Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 18 Ağustos 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 18 Ağustos 2020 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 18 Ağustos 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın en pozitif gününü yaşıyor olabilirsiniz. Keyfiniz bugünün fazlasıyla yerinde, vücudunuz tam da istediğiniz gibi zinde.Gün içerisinde yeni haberler alabilirsiniz. Bu haberler sizi şaşırtabileceği gibi mutlu da edebilir. Sosyal çevrenizle son günlerdeki ilişkiniz eskisi kadar sıkı bir halde olmayabilir. Bunun sebebi siz tarafından kaynaklanma ihtimali çok daha yüksek. Tatile çıkmak için kendinize bahaneler arıyor gibi bi haliniz var. Aslında ilk bulduğunuz fırsatta şehirin o yorucu havasından bir süreliğine uzaklaşmak hem bedeninize hem de ruhunuza fazlasıyla iyi gelecektir.  Aşk kokusu burnunuza ilişecek. Yalnız bir hayat sürüyorsanız aşk sizinle uğraşacak. Aşık olmaya izin verin. 

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Çarşamba günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay’ın etkisiyle sosyal kelebek gücünüzü taçlandıracağınız yepyeni bir döneme adım atıyorsunuz. Ayrıca gelecek hayatınıza yönelik hedeflerinizde sizi heyecanlandıran koşullar ve fırsatlar önünüze çıkabilir. Koç burcunda seyahat eden Mars’ın da etkisiyle ikili ilişkilerde adrenalini yüksek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gizli düşmanlıklara karşı tedbirli olmalısınız. Yangın alevi gibi birden parlayan aşk ilişkilerinin gelip geçici bir heves olarak kalmaması için, haftanın ikinci yarısında Başak burcunun konulara gerçekçi yaklaşan ve somut değerleri besleyen enerjisinden yararlanabilirsiniz. Hafta sonu Ay’ın da burcunuza yerleşmesiyle duygu dünyanızda uzun zamandır deneyimlemediğiniz heves ve heyecanlara kapılabilirsiniz. Uyum, ahenk ve adalet duygunuzu çevrenizle paylaşırken yönetici gezegeniniz Venüs’ün de Yengeç burcunda olması size şefkatli ve affedici olmayı hatırlatacak. Annenize özel vakit ayırmanız gerektiğini de unutmayın.

AKREP BURCU 18 Ağustos 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son zamanlarda geçirmiş olduğunuz yoğun ve tempolu hayatınızda kendinize özen göstermeyi biraz boşvermiş gibi bir haliniz var. Bunun sonucunda da yaz gribi kapınızı ya çaldı ya da çalması çok yakın. Her halükarda kendinizi bir muayene ettirmeniz sağlığınız açısından makbule geçecek. Ekonomik konularda bugün fazlasıyla takıntılı olabilirsin. Kendinizce küçük çaplı bir birikim oluşturmaya çalıştıkça bir şeylerin ters gittiğini düşünebilirsiniz. Bu birikim şu an için sizi zorluyor olsa da yakın gelecekte sizi fazlasıyla rahatlatacak. Gezmeyi çok seven bir yapınız var. Bu yüzden araç kiralama veya tatil siteleri ile iç içe olacağınız saatler olabilir. İmaj değişikliği düşünceniz her ne kadar tereddütlü olsa da farklılık size iyi gelecektir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Bu hafta Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay, kariyer hayatınıza ve sosyal ilişkilerinizin üzerine sanki meteor yağmuru yağdıracak. Genişleyen çevreniz, yeni tanıştığınız kişilerle bundan sonraki hedeflerinizi daha büyütebilir, kalabalık topluluklara seslenen yaratıcı projelerin altına imza atabilirsiniz. Evlenme teklifi almak ya da yeni bir sektörde boy göstermek gibi statü değişiklikleri gündeme gelebilir. Gündelik hayatınızda olup bitenlerin hızına yetişemediğinizi düşünebilirsiniz. Yoğun temponuzu destekleyenlerle iyi bir takım kurmalı, ani tartışmalara girmekten kaçınmalısınız. Haftanın ikinci yarısında Başak burcuna geçen Ay, Merkür ve Güneş’in etkisiyle dostlarınızla aranızda fayda ve dürüstlük prensibine dayalı bağlarınızı güçlendirmek istersiniz. Bu nedenle bazı kişilerle aranızda kopmalar meydana gelebilir. Bu dönemde ayrıca, eğitimine önem verdiğiniz bir konuyu hayatınıza çekmek için harekete geçmeyi deneyebilirsiniz. Hafta sonu, sır olarak saklamak istediğiniz bir platonik aşk yaşamak içsel enerjinizi besler.

YAY BURCU 18 Ağustos 2020 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Alınan yapınızı yeniden ortaya çıkmış durumda. Bazı talep ve istekleriniz karşılanmadığından veya imkan olmadığından dolayı kendi kabuğunuza çekilebilir, etrafınıza küsebilirsiniz. İmkanlar bazen istekleri karşılayamadığında kenara çekilmek ne kadar kolay gelse de savaşmak ve çalışmak aslında daha kolaydır. Çünkü sonunda yeniden çalışmaya koyulacaksınız. En azından ekstra bir şey yapmamış olursunuz. Gün içerisinde kendinizi ispatlamaya çalıştığınız bazı konular olabilir ya da eskilerde yaşamış olduğunuz olumsuz olaylar yeniden gündeme gelebilir. Bu durumlar karşısında sabırlı ve soğuk kanlı yapınızı korumalısınız. Kalbinizin derinlerinde, sakladığınız ve herkese dile getirmediğiniz birisi var gibi. Bu kişiyle görüşüp konuşmak için can atıyorsunuz ama uygun zamanı kollamaktan bir türlü fırsat bulamıyorsunuz. Çok geç kalmadan cesaretinizi toplayıp açılmanız gerektiğini unutmayın. Eğer bir partneriniz veya eşiniz var ise de eşinize kalbinizin derinliklerindeki o sıcak aşkınızı bugün bir kez daha gün yüzüne çıkarın ve onu mutlu edin. 

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU


Okunuzu hedefe fırlatmadan önce geçmişten gelen deneyimlerinizden yararlanıp, bu sefer hedefi tam 12’den vurmayı başarabileceğiniz Aslan burcunda bir Yeni Ay meydana geliyor. Zira işinize yaramayan alışkanlıklarınızla vedalaşıp, denenmemiş heyecanlara uluslararası mesafeleri kat etmeyi göze alarak atılabilirsiniz. Yurt dışında yaşamak, eğitim odaklı planlar yapmak, yabancılarla iletişimde kalmak, hayata bakışınızı değiştirmek bu dinamik dönemin size yansıyan konu başlıkları olabilir. Aşk hayatınızda kalbinizi tutuşturacak ruh eşim diyeceğiniz bir kişiye karşı tutku duyabilirsiniz. Bu duygunun keyfini sürüp, ateşin verdiği coşkuyla aşırılıklardan kaçının. Heyecan yaratan bu dönem, spekülatif konulara ilgi duymanızı tetikler. Bu konuda temkini elden bırakmamalısınız. Ayrıca bedeninizi aşırı yoran sportif aktivitelerden kaçınmanızda fayda var. Çocuğunuzun sinirli ve dediğim dedik tavırlı davranışlarına karşı anlayış göstererek, gerginliğinin altta yatan nedenini onunla sağlıklı iletişim kurarak keşfedebilirsiniz. Aileden kalma bir gelir, kazanç hanenize bereket getirebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img