamba günü Aslan burcunda meydana gelen Yeni Ay enerjisine yönetici gezegeniniz Mars Koç burcundan coşku ve aksiyon katarak önemli bir destek verecek. Bu sayede sosyal ilişkilerinizde yeni heyecanlar yaşayıp, içinizi kıpır kıpır edecek kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Hobi ve yeteneklerinizi ortaya cömertçe koyacaksınız. Egonuzu “ben bilirim” tavrından uzak tutarsanız, zor olsa da hedeflerinize ulaşacak bir dönemde olduğunuzu sakın unutmayın. Şans ve talih oyunları aniden yüzünüzü güldürebilir. Ama harcamalarınıza da çok dikkat etmeniz gerekiyor. Perşembe gününden itibaren gerek Ay gerekse Merkür Başak burcuna geçerek sizi daha temkinli olmaya davet edecek. Gündelik işlerinizdeki detayları bu sayede hızlı ve pratik bir biçimde çözeceksiniz. Hafta sonu Güneş de Başak burcuna geçince, mükemmeliyetçilik duygusuyla, diyet ve spor yapmak, sağlıklı yaşamak konularına karşı daha ilgili olursunuz.


BOĞA BURCU 18 Ağustos 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Olgunluğu tattığınız bu dönemde bütün sorumlulukları yüklenmeye çalışmayın olgunluk demek her şeyi yerli yerinde yapmak demek siz bunu yanlış anlamışsınız kendinize aşırı yükleniyorsunuz bunlardan kaçının. Kaybedeceğimiz çok şey var fakat ben kaybetmem havasındasınız yanlış yapıyorsunuz önce etrafınızdaki insanlar kaybolacak sonra ailenizi kaybedebilirsiniz hal ve hareketlerinize çeki düzen verin. Bazen aşırı derece bunalmış hissediyorsunuz bunun sebebi ise kendinizi yormanız ve gereksiz yere kuruntularınız. Hayatınızda sizi olumsuz şekilde yönlendirecek olan insanları kendinizden uzak tutun ve pozitif insanlarla beraber olduğunuzda kendinizi daha iyisi edeceğimize de emin olun zaten insanlar kendini uzaktan belli eder bunu anlamaya çalışın. 

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Çarşamba günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’ın etkisiyle özel hayatınızda yepyeni bir düzene geçiş yapıyorsunuz. Yeni yatırımlar, mirasla ilgili paylaşımlar, farklı bir eve taşınma gibi yaşamınızı temelden etkileyecek olaylar hakkında bu hafta kesin kararlar alabilirsiniz. Perşembe gününden sonra gökyüzüne hakim olacak Başak burcunun etkisiyle, kafanızdaki planları daha kolay somutlaştırma fırsatı elde edersiniz. Aşk hayatınızda gerçekçi bakış açısıyla yapıcı kararlar alırsınız. Çocuk sahibi olmak isteyenler için uygun bir dönem. Ayrıca çocuğunuzla kaliteli vakit geçirmek için bu dönemde aktif bir program yapabilirsiniz. Spekülatif yatırımlar veya komisyonla ilgili yeni iş fırsatları yüzünüzü güldürür. Yaratıcılığınızı ön plana alacağınız eğitimlere katılmak size fayda sağlar. Pazar günü Akrep burcuna geçen Ay’ın etkisiyle partnerinizle duygusal açıdan zorlandığınız konuları karşılıklı konuşarak, çözüme kavuşturmak arzusu duyarsınız.

İKİZLER BURCU 18 Ağustos 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi sevilmiyormuş gibi hissediyorsunuz Buda partnerinizden kaynaklı artık gerçekten ettiğinizi düşünüyorsun durum gerçekten iyiye gitmiyor bunun farkına varıp elini ayağını çekmen gerekiyor aksi taktirde üzülen taraf sen olacaksın partnerin anlayışlı biri bu konuyu ona da açabilirsin karşılıklı oturup tartışılması gereken konular olursa tartışın, çözüme kavuşmıyorsa da birbirinizi üzmeyin. Size önem veren insanlarla birlikte olun ve sizi mutlu eden insanları sizde mutlu edin zaten yapınız gereği enerji dolu ve mutlu bir insansınız tabi bazen kafamıza esince siz bile kendinizin ne yaptığını bilmiyorsunuz. Bu ara sıkıntılı bir dönem olabilir sizin için bu yüzden bütün olaylara daha sakin ve tedbirli yaklaşın.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Bu hafta yetenekleriniz sayesinde yakın çevrenizde yıldız gibi parlayabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlere vakit ayırıp, yaz aylarında kültürel değerlerinizi geliştirmek için sayısız fırsatlar önünüze çıkabilir. Kısa yolculuklarda karşınıza çıkan kişi, gerek fiziği gerekse kişiliğiyle bir anda ilginizi çekmeyi başarır. Bu dönemde araba yenilemek, küçük bir iş yerine yatırım yapmak, kardeşle birlikte yeni projeler geliştirmek için istek duyarsınız. Haftanın ikinci yarısında Başak burcunda hizalanan birden çok gezegen evinizde yarım kalan işleri size tamamlatmak için yüksek bir enerji verecektir. Tadilat, tamirat, boya ve dekorasyon işleri için oldukça hareketli ve verimli bir dönemden geçtiğinizi sakın unutmayın. Haftanın son iş günü Terazi burcuna geçen Ay’ın enerjisiyle aşk hayatınızda, ahenk, huzur, ve karşılıklı anlayışa önem verseniz de Koç burcunda seyahat eden Mars’ın etkisiyle partnerinizin sinirli, olaylar karşısında çabuk parlayan yapısı sizi zorlayabilir. Arkadaş grupları arasında da gerginlik yaşayabilirsiniz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version