Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 18 Ağustos 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 18 Ağustos 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 18 Ağustos 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıkıntınızı bir nebze de olsa atlatacaksınız biraz sabretmeniz gerekiyor bu konuda büyüklerimizden yardım alabilirsiniz. Partnerinizle bazı anlaşmazlıklarımız olacak bu anlaşmazlıkları sakin bir şekilde konuşup halledebilirsiniz kendinize olan güveninizi partnerinize gösterin ve partnerinizin karşısında dimdik durun her şeyin üstesinden gelebileceğinizi ona aktarın. Eğitiminize bir süre ara vermeniz gerekebilir fakat bunu geri dönüşte çok güzel tamamlayacağımıza inanıyorum ve güzel şeyler başaracağınıza inanıyorum her şeyin bir zorluğu vardır fakat pes etmemeniz gerekiyor. Kendinizi mutlu edecek hobiler edinin ve göreceksiniz ki hayata karşı bakış açınız bile değişmiş daha pozitif yaklaşmaya başlayacaksınız.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Çarşamba günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’ın etkisiyle maddi paylaşımlarınızda önemli değişimler gündeme gelebilir. Artan maddi kazancınızla yeni yatırımlara yönelebilir, ortaklıklarınızla yeni projelerin alt yapısını kurgularsınız. Yenilikleri anlatan bu dönem, evlenme, boşanma gibi konuların hayatınıza ne şekilde yansıyacağının habercisi olur. Ayrıca kariyerinizde beceri ve yeteneklerinizi takdir eden kişilerle kalıcı projelerin altına imza atabilirsiniz. Borsa, kredi, faiz gibi konularda atılımlarınızın olumlu geri dönüşlerini alabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında gezegenlerin Başak burcunda toplanmasıyla yaşama dair inanç ve görüşlerinizi farklı bakış açılarıyla zenginleştirebilir, yakın gelecekte kullanabileceğiniz yararlı eğitimlere el atabilirsiniz. Ayrıca medya, pazarlama, tanıtım konularıyla da haşır neşir olmak bu dönemde size yarar sağlar. Eğlenmek, hayatın keyfini çıkartmak, yeni kişilerin bilgi dağarcığından yararlanmak için evrenin size sunduğu fırsatları sonuna kadar kullanmanızı öneririz.


KOVA BURCU 18 Ağustos 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen kendinizi sınırlayanmıyor ve bütçenizi aşabiliyorsunuz ama artık kendimizi sınırlamanın zamanı geldi kendinize çekidüzen verin her şey daha olumlu yerlere sürüklenecek.Partneriniz ile aranızda olan güzel bir uyum var ve bu uyumu öldürmemeye özen gösterin. Öfkenize yenik düşüp insanlarla aranızda olan samimiyetinizi bozmamaya dikkat edin çünkü çok güzel dostluklar kurdunuz ve bir anlık Öfkenize yenilip bu güzel dostlukları kaybetmeyin. Bu ara güzel hediyeleri bulabilirsiniz partneriniz size çok ilgi gösteriyor bazen çok ilgilendi bunu alabiliyorsunuz daha güzel şeyler olsun istiyorsunuz böyle doğal şık olmayan şeyler sizin için daha iyi daha ideal. Eğitiminiz bu ara çok iyi ve eğitiminizi daha da güçlendirmeyi düşünüyorsunuz güzel yerlerde olacağınıza eminiz asla pes etmeyin.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


İkili ilişkilerinizde havada Aşk kokusu var. Partnerinizin ilan-ı aşk etmesiyle hayatınıza yeni bir format atmak ihtiyacı duyacaksınız. Evli olanlar Aslan burcundaki Yeni Ay vurgusuyla ikinci balayını yaşayabilirler. Bu görünümün gölge tarafı ayrılıklara, kopmalara neden olabilir. İlişkilerde egonun sözcülüğünü yapan konuşmalar eşlerin birbirlerinden soğumasına neden olacaktır. İş ortaklıkları ve projeler de maalesef bu negatif etkinin altında kalabilir. Dolayısıyla bu gölge etkiden sıyrılmak adına karşınızdakilere karşı hoşgörülü olmalı, istek ve arzuları ortak bir potada eritmeyi başarmalısınız. Haftanın ikinci yarısında hem Ay hem Güneş hem de Merkür’ün Başak burcuna geçişiyle ortak kazancınızda olumlu gelişmeler meydana gelip, uzun süreli iş sözleşmelerinin altına imza atabilirsiniz. Yatırımlarınız için bu dönem kredi çekmek, vergi, sigorta borçlarını ödemek için oldukça uygun. Hafta sonu Terazi burcundaki Ay sizi kısa soluklu da olsa keyifli bir tatile yönlendirecektir. Sosyal ilişkilerinizin keyfini sürüp, sizi ruhen besleyen mekanlarda vakit geçirmeye özen gösterin.

BALIK BURCU 18 Ağustos 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailenize karşı olan saygınızı bozmayın bugüne kadar onlar sizi buralara getirdi ve size yapılan iyilikleri düşünüp zaten aileni size bir kötülük yapmaz bunu düşündüğünüz taktirde her şeyi kazanan siz olacaksınız. Partnerinizle daha mesafeli Bir şekilde gezmeniz konuşmanız ve temasta bulunmanız gerekiyor çünkü partneriniz sizi çok seviyor ve ona yanlış bir şey yapmanızı asla istemiyor bu yüzden mesafeli davrandığınız taktirde partneriniz de bunun farkına varıp size karşı daha iyi yaklaşacaktır. Eğitimde alacağınız sertifikalar katılacağınız projeler sizin için çok önemli geleceğinize büyük bir katkısı olacak bu yüzden bu tür şeyleri kaçırmamaya gayret edin. Bu aralar birileriyle tartışma içerisinde olabilirsin şunu unutma her daim sen üstün değilsin senden üstün olan insanlar da var sen yine de seviyeni bilip kendini tartmalısın.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Aslan burcunda Çarşamba günü meydana gelecek olan Yeni Ay’ı gündelik yaşam alanınızda misafir ediyorsunuz. Sizin güçlü duygusal yapınıza bu ateşli yeni dönem ters bir etki yaratabilir. Hızlı değişen ilişkilerle, menfaatine önem veren insanların kalbinizi kırmasına asla izin vermeyin. Ayrıca kalp ve dolaşım sisteminize özen göstermeniz gerekebilir. Olumlu yönden ise iş nedeniyle tanıştığınız biriyle aranızdaki kıvılcım birden aleve dönüşebilir. Bu ilişkinin kalıcı olması için gökyüzünün Başak’a açılan kapısına yüzünüzü dönmelisiniz. Demek ki Merkür, Ay ve Güneş’in haftanın ikinci yarısında Başak’a geçmesiyle adeta ikili ilişkilerinizde sizi tatmin eden bir döneme adım atacaksınız. Gerek iş gerekse özel hayatınızda partnerinizin eleştirilerinden, olumsuz yönde etkilenmeyin. Hafta sonu Terazi burcuna geçen Ay ile birlikte aradığınız, huzur, ahenk ve uyumu deneyimlersiniz. Mars’ın Koç burcunda ilişkileri aklına estiği gibi yönetmek isteğine, sahip olduğunuz okyanus enerjisiyle dur diyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img